Şimdi Ara

Şatafatta yeni seviye! Ürün reklamlı hatim merasimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sosyal medya fenomeni Ayşegül Ağacan’ın hatim merasimi üzerinden reklam yapması tepki çekti.

Muhafazakar kimliğiyle ön plana çıkan sosyal medya fenomeni Ayşegül Ağacan’ın yeğnine yaptığı şatafatlı hatim merasimi tepki çekti. Ağacan’ın merasim videosunun altına kullandığı eşyaların reklamını yapması ise “Sırf reklam hatim falan hikaye” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

REKLAMINI YAPTI

Fenomen Ayşegül Ağacan, merasimde giydiği kıyafetleri, eşarbı, organizasyon şirketi ve pastayı yapan şirketin reklamını yaptı.

Gorgusuzluk,takiyye arsa cikmis.

https://tele1.com.tr/satafatta-yeni-seviye-urun-reklamli-hatim-merasimi-371074//

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayşegül Ağacan kim
    Ne yapmışsa yapmış,bize ne
    İşte böyle paylaşımlarla reklamını yaparak ününe ün kattığınızın farkında bile değilsiniz
    Onların amacı bu zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ayşegül kim, bizene. Ne yapmış ne etmiş de fenomen olmuş. Herkes fenomen zaten, elini sallasan fenomene çarpıyor.

• Sosyal medya fenomenliği muhafazakarlığa ters değil mi?
    Hep merak etmilimdir bu muhafazakarlar neyi muhafaza ediyır diye. Cevabını hala bulamadım

• hepiniz din düşmanlığı yapmasanız olmaz.o dinin anlattığı iyi insan olmanın gereklerini en benim diyenler bile anlayamıyor neden çünkü cennet cehenneme göre daha az kapasitede insan alıyor.internette terbiyesi bozulan birbirinin terbiyesini bozan kötü ne varsa yapıp bir de birbirinin boş karakterine hayran olan iftira çarpıtma yoldan çıkarmada burada birbiriyle yarışan iyi ne varsa kötüleyen kötü gösteren sizlerden ona sığınırım.

• akp usulü müslümanlık

din sayesinde para mevki şöhret kazanıyorsun

hem de din bedava, sadece fazlaca iki yüzlülük ve yalancılık gerektiriyor o kadar

• Sosyal medya fenomeni = Muhafazakar ? Ben bu denklemi çözemedim.

• Sıfır sermaye ile geçinmek adlı çalışma

• Yıkıluptır bu cihan sanma ki bizde düzele

İşimiz kaldı hemman merhameti lemyezele

• quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

Sosyal medya fenomenliği muhafazakarlığa ters değil mi?
    Hep merak etmilimdir bu muhafazakarlar neyi muhafaza ediyır diye. Cevabını hala bulamadım

Ellerindeki serveti muhafaza ediyorlar başka neyi olabilir Şatafatta yeni seviye! Ürün reklamlı hatim merasimi Şatafatta yeni seviye! Ürün reklamlı hatim merasimi 

• "Fenomen" kelimesini duyduğumda midem bulanıyor artık! analı bacılı!

• pspsexer kullanıcısına yanıt

Insanlar dine degil, din uzerinden kisisel cikar saglayan ahlaksizlara karsi.

Her samimi muslumanin da karsi buna olmasi lazim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 19 Nisan 2021; 22:44:16 >
  • Bunu kişiyi ilk defa duydum sayende, reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler gerçekten de öyle. Böyle saçma sapan tipleri eleştireceğiz diye konu açıyorsunuz sonra reklamı oluyor, ne gerek var?

• Her tür insan var, gidişat bozulma yönünde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.