Şimdi Ara

SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SONY PlayStation 4 500 GB Days of Play Limited Edition Oyun Konsolu

SATILDI

2 adet Dualshock 4 Controller v2

SATILDI

HDMI Kablo, Güç kablosu, Kulaklık, Kutu ve Kitapçıkları, Garanti Belgesi, Fatura
    Tüm poşetleri, kutusu ile birlikte alıcısını beklemekte...

SATILDI

PS4'ün üzeri parlak yüzey olduğu için ne kadar dikkat etsemde üzerinde kılcal çizikler mevcuttur, kumandanın arkasındaki yapışkan stickerın bir ucu hafif kalkmıştır(aşağıda fotoğrafları mevcuttur). Cihazın tüm fonksiyonları sorunsuz olarak çalışmaktadır...

SATILDI

SATILDI

Days of Play sürümüdür, standart PS4 renginden çok daha ilgi çekici bunu kesinlikle söyleyebilirim. Sürüm 5.07'dir yani netten indirdiğiniz pkg dosyaları yüklenebilen son sürümdür. İçinde oyunlar mevcut çok az kullandığım için uzun zamandır açmıyorum ne var inanın bilmiyorum zaten bu yüzden satıyorum açmak için zaman bulamıyorum. Ankara içi elden teslim edebilirim, diğer illere istenilen kargo ile gönderebilirim. Garantisi Haziran 2020'e kadar geçerli olması lazım...

SATILDI

SATILDI

Fiyat olarak satıldı diye düşünüyorum, hem mevcut sürüm hem de Limited Edition olduğundan dolayı, iyi alışverişler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_higH -- 27 Ağustos 2019; 22:23:31 >

• takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.