Şimdi Ara

SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara'da yaşıyorum, 22 yaşındayım ve öğrenciyim. "XBOX 360 Slim 250 GB" konsolumu elden çıkarmak istiyorum. Sebebi ise, oyunlara çocukluğumda duyduğum ilgiyi duymuyorum, konsol bir köşede tozlanıyor.

Konsolu çok az kullandım. En son 7 ay önce (kış tatilinde) açıp kullanmıştım, ondan önce de geçen yaz (2014) tatilinde sadece GTA V için açıp oynamıştım. Bu sebeple tertemiz olduğunu düşünüyorum. Zaten alındığından beri televizyon rafından başka bir yere hiç taşınmadı.

Konsol RGH çiplidir, Trinity Board vardır, FreeStyleDash yüklü ve 250 GB Slim modeldir. Aslında bunların ne anlama geldiğini bile bilmiyorum. Ama satılık ilanlarında belirtmemizi istiyorlar.
    İçinde 23 oyun yüklü. Yüklü oyunların isimlerine aşağıya not düşüyorum. Çoğunluğunu hiç açıp oynamadım bile.

Kendi orjinal koluyla beraber fiyatı 550 TL'dir. Zaten 2. kolum da, pek ihtiyaç duymadığımdan olmadı.

Saygılarımla,

Assassin's Creed 2
    Assassin's Creed Brotherhood
    Assassin's Creed Revelations
    Alan Wake
    Dante's Inferno
    Dark Souls
    Deus Ex: Human Revolution
    Dirt 3
    Driver: San Francisco
    FIFA 13
    Fight Night Champion
    Gears of War 3
    Ghost Recon: Future Soldier
    GTA V
    Halo: CE Anniversary
    L.A. Noire
    Mass Effect 3
    Max Payne 3
    Mortal Kombat
    NBA 2K12
    Read Dead Redemption
    Sleeping Dogs
    SSX

Not: Konsolda başka oyunlara yer açabilmek sildiğim, ama bilgisayarıma yedeklediğim aşağıdaki oyunlardan istediğinizi de, yukarıdaki oyunlardan bazılarını silerek konsola atabilirim
    Amazing Spiderman
    Batman Arkham Asylum
    Batman Arkham City
    F1 2012
    Hitman Absolution
    Just Cause 2
    Resident Evil 6
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otemiz -- 16 Ağustos 2015; 0:53:38 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.