Şimdi Ara

Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
3.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mal forum dışına satıldı. Konu kaldırılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Gakko_ -- 23 Ocak 2020; 18:10:27 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam daha 4 gün önce bir başka 2600k forumda 400 liraya satıldı. Yani ikinci el piyasası 600 falan değil. O gördüğünüz fahiş fiyatlı ilanlarda ilan sahipleri acaba bi sazan bulur muyum amacı güderek o fiyatları yazıyorlar. Amd sisteme geçmek istediğinizi belirtmişsiniz. Sizden işlemci ve ram ikilisini alacak kişi toplam 800 lira ödeyecek. En ölüsü h61 anakart alınsa 150 liradan toplam 950 lira yapıyor.
    Amd tarafında forumda 400 liraya garantili r5 1600 var. Sıfır 8 gb 3000 mhz ddr4 ram 250 liraya alınabiliyor. Aynı şekilde sıfır olarak inteldeki h61 gibi giriş seviyesi a320 anakart 350 liraya alınıyor. Toplamı 1000 tl yapıyor.
    Amdye geçen biri olarak siz sistem topluyor olsanız diğer tarafta iki parçası sıfır, işlemcisi ise garanti 6 core 12 thread olan amd parçalarını mı alırsınız yoksa garantisiz eski nesil inteli mi?
    Size tavsiyem indirim yapmanız yönünde olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Fiyat araştırmalarını hep gittigidiyor, n11, sahibinden, letgo gibi sayfalardan yapmıştım. Bahsettiğim yerlerde 700-800 liraya satılıyor hâlâ. Ama forumda 450 liraya ilan gördüm. Ben de o fiyata çekerim artık. Uyarınız için teşekkür ederim.

• vallaha ne diyeyim 2 hafta önce forumdan i7 2600 8gb ram z68 anakart gtx 560 ekran kartı ve haf 912 kasa 750w psu full sistemi 650tl ye aldım arkadaşa cok teşekkür ediyorum şu fiyatları gördügüm zaman.
  • #Gakko_ kullanıcısına yanıt
    adam 825 tl ye fx8350 satıyor.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-garantili-amd-fx8350-4ghz-am3-plus-bulldozer-32nm-125w-754772269/detay

sırf am3 anakartımı öldürmemek için fx 83xx işlemci almayı düşünüyorum ama forumda 350 den aşagı satan yok. okadar para vermektense anakartı satıp r5 1600 sistem toplasam cebime fazla para bile kalabilir.
  • 5820k icin 500 den ilan acilmis
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Diğer 2600K ilanları 400TL'ye düşmüştü, ben de benim ilanımı 400 TL'ye çektim hocam.

• Fiyatta indirim yaparsanız alabilirim.

İyi satışlar.
  • br0nice kullanıcısına yanıt
    Forumdaki diğer ilanlarla aynı fiyata indirdim zaten hocam. Bu fiyattan da satılmazsa kardeşime veririm artık. 1155 bir sistem kullanıyor o da.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.