Şimdi Ara

(SATILDI) AMD İşlemci & Arızalı Anakart & RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İşlemci&Anakart ve RAM'ler satıldı (geforcemx isimli abimize)

Kargolama salı günü yapılacak, kendisiyle telefonda görüştük.

Ürünleri set olarak satmayı tercih ederim ancak parçaları alacak arkadaşlar (bir ilanda görmüştüm) toplanırsa, parça parça da satabilirim. Forumda biraz araştırma yaptım, ilan fiyatlarına bakarak fiyatları uygun yazdığımı düşünüyorum, bu nedenle pazarlık düşünmüyorum.

İşlemci Anakart : 300 lira (arızalı anakart ücretsiz)

RAM : Her biri 100 lira (Seti bozmayacağım, set 200 lira)

Soğutucu : 300 lira

SET : 900 lira

Ödeme konusunda, önce havale, sonra kargo demiyorum, dünyanın bin türlü hali var. Daha önce ürün sattığım arkadaşlar da biliyor ki kargoya gelip, ürünü teslim etmeden ücret talep etmiyorum. Kargoyu alıcı forumdaşımın ödemesini rica ediyorum.

Ürünlerde bir sorun varsa ve bana aynı ürünler geri gelirse, ücreti hemen iade ederim.

MSI 970 Gaming model anakart, aşağıda resimlerine bakarsanız işlemcinin yanında bulunan soğutucunun altından bir sıvı akmış. Ne zamandır bu şekilde kullanıyorduk bilmiyorum ancak ben yaklaşık 10 ay önce fark ettim. Çok sık olmamakla birlikte bazen ses, bazen usb, bazen görüntüde kayıplar yaşatıyordu.

Ben, yeni sistemi kurduktan sonra soğutucuyu söktüm, altına çift taraflı bant (soğutucuya yapıştırdım, elektronik malzemelere bakan yüzündeki koruyucu bandı çıkarmadan) yapıştırdım.

Bu arızasından dolayı ücret talep edemem fakat FX 8320 işlemci ile birlikte göndermeyi tercih ediyorum. Anakartın kutusu, arka aynası ve hiç kullanılmamış SATA kabloları ve Crossfire köprüsü de kutunun içerisinde.

Toplamda 16 gb RAM;

2x4gb Corsair Vengeance Low Pofil 1600 mhz. Kutuları yok, faturaları yok. 3 senedir kullanıyorum.

4 gb Corsair Vengeance LP 1600mhz

Kingston HyperX (HX316C10FW/4)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aalpan -- 2 Ekim 2018; 20:35:15 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.