Şimdi Ara

1156 soket i5 750 kutulu fanlı+4Gb 1600 CL9 [200TL]!!!SONNNN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> 1156 soket i5 750 kutulu fanlı+4Gb 1600 CL9 [200TL]!!!SONNNN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    398 Mesaj
    Referanslar: 36

Katılım Zamanı
    06 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    işlemci kutulu fanlı sorunsuz.ramler ömür boyu garantili. sistem değişikliği nedeniyle satılıktır.

SON FİYAT 200TL! SADECE ALIYORUM DİYEN MESAJ ATSIN! KARGO ALICIDAN! TAKAS YOK! 199TL OLMAZ! RAM BEDAVAYA GELİYOR!

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106089084&p=1#106089084

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bianconero -- 28 Temmuz 2015; 14:58:29 >

|
    |

abacuklu67 , ozden , Uzaykusu , CeFurkan , yasarta , take_me_as_i_am , SCoRPioN ® , KABRESIĞMAZ , lawyerzzz , SAVIAR , nesimdural , FERROKROM , ugur_1978 , Archerodan , nihattr , nx_7010 , GinoTheCop , komando57 , susuzdedeli , pirasa , heady , rosetta , XantoM , msamy , kachus , ToR , azimbilgisayar , Mitra , xms , patapirana , mustafa1300 , adocuk , can21 , ahkbjk , adocuk , yunus_70 , lordpozzo , unuttuğum diğer kişiler için özür.

Tavsiye etmediklerim ;

M (hatasını kabul etmeyen,yalan söyleyen,iftira atıp hakaret eden,yazdığı mesajları ben yazmadım diye yalanlayan,nerdeyse nefes aldığını bile inkar edecek sorunlu kişilik)

makovad (seviyesiz)

Dolandırıcı ;

Frontasa (oylumacit) = Halil Macit
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj
    Referanslar: 9

Katılım Zamanı
    17 Mart 2006

Durum
    Forumda değil

alıyorum ama sanal pazar üzerinden

https://adnbilisim.sahibinden.com/

Alışveriş yaptıklarım:
    DeathWing, ParaBende, dexter1905, atahataha6, Ras0, BoğazınAtmacası, ScriptKidie, deathness666, WOADISH, onegogh, flonky, Jason_Statham, ygt317, çakırbaba, ceylinnaz, huseyin1831, DawyJhons, LastWW, BOROKOZDOMOR, ramazandeveli, can6prmk, erener0101, Bianconero, ttwrx, Jsmael, albatross22, musdincer, hnzl, EricTheodoreCartman, harabesin, zıplayanpırasa, EricTheodoreCartman, eehbee, anvil,
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.