Şimdi Ara

ALINIK / 3060Ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır fiyatıyla satacak arkadaşlar mesaj atmasın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 25 Aralık 2020; 10:32:55 >

• Valla forumu anlamak zor fiyatta pazarlığa açık makul bir fiyattı.Daha pahalı fahiş fiyatlara satmaya çalışanlarıda güzel fiyat diye pohpohluyorlar.Çok değişik oldu bu ikinci el bölümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanCOO

Valla forumu anlamak zor fiyatta pazarlığa açık makul bir fiyattı.Daha pahalı fahiş fiyatlara satmaya çalışanlarıda güzel fiyat diye pohpohluyorlar.Çok değişik oldu bu ikinci el bölümü.
    3,500’e okeyim diyorum hala kargo var 100 lira daha düşer misin fiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sıfır fiyatında bile bulamazsın 2.elde (2-3 hafta önce 5000 TL seviyesinde alanlar için diyorum, şimdi 5700-5800 seviyesinde alanlardan bahsetmiyorum).

Eğer zor durumda olan biri değilse 5000 TL altında hatta 5300 TL seviyesinde bile alamazsın en azından önümüzdeki 3-4 hafta içerisinde. Stoklar gelince ne olur bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlpö3533 -- 25 Aralık 2020; 12:42:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlpö3533

Hocam sıfır fiyatında bile bulamazsın 2.elde (2-3 hafta önce 5000 TL seviyesinde alanlar için diyorum, şimdi 5700-5800 seviyesinde alanlardan bahsetmiyorum).

Eğer zor durumda olan biri değilse 5000 TL altında hatta 5300 TL seviyesinde bile alamazsın en azından önümüzdeki 3-4 hafta içerisinde. Stoklar gelince ne olur bilemem.
    Hocam 5,200’e zotac var. Süre sıkıntım yok şu an için ama beklemedeyim. Satmak isteyen olursa problem değil

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    hangi sitede hocam acaba zotac. Bir arkadaşım için arıyoruz, 5200 olan bir site buldum ama stok görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobainn

hangi sitede hocam acaba zotac. Bir arkadaşım için arıyoruz, 5200 olan bir site buldum ama stok görünmüyor.
    Hocam dün akakçe üzerinden hiç bilmediğim bir sitede 1 adet stok vardı ama şu an siteyi hatırlayamadım. 5,000₺ HB üzerinden EAGLE satıldı.

• @AtalayComputer MSI 3060 Ti Ventus OC modeli rezerve edilmiştir. Pazartesi günü para yollanip kargo beklenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobainn

AtalayComputer adlı arkadaştan satın aldım hocam. Bir bakın dükkanına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.