Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.809
Cevap
331
Favori
812.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 model 308 hdi active 92 hp 5 ileri manuel 35 bin km. Sol arka çamurluk boyalı. Tramer yok. Almak için 70 bin tl anlaşdık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fagu38 F kullanıcısına yanıt
    Kuzenimde var 1senedir kullaniyor gecen ay satisa koydu 1ay boyunca 50den fazla veren olmadi satmaktan vazgecti sizde buna gore kiyaslayin.2011 cruze ls beyaz lpgli 80binde 1parca camurluk boyali hasar kaydi bin tl civari bakim muayene vs yeni bakimliydi

• 51500 e 1.25 fancy kırmızı kia rio sadece sol arka çamurluk boyalı 2014 57 bin km kış lastikleri ile beraber nasıl fiyattır beyler.

• muhendıs bey kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi fiyat 50 ye almaya çalışın derim aynı araçtan bendede var memnun kalirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Hocam iyi fiyat 50 ye almaya çalışın derim aynı araçtan bendede var memnun kalirsiniz
    bu fiyata son inebildik zaten hafta içi satın alacağım Allah nasip ederse denedim 1 2 3 vitesteki hızlanması atılması cok hoş ancak 90 dan sonra özellikle bayırlarda araç yok gaz pedalı işlemiyor gibi ama bu motordan beklenti çok değil zaten. piyasasıda bi karışık geldi fiyat iyi mı merak ettigim için sormak istedim.
  • muhendıs bey kullanıcısına yanıt
    Hocam evet motor küçük olduğu için maalesef durum böyle fakat LPG ile çok ekonomik tüketim sağlamak mümkün,donanım olarak sizi epeyce tatmin eder zaten

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-elitotocenter-den_hatasiz_boyasiz_2015_auris_otomatik_en-dolusu-634688859/detay

Evet Dostlar Akrabamiz bir tutturmus gidiyo Auris diye yarin bu araci almaya gidiyo 83 bine anlasmislar yapmayin etmeyin diyorum hic Aurise bu kadar para verilirmi diyorum Yok Arkadas anlatamiyorum inanin iki kere HACCA gidip gelse yine akillanmaz Evet Arkadaslar bu durum tum yorumlara dusuncelere elestirilere hatta kufurlere aciktir gocunmaca yoktur DOKUN Icinizi

• Kia ceed, otomatik dizel

2013 model, 95 bin km, consept plus araç satıyor bir tanıdık. Ben de bu aralar araç arayışındayım, pek düşündüğüm bir araç değil ancak fiyat konusunda yardımcı olacağını söylüyor.

Araçta 14 bin tl hasar kaydı var.( 9 bin tl kaput değişimi, 5 bin tl Çamurluk, tampon)

Ederi nedir? Sahibinden de bir araştırma yaptım 68-70 civarı bir piyasası var gibi düşünüyorum şu haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tslee61 -- 25 Aralık 2018; 22:17:40 >
  • Tslee61 T kullanıcısına yanıt
    75 bine hatasızları var gibi. Önü tamamen işlemli ve 95.000 km'deki aracı almazdım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-cok-temiz-kia-ceed-636259796/detay

30 saniye içinde şu aracı buldum.

Aynı ilan diğer sitede

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-kia-ceed-1-6-crdi-concept-plus/son-fiyat-sahibinden-kia-ceed-1-6-crdi-concept-plus-2012-model/10409048

Hasar kaydını bilmiyorum. ilanla alakam yok.

• 2016 clio hb joy dizel manuel 50bin km hatasız 57.500'e aldık....
  • 2014 Jetta 1.6 TDI Trendline,
    33 bin km, hatasız,
    78 bine satıldı.
  • 2016 dacia sandero stepway 0.9 easy - r benzinli
    36 bin km'de, yarı otomatik, boya-değişen vs. yok, ön takımlar değişimi iyi olur dedi eft ekpertiz sadece.
    55.250 TL'ye alındı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 Accent Era 1.4 Start
    130 bin km, 2,5 parça boyalı
    35.500 ' e satıldı.
  • 2011 model i20 1.2 Mode 128 binde değişen yok sol taraf, kaput, sağ ön çamurluk boyalı ciddi bir kazası yok, şaseler direkler sorunsuz, motor, yürür çok iyi, iç taraf yıpranmış biraz masrafı var. 28.5 aldım.

• Manuel 160 lık 2010 üstü 75bin civarı scirocco arıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: educationist

2011 model i20 1.2 Mode 128 binde değişen yok sol taraf, kaput, sağ ön çamurluk boyalı ciddi bir kazası yok, şaseler direkler sorunsuz, motor, yürür çok iyi, iç taraf yıpranmış biraz masrafı var. 28.5 aldım.
    Bugunlerde Iyi fiyat gule gule kullanin

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 3 bin gibi bir masrafı göze alarak aldım. İki günlük izlenimim olumlu oldu.

• fagu38 F kullanıcısına yanıt
    Ben 44,5 falan teklif ederdim ne kadara anlaştınız merak ettim sattıysanız eğer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende otomatik b sınıfı maks 10 yaşında bir araç bakıyorum var mı önerdiğiniz ilanlar ? Kaput tavan orjinal olması lazım gerisi önemli değil.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-vw-polo-bluemotion-625887741/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

ilanın uygun olup olmaması bence önemli değil.insanlarda para yok yada harcamaya korkuyorlar.

45 teklif aldık bir kaç tane

46 gibi rakama satmaya çalışıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.