Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.806
Cevap
332
Favori
811.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: attractivegipsy

Arkadaşların bir cogu galericilere yuklenmiş

Ama adamların işinin de uzerıne kar koyup satmak oldugunu da unutmayın..

Benden alır 3 kuruşa başasına satar 5 kuruşa...

Aracı kurum degiller ki aldıgı fıyata satsınlar.

demek oluyorki galericiden ikinci el almayacaksın
    fahiş fiyat koymalarının yanı sıra arabada olan kusurları çok iyi makyajlamasınıda bilir galericiler
    akıllı uslu dürüst ve ayakları yere basan sahibinden al.kazık yeme.mutsuz olma
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: attractivegipsy

Arkadaşların bir cogu galericilere yuklenmiş

Ama adamların işinin de uzerıne kar koyup satmak oldugunu da unutmayın..

Benden alır 3 kuruşa başasına satar 5 kuruşa...

Aracı kurum degiller ki aldıgı fıyata satsınlar.

demek oluyorki galericiden ikinci el almayacaksın
    fahiş fiyat koymalarının yanı sıra arabada olan kusurları çok iyi makyajlamasınıda bilir galericiler
    akıllı uslu dürüst ve ayakları yere basan sahibinden al.kazık yeme.mutsuz olma
  • 2001 focus ghia iki parça boyalı. araç temiz. metalik gri 16500 - Ankara
  • 2004 model 48bin km'de vectra 1.6 comfort orjinal ve servis bakımlı içinde sigara içilmememiş vb... 22.750 liraya satıldı on gün önce.
  • 2005 model 38000 de tamamem orjinal megane ll HB 21000 e 2 gün önce satıldı.
  • 2004 model e 200 komp elegance (20.000 km de) 77.500 YTL ye sattım...
  • 98 model proton 7500 YTL ye satıldı.
    Araç otomotik vites 80.km de idi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGate

hocam internette ilan verenlerin çoğu arabasını daha yüksek fiyata satma peşinde yani ayağı daha yere basmayan hafiften uçan vatandaşlar
    internetteki ilan ile arabanın fiyatı kesinleşmez arkadaşlar.satış olduğu an fiyat belli olur.yoksa amcanın teki iki misli fiyat koysa o arabanın fiyatı o dur diyecek halimiz yok.araba satıldığı andaki fiyatı rayiç fiyat için örnek olur.

size bende örnek vereyim.temiz ve mümkünse 2006 model az km yapmış ford mondeo 2.0 tdci arıyorduk.internetteki ilanlarda 50binYTL atında bu arabadan bulmak hayal oldu.sonra ford satıcılarına ismimizi kaydettirdik böyle bir araba gelince haber verin diye.geçen ağustosda telefon ettiler fıstık gibi bir arabayı 48binYTL ye aldık.gerçekleşen fiyatı ile durum şudur

2006 model Ford Mondeo 2.0 TDCI Ghia otomatik vites 6000 küsür km idi -xenon far-sunroof ve ısıtmalı deri koltuk dahil herşey var full+full) 48binYTLye ve yüzde 40 ı iki aylık çek ile alındı.araba iki ayrı servise gösterildi adamlar ha sıfır ha bu abi araba çok temiz dediler.bu fiyata internette bu arabadan bulamazsınız.millet eski kasa bu arabaya 55binYTL filan istiyor dünyanın farkında değiller şaşırmışlar.anladığım kadarı ile çoğu enayi avında veya kısa yolsan zengin olmak istiyorlar.internette fiyatlar yüksek ama gerçekleşen satış fiyatlaruı internet fiyatlarının çok altında.internetteki fiyatlar ile araba almaya kalkmayın

bir başka örnekte mazda 3 ararken oldu.2006 model mazda 3 e internette 32-34binYTL isterlerken ve satamazlerken aynı ayar ve temiz aletler 30-32binYTL civarına müşteri bulup satılıyordu.yani internette HERKES malının fiyatını ŞİŞİRİYOR.internetteki fiyatları kaale almayın.kafadan yüzde 5-10 arası fiyat indirimi isteyin.

Arkadaş doğru söylüyor..
    Ben de yukarıda bahsettiğim mercedes için En son 49.75 euro dan başlayıp en son 82.000 YTL ye inmiştim.. Ancak satış 77.500 e gerçekleşti...
    Gerçi ben biraz ucuza verdiğimi düşünüyorum ama internetteki fiyatların biraz yüksek olduğu da bir gerçek..
    İlan verirken piyasa fiyatını eya piyasanın biraz altında bir fiyatı yazmanız halinde araç daha kolay satılıyor..
    Kısa bir süre önce 2000 model Bora comfort satmıştım.. internette 17500 19000 arası fiyatlar çekiliyordu.. Ben 16000 yazınca bir kaç gün içinde rahatlıkla satabilmiştim..
  • Kısa bir süre önce satılan bir kaç aracı daha belirteyim..
    Hyundai sonata 2004 model full bir çok temiz bir araçtı.. Yeni sıralı sistem lpg takılmıştı.. 21500 YTL ye satılmıştı..
    1992 model dogan sl 5.000 YTL ye satıldı.
    1992 model nisaan suny ex saloon 6500 YTL ye satıldı.
    2004 model laguna, en fulu, sunroof deri döşeme vs.. 22500 YTL ye satıldı..
  • 15 gün önce 2001 honda civic vtec ls (2 parca lokal boyalı+on amortisorler patlak olarak teslim edildi) peşin 17.500 e verdim.
    internete bakacak olsam 19-19,5 den aşağı satmamam gerekiyordu..
    ve en garibi adam fiyat cekiyor 19.900 ytl telefon acıyorum nedir bunun oluru adam bana "senin için 19.000 olur
    ya be adam sen beni tanımıyon ne için bir lafıma 900 ytl iniyorsun?
    kim ne tutturursa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: talkingbrother

quote:

