Şimdi Ara

SATILDI 4 Adet Xbox Oyunu (PAL), Midtown Madnes 3 , Halo , GTA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi XBOX 1 , XBOX Original veya XBOX Classic diye geçen konsolun oyunlarıdır.Ben oynayıp bitirdim, CD lerde hiçbir sıkıntı yok. Hepsini denedim. Nadir bulunan bi konsol ve oyunları da nadir. Dolayısıyle piyasası biraz yüksek bu oyunların. Ama Arşivciler için fiyatları elimden geldiğince piyasanın altında tuttum. Midtown Madness 3 diğerlerine göre yüksek, onun sebebi de çok sevilen bi oyunun son serisi ve sadece ilk çıkan XBOX 'ta oynanabilir. Başka konsolda oynamanız mümkün değil. """Bu arada oyunların Hepsi PAL konsollar içindir."""

TEK TEK ALMAK İSTEYENLER İÇİN FİYATLAR :

Halo elimde 2 tane var. Birinin kutusundaki yazılar almanca sadece ama oyun tamamen aynı.

Halo 25 TL

Halo (kutusu Almanca olan) 20 TL

GTA Vice City 20 TL (Kitapçık Yok)

Midtown Madness 3 40 TL (Kutu Almanca Fakat Oyun dili ingilizce)

TOPLU ALIMDA

3 oyun için : HALO + GTA + MIDTOWN MADNESS 3 : 70 TL

Hepsi için(4oyun) : 85 TL

Tek satışta ve Toplu Alım Fiyatları son fiyattır. KARGO ALICIYA AİTTİR

Hayırlı Alış Verişler

SATILDI 4 Adet Xbox Oyunu (PAL), Midtown Madnes 3 , Halo , GTA SATILDI 4 Adet Xbox Oyunu (PAL), Midtown Madnes 3 , Halo , GTA SATILDI 4 Adet Xbox Oyunu (PAL), Midtown Madnes 3 , Halo , GTA SATILDI 4 Adet Xbox Oyunu (PAL), Midtown Madnes 3 , Halo , GTA SATILDI 4 Adet Xbox Oyunu (PAL), Midtown Madnes 3 , Halo , GTA SATILDI 4 Adet Xbox Oyunu (PAL), Midtown Madnes 3 , Halo , GTA SATILDI 4 Adet Xbox Oyunu (PAL), Midtown Madnes 3 , Halo , GTA SATILDI 4 Adet Xbox Oyunu (PAL), Midtown Madnes 3 , Halo , GTA

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YALLY -- 19 Temmuz 2015; 13:58:07 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Forum Dışına SATILDI...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.