Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.809
Cevap
332
Favori
812.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekna donanım gerçekten iyi. O fiyatlara alınabilecek en iyi arabayı almışsınız.
  • Egea multijet2 120hp)dizel otomatik lounge plus gri
    2017model 45binde 91.500e el sıkıştık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Misterr

2015 A3 Sportback 1,6 TDİ DSG 18.000 km Ambiante donanım cam tavanlı hatasız araç 120.000₺’e satıldı.
    Dost işi satış olduğundan biraz ucuza gitti, bir de lacivert renk olması fiyatı bi tık düşürdü.
    Lacivert olunca fiyat neden düşüyor ki
    Ben bu insanları anlamıyorum

• mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Bakımı çok zor hocam, kapalı garajınız yoksa haftada en az 1 kere yıkatmak gerekiyor. Galericilerin en sevmediği renklerden bir tanesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Misterr

Bakımı çok zor hocam, kapalı garajınız yoksa haftada en az 1 kere yıkatmak gerekiyor. Galericilerin en sevmediği renklerden bir tanesi.
    Bırak zor olsun ya
    Sırf daha çabuk kirleniyor diye buzdolabina binip gezmek çok saçma geliyor bana
    Farkli renk candır

• buzdolabi diye diye benide beyazdan soguttunuz
    cokta seviyordum oysaki beyaz rengi

• ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle 1 ay önce kendi aracımı sattım zaten piyasada düşük yazmıştım satıcam dediysem 1-2 bakmam 1500 daha düşüp verdim tok satıcı çoğu satılırsa bu fiyat diye diye kasko değeriyle kıyaslıyor adam aynı yada yüksek olcakmış :) benim arabanın kasko değeri 145000 di 128 bine sattım alan enayiler var demekki adam o fiyatları yazıyor ederi 85 olan araba 95 yazmış gelde pazarlık yap :)

• 2014 leon tdi dsg nokta hatasız boyasız 110.xxx kmde. sunroff hariç full denilen donanımlara sahip.Ederi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonnyCaqe -- 20 Mayıs 2019; 22:21:11 >
  • ford focus trend x model 2012 kasa aracımı bugun 53.000TL'ye sattım.
  • ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Son 25 günde yüz araç favorilemiş ve insanlarla konuşmuş biri olarak bu yorumun çok doğru olduğu kanaatindeyim.
  • smyrna17 kullanıcısına yanıt
    neden ucuz dızel mıydı km kactı degısen boya mı coktu focus 3 ıcın cok az rakam
  • 2017 passat 1.6 tdi otomatik trendline. 30.000 km'de boyasız değişensiz 130.000 liraya alındı
  • Hocam uygun satmışsınız hayırlı olsun..
    Sahibinden ilanlara bakıyorum aracınızın muadili için 140.000 tl den aşagı ilan yok
    Şunu anlıyorum ki sahibinden ülke piyasasına yön veriyor kime ne kaktırırsak derdinde millet..

Arkadaşımın golf satıldı. 1.6 tdi 2016 model 70.000 km de 72.000tl ye verdi. Ama ilanlardan arattıgında 85.000 tl den aşağı yok
    Demek ki sahibinden piyasası bayram öncesi 10-15 bin tl yukarlarda..
    Biz de fiyatlara bakıyoruz pahalı diye vazgeçiyoruz..!

• 2007 focus mk2 1.6 tdci 110 bg 65 bin km de ilk sahibiydik. Hasarsız orjinal trend paket 52000 TL gönderdik dün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaldos -- 23 Mayıs 2019; 1:55:53 >
  • Arkadaslar 1 yasini doldurmamış,hatasiz ve henuz 10bin km olmamis bir arac satis anindaki sifir fiyatina göre yuzde kac indirilerek fiyat belirlenmeli, var mi boyle bir yaklaşık kriter.

• İyi Günler https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-nissan-hatasiz-servis-bakimli-nissan-qasquai-688757437/detay/
    Aracın Fiyatı Nasıl;?

Ayrıca hayalim olan Mercedes CLA 2014-2015 180d Amg paketi ederi nedir?

Sorumu yeşillendirirseniz sevinirim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulatev -- 23 Mayıs 2019; 8:54:26 >
  • dark1907 kullanıcısına yanıt
    3 aydır ilanlara bakıyorum, bayram öncesi 100.000 bandı üzerinde 5-10 lira oynadı fiyatlar yukarı doğru. Eskiden Insignia'nın üst paketlerini alabildiğim paraya giriş paketleri var, yine megane icon parasına nerdeyse touchlar yazılmış.
  • 2005 Volvo S60 174k km.16000 TL hasar kayıtlı.47800 satıldı.arabam çok bakimliydi.

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.