Orjinalden alıntı: balkes07

Arkadaşlar,internetten bakarsanız araba fiyatları bi alem,pazara çıkarsınız başka bi alem.Gelin sattığınız,satımını duyduğunuz arabaların fiyat,model,km,vb. bilgilerini yazın.gerçek piyasa oluşsun.ilki benden.2004 clio 45000 km.benzinli,beyaz,tek yastık,klima 15250 ytl.

valla çok iyi fikir bi tanede benden

2000 focus ghia sunrooflu boyasız beyaz istanbuldan 15850 ye alındı

O focus ghia yı Anadoluda 18 den aşağı vermiyorlar..Pazarlıklı fiyatı bu üstelik..
  • quote:

Orjinalden alıntı: alehandro

bundan 15 gün önce Mersin otopazarında 98 1.6 klimalı polo 95.000 km de...boya yok değişen yok...Satıcı 11250 yazmış...benden 1 dakika önce galericiler geldi ve 10.100 e el sıkıştılar....Arabanın üstünden satıcının telefonunu aldım..ve aradım..bak kardeşim ucuza veriyorsun arabayı..sana 10.100 üstü bir rakam veririm ve peşin ödicem,hem bunlar galerici hemen devrini almaz dedim...ama yine de sattı 10.100 e....dün gördüm arabayı galeride gittim fiyatını sordum..12.500 dedi.... galericilere...

EDİT:imla

Bu galericiler nerden bulup alıyorlar bu arabaları yahu..Şerbetli midir, nedir bunlar..4 aydır araba arıyorum para peşin ucuz değil ama istediğim gibi temiz, gerçek piyasasına araba satan yok...Pazarlık yapması da marifet demek ki...

Galericilere araba satanlara
  • 2.5 3 ay önce 2004 Yeni Astra aldık Elegance 26,500 dediler 24,000'e aldık. Kazasız hasarsız boyasız. Full. benzinli. Easytronic araç. 50000 KM'deydi bizde 55000 KM falan oldu.

Astra'yı almadan önce de 1999 model klimasız 1.4 rta Clio'yu 12.000'e galeriye sattık. Tanıdıktı sanırım ve araç 2 kaza geçirmişti. (1'i bizde 1'i eski sahibinde). Komple boyalı bir araçtı. 132000 KM civarındaydı.
  • İnternet piyasası allak bullak ya hyundai getz araştırıyorum,2005 model 35bindeki dizel getz,2007 model 15bindeki dizel getzden 750 ytl daha pahalı..Kimse yoğurdum ekşi demez.Herkes aracım temiz diyor,kafasına göre fiyat çekiyor.İyi araştırma yapmak birinci şart.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

2.5 3 ay önce 2004 Yeni Astra aldık Elegance 26,500 dediler 24,000'e aldık. Kazasız hasarsız boyasız. Full. benzinli. Easytronic araç. 50000 KM'deydi bizde 55000 KM falan oldu.

Astra'yı almadan önce de 1999 model klimasız 1.4 rta Clio'yu 12.000'e galeriye sattık. Tanıdıktı sanırım ve araç 2 kaza geçirmişti. (1'i bizde 1'i eski sahibinde). Komple boyalı bir araçtı. 132000 KM civarındaydı.

araba komple boyalı,2 kaza geçirmiş,klimasız ve sen arabayı 12000 sattın...Hem de galericiye....Bence çok iyi bir rakama vermişsin...Hayırlı olsun.
  • geçen gün arkadaşa ford mondeo 98 model bakıyorduk....bir tane bulduk galeride telefon açtık ama satılmış...98 model mondeo 132000 kmde..araba full ancak sunroof,cruise control,koltuk ayarı,yol bilgisayarı yok...araba sedan..11000 satılmış...Ancak araba kazalıydı sanırım çünkü ön farlar çok çok temizdi...
  • bu konuyu açan arkadaşı ve cevap yazanları kutluyorum. en faydalı konulardan birisini açmışlar.

45 gün önce 1.8 --t değil-- 97 veya 98 olacak, passat 15250 ye satıldı. ankarada.km de 100 bin üstüydü sanırım.
  • 2006 Aralık ayında oto pazarlarını arşınladım 2005 ford fıestayı (benzinli)en az 18.000'e kadar indirdiler ...Herkes netten pahalıya satılıyor diyordu bir gün listeledim beğendiklerimin hepsini aradım aşağı yukarı pazar fiyatlarıydı .sahibinden 17.000 ytl.ye pazarlıkla aldım.İnanın İstanbulda 1 ayda gezdiğim otopazarlarının hiç birinde aynı özelikte aracı bu fiyata vermedilerOto pazarlarının %90 lık kısmı galericilerin eline geçmiş ,araç sahibi olup satan o kadar azki onlarda biraz uygun satmaya kalksa galericiler biniyor tepesine bize sat diye
  • Ablam yurtidisina tasindigi icin acilen elindeki 2007 model otomatik Micra Tekna (en full) 21,500'e galeriye satti. Piyasasi 24 falan internettte. 5 ay once 25,500'e sifir almisti, sattiginda 6bin km'deydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur23 -- 2 Kasım 2007; 18:09:36 >
  • 2002 307 xt 120 binde 5parca boya var kazasız tiptronik 6 hava yastıgı cd calar vb vb 14.750 şirkete +750 komisyoncuya+750 alım satım +250 ic dıs temizlik pasta cila = 16.500 bu fiyattan isteyen varsa pm atsın ama 500 komisyon alırım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.