Şimdi Ara

satildi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
4.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelfender2 -- 12 Haziran 2012; 23:28:21 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kayıt durumu ?
  • sızın cıhazınızla ılgılı değil genel olarak merakımdan soruyorum , yurtdısından gelen sımfree cıhazlarda turkıyeden alınmıs cıhazlar gıbı her turlu update vs ıslemlerı yapılabılıyormu

bırde yurtdısı sımfree cıhaz ıle genpalı cıhaz arasındakı fark garantılı olusu dısında nedır ?

yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRED BAKER

sızın cıhazınızla ılgılı değil genel olarak merakımdan soruyorum , yurtdısından gelen sımfree cıhazlarda turkıyeden alınmıs cıhazlar gıbı her turlu update vs ıslemlerı yapılabılıyormu

bırde yurtdısı sımfree cıhaz ıle genpalı cıhaz arasındakı fark garantılı olusu dısında nedır ?

yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

Satıcının satmak istediği cihaz sim free imiş..

Simfree herhangi bir hat ile çalışabilir. Kırdırma gevey vs vs gerek yoktur

Direk tak fişi bitir işi :)

versiyon yükseltmelerdede sorun yok istediğin kadar yükselt..

Yanında faturası varmış yurt dışındaki AP Storlarda geçer sıkıntı olunca oraya göndermelisin..

Sim free cihaz ile genpa cihazı arasında bana göre 1 fark var oda şarj cihazı ingiliz amerikan çıkabilir tabi ip4 isveçten gelmediyse :) isveç ürünleri tr gibidir :)

Hayırlı satışlar.

• Aciklamalar icin tesekkurler.

yurt disindan gelen hicbir iphone nun turkiye sinirlari icersinde garantisi yok.

Urunum faturalidir. Yurt disinda apple store olan herhangibir ulkede 1 yil boyunca garanti altindadir. posta yoluyla vs bundan yaralanabilirsiniz.

Kutunun icinden cikan adaptor fisi amerikan dir. 50 kurusa ucu uyumlu hel getiren adaptor alinabilir. Adaptorun kendisi de 5 gibi bir fiyata bulunabilir zaten.

bunun disinda turkiye den alacaginiz bir urunle farki yoktur. istediginiz an son surumu kurun kullanin, herhangibir kilitlenme vs olmaz.

• diyelim cihazda bir sorun çıktı, yurtdışı apple storelara nasıl gönderebiliriz? yada türkiyedeki telefon tamircileri yada genpa teleservice yapabilir mi? (garantisiz olarak)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

diyelim cihazda bir sorun çıktı, yurtdışı apple storelara nasıl gönderebiliriz? yada türkiyedeki telefon tamircileri yada genpa teleservice yapabilir mi? (garantisiz olarak)

faturasinin bir ornegiylle birlikte posta ile gonderebilirsin, imei zaten kayitli oldugundan, faturasi ve gelirken sevis beldesi de olacagindan turkiye deki gumrukde bir sikinti cikmayacaktir.

garantisiz olarak gayet tecrubeli ve iyi tamir yapan yerler var zaten. apple ve iphone ile ilgili forumlari kurcalarsaniz, buralardaki ust seviyedeki bircok kullanicinin zaten tamir islerini yuruttuklerini, magazalarinin oldugunu anlarsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kelfender2

quote:

diyelim cihazda bir sorun çıktı, yurtdışı apple storelara nasıl gönderebiliriz? yada türkiyedeki telefon tamircileri yada genpa teleservice yapabilir mi? (garantisiz olarak)

faturasinin bir ornegiylle birlikte posta ile gonderebilirsin, imei zaten kayitli oldugundan, faturasi ve gelirken sevis beldesi de olacagindan turkiye deki gumrukde bir sikinti cikmayacaktir.

garantisiz olarak gayet tecrubeli ve iyi tamir yapan yerler var zaten. apple ve iphone ile ilgili forumlari kurcalarsaniz, buralardaki ust seviyedeki bircok kullanicinin zaten tamir islerini yuruttuklerini, magazalarinin oldugunu anlarsiniz.

1. Paragrafta dediğinizi hiç tecrübe ettiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

quote:

1. Paragrafta dediğinizi hiç tecrübe ettiniz mi?

tecrube etmedim ama baska urunlerde bengelerinizi gostererek insanlarin urunlerini aldigini hatirliyorum.

Kaldiki gumruk mevzuatini da incelerseniz soyle bir madde mevcut, yurtdisinda unutulan telefonunuzu gerekli belgeleri, (fatura imei kaydi) gostererek posta yoluyla ulkeye sokabiliyorsunuz.
    Haliyle garanti kapsaminda gumrukde bir sikinti cikmayacaktir.

• quote:

Genpa ücretli servis hizmeti veriyor. en sağlamı ordan yararlanmak hatta en iyisi hiç ihtiyaç olması ama belli olmaz.

Yurtdışı garantisine güvenmemek lazım. Şöyleki; yurtdışına gidip gelen biri değilseniz pek işinize yarayacağını sanmam. Arkadaşım bana da İngiltereden 4S getirmişti orjinal faturası falan herşeyi vardı ancak İngiltereye kargo ücreti olarak 80-100 pound gibi rakamlar telefuz etmişti. Bu da 250-300 tl yapar. Gidiş-geliş birkaç ayı bulur vs vs.. Ben arkadaşımın getirdiği cihazı satmıştım yine yurtdışı kaynaklı 4s aldım. İnşallah servise ihtiyacımız olmaz. Olursa işimiz yaş. Ama operatörlere ve ithalatçılara 2500-3000 TL verecek kadar paramız da yok.

Yanlış anlaşılma olmasın Arkadaşın ürününü kötülemedim bende aynı şartaki ürünü kullanıyorum ama durum bu. Ha satın aldığınız kişi ben çok sık gidip geliyorum sorun olursa uluslar arası garantiden faydalanmanı sağlarım derse en iyisi ama bunu da kimse demez.

• Yurt dışına gönderilen bir iphone telefonun gideceğini ve sağlam bir şekilde de geri geleceğini hiç zannetmiyorum.
    arada bir yerde kaybolur bence :)
  • PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DijitalVisne -- 7 Mayıs 2012; 12:07:20 >
  • Ürün tarafımdan alınmıştır. İki tarafada hayırlı olsun
    @kelfender2 nin ödemede gösterdiği anlayış için ayrıca teşekkür ediyorum.
  • ilan gunceldir.

• quote:

ilan gunceldir.

ne oldu satış iptal mı oldu?

bu arada pass kaydı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

ilan gunceldir.

ne oldu satış iptal mı oldu?

bu arada pass kaydı var mı?

Hayir o satis tamamlandi. Satis ayni kosullardaki baska bir makine icin devam etmekte.

pasaport kaydi ilanda da belirttigim uzere yoktur.

• satildi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.