Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.809
Cevap
332
Favori
812.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 golf comfort 1.4 metalik 40.000de 1 hafta önce 95’e sattım. Değişen-boyanan yoktu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2000 gümüş gri ambiente focus
    224000 km de değişensiz
    tavanda boya yok yanlarda sürtme kaynaklı boyalar var
    motor %93
    tek hava yastıklı
    abs yok
    26ya alındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

teşekkürler

Alıntıları Göster
    Hocam 2017 model A4'lerde kayar sinyal standart hale geldi. Doğus otomotiv model yılı ilerledikçe Audi'lerin standart donanımını genişletiyor.
  • Yakın zamanda 2010 üzeri Fiesta alıp satan varmıdır? Piyasa çok karışık gerçek fiyatları merak ediyorum

• Geçen hafta,Sıfır km aldığım Peugeot 301 Allure paket 13.500 km’deki aracımı (nokta hata yok) 70.000₺ ye sattım. İlk Olarak 78.000 ilan verdim 75e satabileceğimi düşündüm. Sonuçta hayaller ve hayatlar mevzusu oldu 70.000e gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkay02

Geçen hafta,Sıfır km aldığım Peugeot 301 Allure paket 13.500 km’deki aracımı (nokta hata yok) 70.000₺ ye sattım. İlk Olarak 78.000 ilan verdim 75e satabileceğimi düşündüm. Sonuçta hayaller ve hayatlar mevzusu oldu 70.000e gitti.
    Hocam sıfır olarak kaça almistiniz araci

• 71.500e almıştım. Artı olarak da 1500₺ bayiden çıkmadan önce kaput koruma ile davlumbazlara ses yalıtımı yaptırmıştım ek olarak da 1500₺ ye (arabayı uzun sure kullanacağımı hesap ederek) erken bakım paketi almıştım. 15.000 ve 30.000 km bakımları icin parayı pesin ödedim ve geri iadesi de yok. Alan kişi bu bakımlara para ödemeyecek :))

• Şu konu bı canlandan mükemmel olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: omcool

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Şu arabayı satamadık, ilgilenen bile fazla olmadı.
    Demek ki çok istiyorum diyecem ama araç alacak olsam ve bu arabayla karşılaşsam nutkum tutulurdu temizliğinden dolayı.
    Kazasız boyasız Megane 2 25000 etmiyor demek ki!!!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-tertemiz-212900920/detay/

Aynı durum benim aracımda da var. Benim aracımın muadillerine 34-34.5 istiyorlar ben 33 son diyorum 30 vereyim 25 vereyim diye telefon eden oldu şaka gibi ama gerçek.

31 bin galeri verdi ki bu temizlikte 34-35 arasına satacağına eminim. Neyse acelemiz yok dursun, mal alıcıya satılır. Satılmazsa evi alırken 30 lira krediyi fazla çekeriz ne olacak. :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-punto-evo-1.3-mjet-kaza-boya-degisen-yok-hatasiz-203055184/detay/

Kardeşim kusuruma bakma ama senin gibiler yüzünden bu piyasa böyle. Acelemiz yok dursun, mal alıcıya satılır demişsin. Aracın punto ikinci eli hızlı olan bir araç neden satılmıyor ? Gerçi satılıp, satılmaması senin için önemli değil. Üç beş bin para biriktirip 15 binlik aracı şuan 20 bine almaya çalışan (emektar) insanlar için önemli. Bizim mahallede sahibindene fiyatı 42 bin olup 46 bin diye koyan üç tane tanıdıgım var. Satılırsa satılır satılmazsa biniyorum zaten diyen insanlar bunlar. Onlara da kızıyorum. Suni enflasyoncular onlar. İnsanlara sıkıntı yaratan ne oldum delisi insanlar. 2010 senesinde 14.500 liraya sattıgım aracım şuanda 24 ten aşağı sahibindende yok. Buna sebep olan herkesi esefle kınıyorum.

Alıntıları Göster
    2010 dolar kuruna ve sıfır araç fiyatlarına bak, bide 2018 dolar kuruna sıfır araç fiyatlarına bak ondan sonra zırvala.

