Şimdi Ara

(Sat/Tak) Mac Pro USB 3.1; OWC Mac Pro 4,1 5,1 Mount Pro ve SSD; Active DX interface HBA(Avid)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Takaslık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sahibinden ve Letgo'da Thinkpad satan taklitlerim çıktı. Sahibinden'de adımın ilk harfleri İBY, Letgo'da BY'dir. İlanlarımın ilk fotoğraflarını post-it'e by ve gobl1n yazarak çekiyorum. İlanlarımın metinlerini copy & paste eden taklitlerimden sakınınız.

- Sahibinden, Letgo ve malum forumda tamamı pürüzsüz yüzlerce alışverişim var.
    - Kargo; gönderim bedeli 5, ambalaj bedeli 5 olmak üzere 10 TL'dir. Ne olduğu fark etmez. Istanbul içi kargo da olur. Mümkün olan en iyi şekilde ambalajlıyoruz. Türkiye'nin yedi bölgesindeki onlarca şehre gönderim yaptık. Bugüne kadar hiçbir aksilik çıkmadı.
    - Tamamı kafama yatan her şeyle takaslı ilanlarımı görmek için tıklayınız:
    https://forum.donanimhaber.com/dukkan.asp?mem=413341

OWC Mount Pro 2.5" Drive Sled for 2009-2012 Apple Mac Pro ve yeni High Sierra yüklenmiş Samsung pm 871 - 400 TL

(Sat/Tak) Mac Pro USB 3.1; OWC Mac Pro 4,1 5,1 Mount Pro ve SSD; Active DX interface HBA(Avid)

HighPoint RocketU 1322A 2-Port USB 3.1 PCIe 2.0 Host Adapter for Mac Pro - 350 TL

Pro Gen2 Active DX interface HBA 7030-30048-01 (Avid) - 400 TL

Pro karttır. Harici girişlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 1 Mart 2018; 20:33:30 >

• Webcam Sahibinden üstünden satıldı. Arkadaşın forumda hesabı varmış. Mesaj atarsa, referans isteyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LSI Letgo üstünden Yasin Bey'e rezerve. Yarın elden satılacak.

• LSI'ı çalıştırıp çalıştıramayacağından emin değil. Çalıştıramazsa, her alışverişimde olduğu gibi geri alacağım. Kart sağlam. Uyumluluktan endişe ediyor.
  • LSI RAID kartını alan arkadaş zahmet edip sonucu bildirmedi. Çalıştığına eminim, dört gün oldu, ilandan kaldırıyorum. Sonucu bildirmesini üzerine basa basa, özellikle rica ettim. Çalışmasaydı anında dönüş yapıp, "götünü yiyeyim" ayaklarına başlardı. Ben insanları anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum. Bir daha benden mal falan alamaz. Bilgisayarcı bu adam. Ayıptır.
  • Inateck KT4004 4 Ports PCI-E to USB 3.0 Express Card for Mac Pro (Early 2008 to 2012 Late Version) Sahibinden üstünden Ali Fuat Bey'e satıldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.