Şimdi Ara

[SATILDI] 15 AY GARANTİLİ VTX HD4850 1 GB GDDR5 (ANKARA İÇİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kart @paradox__2006 nick'li üyeye satılmıştır.

Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce aldığım kartı satışa sunuyorum. Aldığımda kart sıfırdı. Satan arkadaş kartın değişimden geldiğini ve hiç kullanmadığını söylemişti yani kartın ilk kullanıcısıyım. Pek kullandığım da söylenemez. PC'ye taktım, doğru dürüst kullanmadan sistemi satıyorum. Garanti durumu da budur:

Kart GDDR5 bellekli olduğu için normal HD4850'lerden üstündür. Donanım olarak HD4870 ile aynıdır ve GPU hızı artırılarak direk HD4870 haline gelmektedir. Yani alacak olan kişi HD4860 gibi bir kart aldığını düşünebilir. Kartın kutusu ve içeri mevcuttur. Fiyat 100 liradır. Ankara'dan elden teslim yapılacaktır. Şimdilik diğer şehirlere satış yok. Soru ve bilgi için PM'den ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@U -- 27 Eylül 2013; 15:56:22 >

• ankaranın neresindesiniz
  • @canbaz_233

PM'den cevaplandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@U -- 15 Eylül 2013; 2:25:06 >
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: elusive

pm

Yanıtlandı.
  • pm
  • Yanıtlandı.
  • paşam kartın bir resmini felan koysaydın çok merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apodur

paşam kartın bir resmini felan koysaydın çok merak ettim.

Kart tam olarak şudur:

http://www.sanalmarketim.com/vtx3d-ati-hd4850-1gb-gddr5-256bit-vga-dvi-hdmi-16x/p_36135/

GPU-Z görüntüsü de budur:

• Sattığı ürünler gerçekten temiz ve sorunsuzdur. Kendisi ile alışveriş yapmıştım daha önce. İyi bir arkadaş ama pazarlık konusunda kaya gibidir ona göre :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@U

Yanıtlandı.

para yatırcaktım kendisini defalarca arka arkaya aramama rağmen kendisi telefonu meşkule attı ısrarla aramama rağmen yinede açmadı hic sevmedigim şeydir birisinin telefonu meşkule atmasını israrla aramama rağmen yine meşkule attı işinde olabilir şayet önemli bir randevu yada bir görüşmedeysen ozaman kapat telefonunu kardeşim bu tutumun senden ürün alacak kişiyide endişelendirir şimdi senden ürün alacaktım bu tutumundan sonra beni bir endişe sardı ne kadar referansın olursa olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox__2006

para yatırcaktım kendisini defalarca arka arkaya aramama rağmen kendisi telefonu meşkule attı ısrarla aramama rağmen yinede açmadı hic sevmedigim şeydir birisinin telefonu meşkule atmasını israrla aramama rağmen yine meşkule attı işinde olabilir şayet önemli bir randevu yada bir görüşmedeysen ozaman kapat telefonunu kardeşim bu tutumun senden ürün alacak kişiyide endişelendirir şimdi senden ürün alacaktım bu tutumundan sonra beni bir endişe sardı ne kadar referansın olursa olsun

Ufak bir yanlış anlama oldu, kusura bakmayın. :) Özelden yazdım.
  • Kart @paradox__2006 nick'li üyeye rezerve edilmiştir.

@EneRGy.

İyi niyetiniz için teşekkür ederim hocam. :) Pazarlık olayı bana yalancılık gibi geliyor. Malın fiyatı neyse odur. ;)
  • Kart @paradox__2006 nick'li üyeye satılmıştır. İyi günlerde kullanmasını dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.