Şimdi Ara

Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK SAPPHİRE HD7850 2GB 350 TL!
    Uzun süredir kullanmakta olduğum sapphire hd 7850 2GB ekran kartım, artık ihtiyacım kalmadığı için satılıktır. Stok core clock 860 mhz'dir. Fakat voltajsız günlük core clok 1060 mhz memory clok 1350 mhz stabil kullanabilirsiniz. Hiçbir sıkıntısı arızası vs kesinlikle yoktur.

Ürünün kutusu faturası mevcuttur. 14.05.2012 tarihinde alınmıştır garantisi mevcut değildir.

Fiyat 350Tl'dir. Pazarlık payı yoktur. İstanbul içi maslak,levent taraflarında elden verebilirim. Diğer illere kargo ile yollanır. Ayrıca ekran kartını aldığım zaman inceleme yaptığım forum linkini de ekliyorum..
    https://forum.donanimhaber.com/sapphire-hd-7850-kullanici-incelemesi-bol-foto-bf4-beta-eklendi--63410169#63410169

Satıldı

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Yalova, Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor bu paraya haftalardır satılamayan 7870xt var forumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neglectful

Zor bu paraya haftalardır satılamayan 7870xt var forumda.

CoilWhine lı ürün.

• 660 ti 300 liradan satılıyor ( ki fazla fiyattan gidiyor Nvidia diye sırf ), 7870xt 300 liradan gidiyor, 270x 400 liradan satılamıyor, 270 350 liradan satılamıyor, 285 400 liradan gidiyor. Çok seviyorum bu formu. Acayip renkli bir yer. Sahibinden'den hallice olsa da forum bu işte. 5 yıl önce aldığın fiyattan ekran kartı satmaya çalıştığın yer forum.

Ama forum olmanın diğer tarafı da şunu gösterir. Satıcı istediği fiyattan ilana koymakta özgürdür. 350 dolar bile istese kim ne diyebilir?

İyi satışlar. Bence hâlâ gideri olan, giriş seviye bir gamer kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

660 ti 300 liradan satılıyor ( ki fazla fiyattan gidiyor Nvidia diye sırf ), 7870xt 300 liradan gidiyor, 270x 400 liradan satılamıyor, 270 350 liradan satılamıyor, 285 400 liradan gidiyor. Çok seviyorum bu formu. Acayip renkli bir yer. Sahibinden'den hallice olsa da forum bu işte. 5 yıl önce aldığın fiyattan ekran kartı satmaya çalıştığın yer forum.

Ama forum olmanın diğer tarafı da şunu gösterir. Satıcı istediği fiyattan ilana koymakta özgürdür. 350 dolar bile istese kim ne diyebilir?

İyi satışlar. Bence hâlâ gideri olan, giriş seviye bir gamer kart.

5 Yıl önceki fiyatı faturada yazıyor dostum resmi açıp bakabilirsin. Dolar hesabı yaparsan da bugünki fiyatı çıkarabilirsin azcık matematik.

• ogkasa kullanıcısına yanıt
    Dolar hesabına girersek benim 5 yıl önce 150 liraya ( 100 dolar ) aldığım kartı şimdi 200 liradan satmam lazım. Bakın ne diyorum şuan Gtx 660 satılıyor 250 liraya. Gtx 660 Hd 7850'den üstündür. 7870 satılıyor 300 liraya. O da 7850'den üstündür. Siz 350 lira isteyebilirsiniz ama vereni " burada " bulmanız mucize.

