Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILDI

0
Cevap
1
Favori
320
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
Giriş
    1819 Mesaj
    Referanslar: 175

Katılım Zamanı
    14 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.

1) Ağustos 2013 faturalıdır. 2 yıl Sony Eurasia garantilidir, adıma faturalıdır.

2) Orjinal kutulu ve full aksesuardır. Sıfırdan farksızdır, cihazın ilk sahibiyim.

3) En ufak bir problemi, sorunu bulunmamaktadır.

4) Hem 2D, hem 3D bluray discleri sorunsuzca çalıştırmakta, ayrıca dahili media playerı sayesinde, harici diskinizden mkv. vb hemen hemen tüm formatları oynatmaktadır. Cihazda diğer emsallerinin aksine 2 usb slot vardır.

5) Korsan bluray oynatıyormu diye sorular gelecektir, hiçbir fikrim yok, hiç denemedim. Orjinal bluray disclerle kullandım. Sadece orjinal çalıştırıyor diye düşünün ki sonra sorun yaşamayalım.

6) Lütfen hiçbir ürünle takas önermeyiniz.

7) Sanalpazar, Gittigidiyor vb. siteleri kullanmıyorum, sadece nakit satılıktır. Şu anda adı sanı duyulmamış bi sitede olsa en ucuz bulduğum yerde fiyat 269 TL dir. Kendiniz de araştırabilirsiniz.

8) Dileyene İzmir'de elden teslim edebilirim, diğer şehirlere kargo ile gönderimini yaparım.

Fiyat:

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 23 Ekim 2013; 0:26:33 >

|
    |
    Referanslar: overandunder *2, hhcihan, enihat, guneyonur, superms, MuratBayrakçi, casberg*2, hell line, japonozan11*3, levihakan, Weycell 61, darkd66, stoness, ogayhan, NoPRoBLeMtr*3, cemfrost, mertyucel1905*2, kurban50, Jackal78, tansu_zidane, bynedim*3, golgemann, Nosferatu`, FrEaK_BaRoN, akh3737, afowos, hiickimse*2, guven35, labrie, java, hiteknoloji*3, SCoRPioN ®*3, atsuma, cerbe, gateway_15, Dj Peace, cLnmcry, ertugbilgin, Sahin Abi, dr.amon, ASTRAnjoy,MENEME2002*2, zeemax, dimni*2, smooth23, yosunkaya, WebEX, isa6n, Lacrymatoire*2, @uiKSilveR, yilmazeest, pasha_kubilay *4, oceancaptain, Bjk@@N, Oguzk, Tigra, rotasmmm, pashha27, dragonstory, bukalemuns, ignatius, WanDoGa, ((UGUR))*2, tansel, y@s@r, anil92, Lanore, BUGATTI, MytHoLoG, nevzat78, cydonia, sakgoz79, ankara1234 Hiçbir Sekilde Tavsiye Etmediklerim: icebergmetii, factotoum, gokhan1903bjk, @dministrator, yetter, erayee, criminal73, sayims, marins, noin

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Blogio
üniversite
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,294
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.