Şimdi Ara

SATILDI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YAKLAŞIK 8 AYLIK KULLANMAKTA OLDUĞUM GM DST L1 CİHAZIMI ÇİFT HATLI BİR CİHAZA İHİTYACIM KALMADIĞI İÇİN DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM, KUTUSU VE BÜTÜN KUTU İÇERİĞİ (4GB MİCRO SD KART,ÇİFT PİL,ŞARJ STANDI,KULAKLIK,DERİ KILIF VE EKRAN BEZİ) TERTEMİZ DURMAKTADIR.CİHAZ TEKNO-SA ÇIKIŞLI OLUP FATURASI VE GARANTİSİ BULUNMAKTADIR.

CİHAZDA GM SİTESİNDEKİ SON SÜRÜM ANDROID 1.6 DONUT YÜKLÜ OLARAK TESLİM EDİLECEKTİR.

NOKIA E52 YADA 3G-WIFI ÖZELLİKLİ İŞLETİM SİSTEMLİ DAHA UFAK BİR TELEFON İLE TAKAS OLABİLİR.SATILDI

SATILDI...

SATILDI...

SATILDI...

SATILDI...

SATILDI...

SATILDI...

SATILDI...

SATILDI...

SATILDI...

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuks36 -- 21 Ağustos 2010; 19:58:32 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• cihazın üzerindeki x2 yazısı nedir daha önce hiç bir dtsl1de görmedim... teknosada çok kez inceledim ama ilk kez görüyorum bu yazıyı :)
  • Bu telefonların dizayn sahibi Yuhua Dizayn ve orjinal kasalarındaki asıl General Mobile değil Yuhua Dizayn'ın verdiği isim olan X2 ibaresi bulunmaktadır.Ekrandaki kullanımdan kaynaklanan çiziklerden ötürü General Mobile'da Türkiye'de 1 Aylık beklemem sonucu kasa değişimi yapıldı ve geldiğinde bu kapak vardı üzerinde.Araştırdıktan sonra öğrendim asıl ismi X2.

Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:
    http://www.yuhuatel.com/english/x2.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuks36 -- 5 Temmuz 2010; 16:27:04 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.