Ayrıca 5 yıl önce aynı kartı Vatan'dan 410 liraya kendim aldım. Siz nereden aldınız ki 600 liraya aldınız. Baya pahalıya almışsınız sanırım ondan bu kadar yüksek fiyat koymuşsunuz. O kartın 1 gb olanı da 340 liraydı. İlk topladığım kasaydı Vatan'dan her parçasını kaça aldım aklımda.
  • quote:

Dolar hesabına girersek benim 5 yıl önce 150 liraya ( 100 dolar ) aldığım kartı şimdi 200 liradan satmam lazım. Bakın ne diyorum şuan Gtx 660 satılıyor 250 liraya. Gtx 660 Hd 7850'den üstündür. 7870 satılıyor 300 liraya. O da 7850'den üstündür. Siz 350 lira isteyebilirsiniz ama vereni " burada " bulmanız mucize.

Ayrıca 5 yıl önce aynı kartı Vatan'dan 410 liraya kendim aldım. Siz nereden aldınız ki 600 liraya aldınız. Baya pahalıya almışsınız sanırım ondan bu kadar yüksek fiyat koymuşsunuz. O kartın 1 gb olanı da 340 liraydı. İlk topladığım kasaydı Vatan'dan her parçasını kaça aldım aklımda.

Dostum o fiyata satılan sıkıntısız kartların konu linklerini buraya koy bizde alalım, 410 liraya aldığın kartın faturasını da koy buraya inanalım. Zamanında en ucuz teknobiyotik satıyordu faturasıda resimde mevcut. Ayrıca 610 liraya alıp 700 liraya satmıyorum ki 150 liraya aldığın kartı 200'e satasın. Neyin peşindesin anlamak güç. Fatura orda dolar kuruda yazıyor 1.81

• hayırlı satışlar
  • ogkasa kullanıcısına yanıt
    Forumu takip ediyor olsaydın Gtx 660'ın seninle aynı anda 250 liradan listede olduğunu görürdün. Ayrıca forumu yine takip ediyor olsaydın 300 liradan 7870 gidiyor görmüş olurdun. Yine forumu takip ediyor olsaydın 7850 1gb modellerin 200 liradan gidiyor olduğunu bilirdin. Çok zor değil ilan açmadan önce sadece ilan açtığın kategoride 2 ila 3 sayfa 5 dakka fiyat taraması yapmak.
  • quote:

Forumu takip ediyor olsaydın Gtx 660'ın seninle aynı anda 250 liradan listede olduğunu görürdün. Ayrıca forumu yine takip ediyor olsaydın 300 liradan 7870 gidiyor görmüş olurdun. Yine forumu takip ediyor olsaydın 7850 1gb modellerin 200 liradan gidiyor olduğunu bilirdin. Çok zor değil ilan açmadan önce sadece ilan açtığın kategoride 2 ila 3 sayfa 5 dakka fiyat taraması yapmak.

Tamam kardeşim daha fazla uzatmicam ölücülüğüne devam et denk geldikçe alırsın

• Doların artması ile fiyatların düşmemesi olağan bir durum fakat yarısı kadar güç tüketen ve ortalama denk değerlerde olan RX460'ın sıfırını 400 civarına alabiliyoruz kargosu vs içinde. O yüzden artık 7850 nin geçtiğimiz yıllardaki 250 civarına gerilemesi gerekir diye düşünüyorum. 350 lira 3 yıllık bu kartın ederi değil net olarak.

https://www.amazon.de/GIGABYTE-Radeon-GDDDR5-128bit-1xHDMI/dp/B01JPAVUY0?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

105 € , kargo vergi vs dahil.

• 4-5 yıl once 220liraya almışlığım var bu kartı.

millet uç kuruş paraya bilgisayar toplamaya çalışıyor bu satıcıların bu kadar fırsatçılık yapması kabul edilebilir musade edilebilir birşey değil.

istediğiniz fiyata koyabilirsiniz isteyende istediği yorumu yapabilir. siz olucu dersiniz biz fırsatcı deriz bir problem yok yani.

• 200 e almak üzere takip. 👍🏻

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/satilik-powercolor-hd7950-pcs-3gb-384-bit-350tl--124029423

Furmda şuan 350 liraya 7950 var. Düşünün nasıl ölücüyüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.