Şimdi Ara

Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yurtiçi Turkcell'den alınma cihaz
    Nokta pürüzsüz
    Garanti yeni bitti
    iPhone 6 64gb uzay grisi
    En ufak hata yok
    USB kablosu ile beraber verilecek

Çalışmayan aksamı yoktur touch id , pili, diğer tuşları sorunsuz ilk günkü gibi. Değişen parçası vs yoktur

Alındığı andan itibaren kırılmaz cam ve kılıf ile emekli bir abimizin kullandığı mis gibi cihaz
    Fiyat gayet makul 1000 lira

Pazarlık ikram isteyenlere bu fiyata 16 yada 32 GB lik cihaz almasını tavsiye ederim

kısmeti olan alir

Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine. -- 20 Ocak 2020; 8:35:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam hayırlı satışlar. Cihazın rengi silver sanırım. Space grey ön ekran siyah oluyor tamamen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Hocam hayırlı satışlar. Cihazın rengi silver sanırım. Space grey ön ekran siyah oluyor tamamen.
    Dün gündüz cihazı elden sattım hatta alan çapa tarafında bir telefoncu. Bayağı baktı etti 200 lirada biz ekmek yeriz dedi , bence fazla bile yer

Demem o ki forum gebermis su fiyata su cihazı alan çıkmadı bedavaydi resmen , bana hava hoş ben parama bakarım.

Sizin dediğinize gelince cihazın ilk sahibiyim evet cihaz uzay grisi ama ekranı filan değişmedi kutudan çıktığı halı ile sattım , muhtemelen yanlış biliyorsunuz yani.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: Dopamine.

Dün gündüz cihazı elden sattım hatta alan çapa tarafında bir telefoncu. Bayağı baktı etti 200 lirada biz ekmek yeriz dedi , bence fazla bile yer

Demem o ki forum gebermis su fiyata su cihazı alan çıkmadı bedavaydi resmen , bana hava hoş ben parama bakarım.

Sizin dediğinize gelince cihazın ilk sahibiyim evet cihaz uzay grisi ama ekranı filan değişmedi kutudan çıktığı halı ile sattım , muhtemelen yanlış biliyorsunuz yani.

Alıntıları Göster
    Ben bir kaç gündür takipteydim. Fotoğraf eklemenizi bekliyordum. Dün yoğunluktan bakamadım ve satılmış. Cihaz ihtiyacım yoktu ama o fiyata o temizlikte olduğu için almayı planlıyordum, kısmet değilmiş.
    Bence de 200 liradan fazla yer.
    Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.