Şimdi Ara

**SATILdı** 6700K+GENE VIII+EVGA 1060 6GB VS.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanmaya vakit bulamadığım sistemimi satmaya karar verdim. Acelem yok o yüzden şansını denemek isteyen arkadaşlar uzak dursun lütfen.
    Parçaların hemen hemen hepsinin garantisi kutusu vs. her şeyi tam. Ciddi alıcı olan arkadaşla konuşuruz zaten. Sistem Ankara'da elden teslim etmeyi düşünüyorum. Kargoyu çok çok ucuza yollayabilirim ama elden satmak tercihim.

Sistem şu şekilde : https://pcpartpicker.com/list/YXXg3b

İşlemci : i7 6700K (1.3V 4.6GHz maks 60C görüyor.)
    Soğutucu : Corsair h100i v2
    Anakart : Asus Maximus GENE VIII (alınalı 1-2 ay oldu.)
    Bellek : Corsair Vengeance LPX Red 16GB(8GB X 2) DDR4 3200mhz CL16
    Ekran Kartı : EVGA GTX1060 6GB SSC (alınalı 4-5 ay oldu fakat sisteme 2 ay önce takıldı.)
    SSD : Samsung 850EVO 250GB
    HDD : Seagate Barracuda 2TB
    Kasa : Corsair Air 240 (2018 amazon faturalı tertemiz.)
    PSU : Corsair AX850 Professional Gold 850W
    Monitör : Asus VG248QE 24" 144hz

Fiyat : 6750TL SATILDI

Ekipman olarak bilek desteği kırık Logitech g510 klavyem var onu yanında hediye ederim. Logitech mx510 mouse ve dkt everglide mousepad kullanıyorum. Onlar satılık değil ki kimseninde isteyeceğini sanmıyorum.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightmarE_6 -- 18 Ağustos 2018; 16:12:02 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kardeş o fiyat biraz az olmuş ederi 8-9 bin TL falan. fazla hızlı satılır yani
  • Her gördüğünüz ilana böyle yorumlar yapmışsınız. Parçalara ne fiyat biçtiniz merak ettim?

• NightmarE_6 kullanıcısına yanıt
    her ilana değil sadece abartan piyasayı mafeden arkadaşlara yazdım. Yine söylüyorum niyeti olan ama araştırmayan arkadaşlara bu sisteme 5 bin TL den fazla VERİLMEZ. oda üst sınır
  • quote:

Acelem yok o yüzden şansını denemek isteyen arkadaşlar uzak dursun lütfen.

İlandaki bu cümleyi sizin gibi insanlar için yazdım. Üst sınır 5000TL. Monitörü 750TL saydığınızı varsayıyorum. 28-30 ay garantili vs. ama hadi öyle saydınız diyeyim. Geri kalanlara 4250TL fiyat biçmişsiniz üst sınır bir de. :) 4000TL'ye bugün alabilirim bulursanız sistemin aynısını. Siz de Ankara'daymışsınız elden alırım direk.

• Biraz pazarlıkla alınacak güzel sistem bakmayın hocam siz böyle insanlara. Tüm parçaları kaliteli seçilmiş forumdaki diğer sistem parçalarını ve ilanların fiyatları düşünülünce en mantıklılarından biri sizinki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RascH -- 6 Temmuz 2018; 13:39:45 >
  • Böyle alıcı çıkmaz hocam 7000tl parayı gözden çıkaran adam 1080 li sistem bile kurabilir ikinci elden. Parçalar güzel evet, size önerim parça satışı yapmanız. Yaparsanız bu fiyatın bile üstüne satabilirsiniz. Kasa, psu gibi parçaları satmakta zorlanırsınız ama uzun vadede satarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajı düzenlemişsiniz ama çıkarttığınız fiyat listesi 5700TL'ydi, corsair h100i v2 ve ssd+hdd yoktu. Onların da fiyatını ekleyince fiyat hemen hemen benim istediğim fiyata geliyor. Maks diye belirtiğiniz fiyatlarda normal fiyatları hatta sahibinden'den düşük fiyatlar. 1900TL'ye aldığınız o parçaları şuan satsanız aynı paraya satmazsınız acil satan birinden almışsınız muhtemelen. Evet parça parça satsam belki daha fazla para kazanırım ama uğraşmak istemediğim için toplu satıyorum zaten. :)

• NightmarE_6 kullanıcısına yanıt
    Aynen hdd, sıvı soğutma, ssd’yi eklememiştim unutmuşum ekleyince öyle bir fiyat çıkıyordu zaten. Sorun şu; parçalar kaliteli zevkinize, kendinize göre toplamışsınız. Ama her alacak kişi kaliteye ve zevke bakmayabilir minimum bütçeyle oyun oynatsın diyebilir. Yani şöyle söyleyeyim ana parçaları sizinki gibi alıp önemi az olan ssd , kasa, power, sıvı soğutma gibi parçaları daha ucuza diğer ucuz markalardan mal edebilir.

Bu yüzden toplu satış bu gibi kişisel zevke göre toplanmış bilgisayarda satışı bekletir uzatır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acelem yok hocam. :) Micro-atx güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum. Böyle bir şey arayan çıkarsa satılır yoksa zaten duruyor evde.

• Arkadaşın ilanını baltalamışlar yine. Parçaların ederi 2.el piyasasına göre yaklaşık 6200 liradır. Pazarlık vesaire ile 6000 liraya alınır sistem.
  • İşlemci anakart ve rame talibim parça satışı olursa
  • ö.m
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.