Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.809
Cevap
331
Favori
812.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karaçay

2005 model Ford Fiesta 1.4 tdci 140bin kmde sizce alinir mi 24 bine?

Arkadaşım 2006 model 170 küsür binde olanını 22 ye satmış yakın zamanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyttatar kullanıcısına yanıt
    cok ıyı satmıssın benımkınıde o kadar ısterım bende
  • 2010 model 308 1.6 vti benzin lpg 58000 km boya darbe yok ön cam catlak lpg işlenecek 37500 tl

• Opel astra 1.6 elegance otomatik lpg li.
    2002 model 104 bin km.
    27 bin e sattim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KADANS

quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

2006 model 1.5 dizel 102 bg kia cerato full - km 200 bin değişen veya boya yok. Malum siteye ilan açıcamda arkadaşlar fiyat ne yazmalıyım sizce

200 binde ve hatasız

lütfen şahsi algılamayın ama samimiyetinizden şüphe duyarım, ben olsam böle bi araca bulaşmazdım bile

valla hocam araç 10 yaşında nasıl oluyor da hatasız oluyor deseniz anlarımda km ile bir alakası yok bu işin. ben aracı 176 bin km de bir ingilizce öğretmeninden almıştım sağolsun güzel bakmıştı araca. bizim elimizdede 200 bini gördü araç. ister inanın ister inanmayın motor kaputu yağına suyuna bakmak haricinde hiç açılmadı.( maşallah diyelim :) ) bizim bulunduğumuz yerin yolları ilk geldiğimizde biraz bozuk olduğu için alt takımda bir kaç masraf çıkardı oda her araçta olan şeyler. saygılar

• 58_transporter_58 kullanıcısına yanıt
    23.5 a verdi de vazgectim; ölü gibi o motor 68 beygir hic gitmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhantromso

2011 model Nissan Micra, 1.2 Tekna, Otomatik Şanzıman, 62000 km, 2 buçuk parça sürtme boyası var, fiyatta 38000'e kadar inildi. Sizce nasıl fiyat? Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar. Teşekkürler.

Hocam sıfır Micra otomatiği 54 bin lira liste fiyatı.Sene sonu 2017'ye geçince 2016 alırsın 50'ye havada karada verirler.Ne olursa olsun 5-6 yıllık araba km yapmış orası vuruk burası çizik.2 gün sonra masraf çıkarmaya başlar.Şanzıman zaten ne durumda belli değil.Otomatikte çok dikkatli olunması lazım.Aracın geçmişini bilmediğiniz birinden kolay kolay otomatik araç almayın.Bizde sizin gibi bakıyoruz.Millet dolandırıcı olmuş.2.el kaç yıllık arabaya 40 bin vereceğime 10 bin için gider üstüne kredi çekerim sıfır alırım kafam rahat olur.Hele birde aracı bayan kullanacaksa hiç riske girmeyin.Fiyatları birbirine çok yakın.

• 2014 A4 2.0 tdi 150 hp boya hata yok 120.000 TL

• Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    Hocam çok haklısın, teşekkürler, siz bulursanız iyi birşey haber verin, en azından nelere dikkat etmemiz gerek 2. el Otomatik alırken onu bilelim.
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    asıl km ile alakası olması gerekmez mi? çünkü alırsın 10 yıl garajda yatırırsın al sana hatasız ama km yapmışsa o kadar km yi şehir içi ve şehir dışı bu kadar trafiğe, magandaya, dolmuşçuya vs sağlam korumak çok daha zor. Küçücük şehirlerde bile şehir içi insan her an kaza riski yaşıyor.

hatasız kalamaz demiyorum, elbette kalabilir ama nasıl pert araç olunca ciddi kazası yoktur sigortacının iş güzarlığı nolcak diyip araca ön yargısız bakamıyorsak bu kmlerde ben de hatasıza ön yargısız bakamıyorum. çünkü maalesef piyasa da dediğim türlü araç olma olasılığı çok daha fazla.

en basitinden hatasız diye aradığınız ilanların en az yarısı bile aslında hatasız olmuyor hem de daha telefonda konuşurken biraz sıkıştırınca sahibi anlatmaya başlıyor. gerisini siz düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

quote:

2011 model Nissan Micra, 1.2 Tekna, Otomatik Şanzıman, 62000 km, 2 buçuk parça sürtme boyası var, fiyatta 38000'e kadar inildi. Sizce nasıl fiyat? Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar. Teşekkürler.

Hocam sıfır Micra otomatiği 54 bin lira liste fiyatı.Sene sonu 2017'ye geçince 2016 alırsın 50'ye havada karada verirler.Ne olursa olsun 5-6 yıllık araba km yapmış orası vuruk burası çizik.2 gün sonra masraf çıkarmaya başlar.Şanzıman zaten ne durumda belli değil.Otomatikte çok dikkatli olunması lazım.Aracın geçmişini bilmediğiniz birinden kolay kolay otomatik araç almayın.Bizde sizin gibi bakıyoruz.Millet dolandırıcı olmuş.2.el kaç yıllık arabaya 40 bin vereceğime 10 bin için gider üstüne kredi çekerim sıfır alırım kafam rahat olur.Hele birde aracı bayan kullanacaksa hiç riske girmeyin.Fiyatları birbirine çok yakın.

hocam kesinlikle katılıyorum, 5 yaşında bi otomatik araç sıfırından 10 bin alttaysa bence de krediye girmeye bile değer.

bu haliyle o aracın fiyatı sıfırı düşünüldüğünde fazla bence.

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Ben kaç zamandır arıyorum o fiyatlara hiç denk gelmedim iyi almışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: hacialiosmanoglu

Ben kaç zamandır arıyorum o fiyatlara hiç denk gelmedim iyi almışsın

Siz ne ariyorsunuz Spark mı hocam

• 1.33 2016 corolla lpgli hatasız 11500kmdeki aracımı 54 verip 87bine a3 sedan dizel otomatik atraction 2014 model 29400kmde beyaz araç aldım
    bi arkadasım 2012 model bmw 3.20 d m paket hatasız 89.000kmde 120.000 tlye aldı
    bi arkadasım 0 superb baz model metalik renk 77.000 tlye aldı
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Evet temiz ucuz spark arıyorum da 25 altı hepsi kazalı falan

• quote:

Saygılar. Teşekkürler.

fiyat fahiş. 36-36.5 e bırakması lazım
  • hacialiosmanoglu H kullanıcısına yanıt
    Ford ka da bakabilirsiniz hocam 1.2 titanium

• 4 kapı şart

• 99 palio 1.4 el 180 binde kadife kirmizi bagaj kapagi degisik bakimli 16750 dedim bugun bakmaya gelecekler fiyat cok dedi bende gel begenirsen konusuruz dedim fiyat nasil sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: mesutefe

99 palio 1.4 el 180 binde kadife kirmizi bagaj kapagi degisik bakimli 16750 dedim bugun bakmaya gelecekler fiyat cok dedi bende gel begenirsen konusuruz dedim fiyat nasil sizce?

Fiyat normal hocam aslında da sen 16000'e bırakabilirsin en az.
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.