Şimdi Ara

SATILDI...8520 Curve + 2 Aylık Temiz Cihaz + 4 GB Hafıza Kartı + Kılıf Hediyeli 310 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    BLACKBERRY CURVE 8520

SATILDI...8520 Curve + 2 Aylık Temiz Cihaz + 4 GB Hafıza Kartı + Kılıf Hediyeli 310 TL

20 AY KVK GARANTİSİ VARDIR.

CİHAZ 2 AYLIKTIR ve ÇOK TEMİZDİR. Ekranda çizik yada herhangi bir leke yok..

KUTU,FATURA,KULAKLIK,DATA KABLOSU,ŞARJ ALETİ,GARANTİ BELGESİ,KİTAPÇIKLARI vs HERŞEYİ İLE EKSİKSİZ OLARAK TESLİM EDİLECEKTİR.

Yanında Sonradan Aldığım Kılıfı ve 4 GB Hafıza Kartını da Hediye Edeceğim..

SİYAH RENKLİDİR.HEPSİBURADA DAN ALINMIŞ OLUP, SİM KİLİDİ YOKTUR,HER HAT İLE KULLANILABİLİR.

ARKA KAPAKTA MASAYA KOYMADAN KAYNAKLI HER CİHAZDA OLAN AZ BİR YIPRANMA VARDIR, FOTOĞRAFTA GÖREBİLİRSİNİZ.

AYNI GÜN KARGOYA VERİRİM...

İSTEDİĞİM FİYAT: 310 TL

Mantıklı temiz ve garantili cihazlarla Takas Tekliflerine Açığım. Ama öncelik nakit satışdadır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsane48 -- 18 Ocak 2012; 11:43:20 >

• Fiyatin yuksEk kardesim , revizeye gitmeni oneriyorum sifirlari satiliyor ufak bir farkla forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasn0w -- 12 Ocak 2012; 22:33:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

Fiyatin yuksEk kardesim , revizeye gitmeni oneriyorum sifirlari satiliyor ufak bir farkla forumda

Valla dostum fiyat yüksek değil.. Sıfırını bu fiyata satan nasıl bir cihaz satıyor onu da bilemem... Daha 2 aylık cihaz. Piyasa sıfır fiyatı 439 TL olan bir telefon için full kutulu + Kılıflı ve temiz olduğunu da göz önünde bulundurursak 310TL pahalı bir fiyat değil.
  • Hediyelere 4 GB Hafıza Kartı da eklendi. İlan güncel..
  • Forum dışına satılmıştır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.