Şimdi Ara

(Sat/Tak) Yükte 100 Watt'ı geçmeyen canavar - 2000 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Takaslık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kafama yatan her şeyle takas olur. 2000 TL

MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB
    i5-3570
    8 GB RAM
    Seasonic SS-430HB Active PFC
    GA-B75M-D3H
    LiteON 128 GB SSD
    Modlu, pencereli Mac Pro kasası.

İstemeyen SSD'yi çıkarabilir. İsteyen daha büyük SSD ve/veya HDD alabilir; elimde mevcut. Stoklarda bulunmayan ekran kartını Topkapı Vatan'dan 10 gün önce aldım. Birkaç kere benchmark yaptım, War Thunder oynadım. Gaijin Agent adında, casus bir yazılım çıkarmış. Uyuz oldum. Sıtkım sıyrıldı. Reddit'teki çoğunluk gibi, oyunu bıraktım.

Şimdi reklamlar:

MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB:
    MSI'ın Gaming X serisi, kesinlikle en iyi ekran kartları. Aşırı sessiz ve serin çalışıyorlar. NVidia kartlar AMD kartlardaki FPS drop sorununu yaşatmazlar, saat hızları stabildir. Cihazın üstündeki ışıklar, isteğe göre renk değiştirebilir, diskotek tadında, müziğe göre dans edebilir. Overclock edilebilir; ben etmedim; benchmark sonucu overclock'suzdur. Maksimum 70 Watt harcayarak, R9 380'i ve GTX 960'ı geçer. Başka sözüm yok.

i5-3570:
    En güçlü overclocksuz Ivy Bridge i5'tir. Oyun kasası kurduğum, single thread rating'i çok güçlü olduğu, oyunda en iyi F/P oranını verdiği için seçtim. Elektriği koklar. TDP 77 Watt olmasına rağmen, güç tüketimi yükte 35 Watt'ı geçmez. Oyun CPU'ları içinde birinci sınıfa üyedir.

Seasonic SS-430HB Active PFC:
    Dünyanın en iyi PSU markasıdır.

GA-B75M-D3H rev 1.2:
    İkisi SATA 3, dördü SATA 2 olmak üzere altı SATA portu, iki PCIe yuvası, USB 3 vs. Yok yok.

Modlu, pencereli Mac Pro kasası:
    Dünyanın en sağlam, en estetik kasası

Sadece Valley sonucundaki minimum FPS'ye bakan bilgili biri, sistem hakkında yeterli fikre sahip olabilir.

(Sat/Tak) Yükte 100 Watt'ı geçmeyen canavar - 2000 TL(Sat/Tak) Yükte 100 Watt'ı geçmeyen canavar - 2000 TL(Sat/Tak) Yükte 100 Watt'ı geçmeyen canavar - 2000 TL(Sat/Tak) Yükte 100 Watt'ı geçmeyen canavar - 2000 TL(Sat/Tak) Yükte 100 Watt'ı geçmeyen canavar - 2000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 9 Mart 2017; 12:52:32 >

• dükkanımdaki ürünlerle takas düşünürmüsün?.farklar konuşulur.bana anakart,işlemci,ram ve ekran kartı lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHOST56 -- 3 Mart 2017; 11:10:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHOST56

dükkanımdaki ürünlerle takas düşünürmüsün?.farklar konuşulur.bana anakart,işlemci,ram ve ekran kartı lazım.

Teklife dönüşmesini beklediğim bir yazışmam var. Yine de dükkanınıza baktım, ama bana uygun bir parça bulamadım. Teşekkürler.
  • ...PM'le "Bu komple kasa mı yoksa parça parça mı?" diye bir soru geldi. Verdiğim cevabı buraya da yapıştırıyorum:

"Hocam cihaz çalışır, mükemmel vaziyettedir. İstediğiniz testleri yapabilirsiniz. Beğenmezseniz, geri verebilirsiniz. Kasası hoşunuza gitmediyse, sıfır veya ikinci el istediğiniz başka bir kasaya taşıyabiliriz. Ben şahsen Mac Pro kasalarının hayranıyım. Tamamen zevk meselesi. Boşta tutup, takasla falan parça geldiğinde, içine yeni bir sistem kurabilirim."
  • Acer vn7-nitro Black Edition laptop ile takas düşünürmüsünüz ? I5 4210H işlemci 10gb Ram 2gb gtx860M ekran kartı 1tb harddisk kırmızı aydınlatmalı klavye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manas22

Acer vn7-nitro Black Edition laptop ile takas düşünürmüsünüz ? I5 4210H işlemci 10gb Ram 2gb gtx860M ekran kartı 1tb harddisk kırmızı aydınlatmalı klavye

Olabilir. PM'le telefonumu atıyorum.

• Arkadaş bir aya kadar Istanbul'a gelecekmiş. Kasa satılmazsa, tekrar görüşecekmişiz.

• Thinkpad'im yarın büyük ihtimalle gideceği için, fiyatı yukarı çektim. Bu fiyata bu kasayı almayın, başka kasa bakın. Bu kadar etmez. Thinkpad gitmezse, fiyatı düşürürüm.
  • Thinkpad satıldı. Bunu kullanacağım. Satış iptal. Ekran kartı satılık. O da yarın satılmak üzere rezerve.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.