• 2010 accent era 1.4 start 129 binde km de 2.5 parça boyalı kaça vermeliyim?

İlgilendiğim araçlar ise 1.6 Hdi C5 2012 - 2013

Astra 2013-2014 1.4. Sport Stil paket. Ne kadar vermeli bu araçlara?

• ÖiLkér kullanıcısına yanıt
    accent hakkında fikrim yok ama c5 yerine 508 bakarsanız daha iyi olur,fiyatlar yakın ve 508 in pazarı daha hızlı.
    bütçeniz ne bilmiyorum ama 508 de en fulü allure.
    ilanlarda 80 civarına 100-150 bin km arasında 508 alabiliyorsunuz allure olarak.

astra içinse 1.4 t ler iyi güzel,lpg si iyi biyerde takıldıysa sorun yok,ya da iyi bir ustaya ayarlatırsanız sıkıntı olmaz.
    yakıt olarak lpg de dizel araç kadar yakar.
    onlarında dediğiniz sport stil otomaikleri 80 civarında.

c5-508-astra bende ilgileniyorum.
  • 2015 Model (2016 Çıkış) Corolla 1.33 Life, 23.500 km, 59.000 TL ye sattım geçtiğimiz hafta. Arka tampon değişimi kaynaklı 650 TL tramer kaydı bulunmaktaydı. Ek olarak ön tamponda lokal boya bulunmaktaydı.
    Biraz daha iyi bir fiyata gidebilirdi belki ancak araçtan yeterince sıkıldığım ve bir başka fırsat yakaladığım için beklemek istemedim.
  • 2011 model golf 6 bluemotion 128 binde manuel extra aksesuarli aracimi 10 gün önce 61 bine sattim şu an ayni km model araclara 70 yaziyorlar..

• toyota chr advance otomatik 1.2 (hybrid değil) 2016(2017 çıkışlı) 25000 km de..herhangi bir kaza boya vs yok. kaça satmalıyım sizce?
  • Golf 7 1.6 tdi manuel highline + cam tavan + uledli 2017 mart cikisli 25000 kmde bir aracim var. ederi nedir acaba?

umarim dogru yere yazmisimdir kusura bakmayin.

• 2012 makyajlı kasa astra j 1,3 dizel - sport stil sanruflu 72.bin km neptün mavi - 3 parça değişen ve lokal boyaları var 8bin trameri var ne kadara gider?
  • Otv indiriminden dolayi mecburen 2.elde fiyatlarda dusus olacak, ama otv indirimi ocakta kalkarsa 2ay icinde cok fark edilmez. Baktim Nissan micra otm. Sıfıri 65bine bayide 2.elde sahibindene baktim 2016 model 30~40bin kmde olanlarina o fiyatlari istemisler.

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.Üst limitim 72 civarı 80 beni çok aşıyor.Aracımı 35 e verebiliyorum ama araç bulamadığım için beklemedeyim.

508 detaylı inceleme fırsatım olmadı hocam ama ayırdığım bütcelere temizi çok zor gibi.

Takip ettiğim birçok c5 te ilan süresi dolduğu için yayından kalktı.

Şuan en mantıklı seçenek astra sport 1.4 turbo yada 1.3 CDTI

Birde Elantra 1.6 style bakıyorum. Yüksek model / düşük km
  • papasmurf P kullanıcısına yanıt
    Çok ucuza vermişsiniz lpg var mıydı aldığınız araba nedir kaça geldi o da hesaplıysa iyi

• fezaoto kullanıcısına yanıt
    Hocam Bi şey sormak istiyorum bu micra özel Bi paket ne bileyim fiyat yükseltecek Bi durum VS olayı var mı çünkü bugün galeride 77000 istenen otomatik micra gördüm plaka yoktu üzerinde ama anlamadım sıfır olsa bile kim bayi yerine galeriden alır? Otomatik fiyatı farkediyordur dedim ama sizinki dediğiniz de otomatik Bi anlam veremedim. Araç Eskişehirdeydi.

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.