Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sata Disk kullanımında PROBLEM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Sata Disk kullanımında PROBLEM!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    426 Mesaj
    Herkese selam bugun aldıgım flexy sata cevirici ile diskime xp,2000'i kurmaya kalktıgımda diski gormuyor fakat 98 ile ME'de aynı problemi yasamıyorum,konu hakkında bilgisi olan arkadaslar msj yazarsa sevinirim simdiden tesekkurler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    sata yi sisteme tanitman gerekir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    problem dos ortamında?
    |
    |
  • Yarbay
    2554 Mesaj
    bende 80gbsegate SATA vardı aynı sorunu yasadım. 98 i kuruyordum hdd yi 10gb olarak goruyordu ama xp yi kuramıyordum kurulum esnasında hdd nizi takın ya da baglantılarını kontrol edın dıyordu. teknık servıse telefon actım anakartın driver cd sinde bulunan SATA klasorunun icindeki dosyaları bi dıskete kaydettım. sonra xp kurulumu basladıgı anda F6 tusuna bastım sonra hdd denetleyicisini disketten tanıttım sonra xp kurulumu devam etti(ben bu hdd denetleyisici tanıtımını her formatta yapıyorum...buda bazı pc lerde SATA dan dolayı olusan bır problem)
    galiba tahmın ettıgım sorundur...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    evet marque doğru demiş sata hardisklerini xp direk görmüyor tanıtman gerek. Kolay gelsin anakart cd sinde var mutlak bulursun
    |
    |
  • Teğmen
    111 Mesaj
    iYiDe ADaM Sata Çevirici Kullanıyorum DiYor.ßuda AnaKaRtıNıN SaTa DeSTeKLeMeDiğiNi GöSTeRiYoR.YaNi AnaKaRtıN oRJiNaLiNde SaTa DiYe ßi oLaY Yok SiZ AnaKaRtıN Cd SiNde DriVEri ßuLuRsunuz DiYoRSuNuZ.AyRıcA ArKaDaş DoS oRtaMıNda SoRuN oLduĞuNu SöYLüYor.ÖNce ProBLeMi Tam oLaRak OKuYun DeRiM.
    ArkaDAŞıM ßeNce O KuLLanDığın ÇeViRiCiNiN Dos iÇiN DriVEriNi KuLLanMan ßi ÇöZüm OLaßiLiR.ßaNa Tam oLaRAk ÇeViRiCiNiN ModeLiNi Ver NeTTE iLLa ßi YerLerDen çÖZüm iÇiN YaZıLım ßuLurum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Tesekkurler arkadaslar her zaman karmasık bir yapıya sahip oldugunu dusundugum kullanım kılavuzu bu sefer ise yaradı!
    marque +1
    artık longhorn'da bu problemler ile karsılasmayı herhalde!
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.