Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.811
Cevap
331
Favori
812.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Focus 2010 2011model dizel titanium paket bakıyorum şu sıralar. Fiyatlar nasıl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ford Fiesta Collection dizel 2008 89.000 Km de Orjinal Km

Tramer 450
    Sol taraf sürtme nedeniyle boyalı 3.5 parça
    Aynı yerde 1 parça değişen mevcut.

Tüm ağır bakımları ve periyodik bakımları eksiksiz yapılmıştır.

Nedir fiyat?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 26500 km sıfır hata Egea H/B Urban Plus 1.6 E-Torq 6 ileri tam otomatik için ne istesek acaba.
    Adaptive Cruise Control ve çarpğışma önleme gibi 2 müthiş donanımı da içeriyor bu paket.
    Aslında konu satılan araçların fiyatları ama enteresan şekilde başka yöne evrildiği için ben de yazayım dedim
  • 2017 şubatta bariyere sürtmeden kaynaklı 3 parça boyalı 70 bindeki 2006 comfort avensisi 39500'e vermiştim. Şindi aynı arabalara 60-70 arası istiyorlar. Sizin insafınızı, vicdanınızı, gelmişini, geçmişinizi .......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Araçta lpg yoktu. ÖTV indirimi öncesi Civic HB Sport+ almıştım 138 bine [ onun da bir avantajı kalmadı, kısmet diyelim :) ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papasmurf -- 5 Kasım 2018; 13:59:38 >
  • ÖiLkér kullanıcısına yanıt
    o zaman 1.4 t astra alın.
    mümkünse sport ya da cosmo alın.
    1.3 cdti kasayı zor çekiyor diyor kullananlar.
    1.4 t ye lpg taktırırsanız dört dörtlük olur.
    onun haricinde hyundai ya da ne marka olursa olsun o kadar paraya 1.6 atmosferik araç alınmaz.
  • cebirli C kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bu istenen fiyatlara ne bakıyorsun,bu paraya yeni kasaları satılıyor hemde boyasız !!!

• Paco-De Lucia P kullanıcısına yanıt
    Merde bulacagız her araba sahıbıınden de pahalı herkes dıyor daha ıcuz ama nerde herkes sahıbındene bakıyor arac sateken ona gore yazıyor fıyatı

• Bugun 2009 yeni kasa dizel trend 150bin kmde 2parca boyalı 750 tramerli gümüş gri renkte 39a almadım hocam.Sizinki eğer açık renkliyse 38bin civarı eder bence.
  • fezaoto kullanıcısına yanıt
    Usta 150 bin Km de diyorsunuz?

• nacizane fikrimi söyledim hocam 40 da eder belki ama ben şahsen 40bine yeni kasa fiesta varken eski kasasını full bile olsa almam şahsen.
  • Tamamdır
  • 2008 Model Laguna 2 Faz 2 145 binde 2 parça boyalı (Çamurluk ve kapı) aracımı 37000 TL'ye verdim. 2 bin tl civarı masrafı vardı. Lastikleri yenilenmesi gerekiyordu.
  • 2013 Opel astra 1,4 cosmo otomatik vites lpg li hasar kayıtsız 67000 km de sunrooflu ne kadar eder.
  • 2011 model, Volvo S40, kazasız boyasız 137.000 km aracımı 69.000₺'ye sattım.

• Forumdaslarim acil desteğinize ihtiyacım var. Sahibinden de 533416832 ilan no lu araç almayı düşünüyorum. Linki alttadır. Sizce değer mi ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-son-fiyat-58-63-ten-dustu.takas-fiyati-farklidir-533416832/detay

• .

• 2013 Kia ceed concept plus 80 binde. Tramersiz.

73 bine aldım bugün. Umarım abartı bir para ödememişimdir :(

• quote:

Orijinalden alıntı: SıfırSıkıntı

Forumdaslarim acil desteğinize ihtiyacım var. Sahibinden de 533416832 ilan no lu araç almayı düşünüyorum. Linki alttadır. Sizce değer mi ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-son-fiyat-58-63-ten-dustu.takas-fiyati-farklidir-533416832/detay
    Koşarak uzaklaşin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden hacım

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.