Şimdi Ara

*SATILDI* 2 adet His Ati Radeon 6870

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurtdısından getirtiğim 2 adet HIS ATI Radeon 6870 satılıktır .Getirteli sanırım 5 Ay oldu.
    CF yaptım merakımı aldım,Sıkıldım ,Ayrıca toptan sistem değistirmeyi dusunuyorum bu yavrularda satılık o yuzden.
    CF yapmayı dusunen veya tek almak isteyen olabilir.
    Kutular eksiksiz,Kartlar da Sorunsuz Dertsiz Hala 2 side CF olarak takılı Kullaniyorum,Biraz Tozlandı sadece.

Yurtdısı , SATILDI.
    Once havale ile Para sonra istediğiniz Kargo ile adresinize gonderirim, kargo sizden tabi.

Takas soran olabilir ,Nvidia GTX 580 ile dusunulebilir. Altı ustu anlasırız.

Acelem de yoktur , satılmazsa kullanmaya devam ederim.

Resimlerini de ekleyeyim.

Kartlar ve kutuların resimlerini de ekledim:

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 7 Nisan 2012; 19:46:56 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ya biran heyecanlandim 300 lira 6870. ama bi baktim yurtdisiymis garantisiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F4RR3LL
    ya biran heyecanlandim 300 lira 6870. ama bi baktim yurtdisiymis garantisiz.

Fiyatı o yuzden 300 TL yaptım ya zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

quote:

300 liraya amd hd 6870 1.5 yıl garantili kart sattım o zaman hiç kimsede teklif vermedi powercolor marka tertemiz kartı 300 den zor sattım

bazen fiyatlar anlık değişiyor.2-3 hafta önce HDD fiyatları uçmuştu şimdi yavaş yavaş rayına oturuyor fiyatlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asker1695

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

quote:

300 liraya amd hd 6870 1.5 yıl garantili kart sattım o zaman hiç kimsede teklif vermedi powercolor marka tertemiz kartı 300 den zor sattım

bazen fiyatlar anlık değişiyor.2-3 hafta önce HDD fiyatları uçmuştu şimdi yavaş yavaş rayına oturuyor fiyatlar..

aynen öyle bu kartlarında fiyatları rayına oturcak

bu arada 1tb firewire+e-sata hdd yi 125tl den aldım hala fiyatlar atmışken satıyım kar edeyim diyenler bolca var forumda

• Kartlar Tarafımdan Yarın Sabah Kargolanmak Üzere Alınmıştır, Altan Abim Memnun Oldum Tekrardan
  • Teşekurler Erdem bende tanıştıgıma memnun oldum , Kartlar satılmıştır Her iki tarafa da hayırlı olsun.
    Diğer ilgilenen arkadaşlara da teşekurler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.