Şimdi Ara

(SATILDI)...Adanadan Emsalsiz Doblo 1.9JTD Combi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 model orijinal camlı klimalı ve 120bine kadar yetkili servis bakımlı doblo 1.9jtd mi satıyorum arkadaşlar,doblo düşünenler mutlaka değerlendirsinler...130 binde şuan ve 130 bin bakımı yapıldı,120 binde debriuaj baskı balata değişti,100bindede triger seti değişmişti yani masrafsız bir binici aracı...ilanımda 15,500 yazıyor 15 bine bırakacağım ve ayrıca 2013 1.dönem mtvsi dahi ödendi...daha masrafsız ve temizini bulmak çok zor,1,3multijetle kesinlikle kıyaslanamaz onlara toz yutturur vede daha az yakar,ş.içi 6lt nin üzerine kesinlikle çıkmaz...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-emsalsiz-orijinal-klimali-camli-doblo-1.9-jtd-107102313/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reymor01 -- 11 Ocak 2013; 17:18:01 >

• 1.9 multijet diye bşey var mı? Sizinki de öylemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet 1.9 multijet var 2007 ve sonralarında var...eski kasalar yani benim aracım gibi olanlarda 1.9JTD var,ama forumlarıda gezerseniz 1.9 JTD en başarılı ve güçlü motor olarak kabul ediliyor...
  • sizin aracta turbo var mı peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki var 1.9 JTD diyorum :) olmayanlar düz 1.9 lar...
  • araç güzele benziyoda bu kadar masraf ve güzel nie satar die merak edip aldığınız tarihe baktım; alsatcısınız sanırım.çünkü aracın sahiplik tarihine baktım 03/07/2012 tarsustan alınmış.olabilir tabiki değişen yoksa düşünülmesi gereken bi araça benziyo
  • İlanda sebebi yazıyor,binek araca geçeceğim için...Sizce alsatçılar bu kadar masraf yaparmı arabasına?
    İçinden sağlam parça söken adamlar gördüm ben aracı satacağı zaman

Ben biniciyim ve aracımda pırıl pırıl bir binici aracıdır,her yönden her vidasına kadar arkasındayım ve kefilim...
  • SATILMIŞTIR...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.