Şimdi Ara

Satıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Viewsonic Pjd 7828 Hdl Full HD
    Projeksiyonu 5-6 ay kadar once aldim uzatilmis Viewsonic Turkiye garantisi var 3 sene faturasi bulunmakta lambasini eco modda 584 saat kullandim eco modda 10.000 saat lamba ömrü bulunmaktadir elden deneyerek alabilirsiniz kutusunu yok 4k projeksiyona gectigim icin satiyorum sifir fiyatına bakabilirsiniz. Öne Çıkan Özellikler 1920x1080 Full HD Görüntü Kaliesi ile Akıcı Geçişler 3.200 Lümen Parlaklık ile 22.000:1 Kontrast Oranı ile Daha Net, Keskin ve Canlı Renkler HDMI/HDMI-MHL bağlantıları ile Geniş Kullanım Alanı SuperColor Teknolojisi ile Doğal ve Yüksek Renk Kalitesi SonicExpert Teknolojisinin 10W 'lık Hoparlörü ile Net ve Berrak Ses Deneyimi Opsiyonel WPG-300 ile Kablosuz Sunum İmkanı 1.3x Optik Zoom Lens ile %26 Daha Geniş Görüş Sessiz Fan Tasarımı ile Düşük Gürültü ve Enerji Tasarrufu Dynamic Eco Teknolojisi ile 10.000 Saate varan Uzun Lamba Ömrü 6 Renk Tekerleği ve 1.07 Milyar Renk Desteği ile HD Görüntü Kalitesi DLP Link Teknolojisi ile 120Hz ve 3D Ready Özelliği 3 Yıl GarantiSatıldı. Satıldı. Satıldı. Satıldı. Satıldı.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 3000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 6 Aralık 2021 Satıldığı Şehir : Erzincan Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.