Şimdi Ara

[SAT-TAK]İngilizce Eğitim Setleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> [SAT-TAK]İngilizce Eğitim Setleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    290 Mesaj
    Referanslar: 10

Katılım Zamanı
    17 Nisan 2008

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Selam arkadaşlar elimde 2 adet ingilizce eğitim seti bulunmaktadır.

Learn To Speak - Dünya'da en çok satan gelişim seti, 32.90 TL ye Beyaz Adam'dan almıştım, üzerinde etiketi duruyor, 15 TL ye satıyorum, hiç kullanmadım. Alındığı günki gibi duruyor, 4 adet cd bir adet el kitapçığı.

Bir diğeri de Easy Learning adlı gelişim seti, bu da çok tavsiye edilen bir settir. 45 TL'ye almıştım bir kitapçıdan adını hatırlamıyorum. 20 tl istiyorum.

İkisini birden 30 tl ye bırakırım, takas olarak 3.5 inch harddisk kutusu istiyorum, sıfır, ikinci el farketmez.

Kargo alıcınındır, her kargo ile gönderilir.

İyi günler dilerim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |
    Referanslar : Hazar (bluetooth klavye satıldı), metal militan (black ops ile crysis 2 takaslandı.), Cango34 (büyüteçli tamir standı satıldı), hknss (Heavy Rain ile AC Brotherhood takaslandı), ultrasn0w (elektronik araç gereç satıldı)

• Er
    8 Mesaj
    Katılım Zamanı
    16 Temmuz 2007

Durum
    Forumda değil

Elimde 3.5 inch hdd kutusu var takas yapabiliriz. Kardeşim ing. kursuna gidiyor. setlerde kitap var mı ? Bide bende ist dayım istersen elden yapabilirz
    |
    |

Katılım Zamanı
    17 Nisan 2008

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Deluxe English setinde kapsamlı bir kitapçık var, diğer sette de bir adet kitapçık var. Küçükyalı da elden yapabiliriz, Tren İstasyonu'nun yanındaki bankalar'ın orada.

Ama oruç tuttuğum için pek dışarı çıkasım gelmiyor, kargolaşsak daha iyi. Sen kendi kargonu karşılarsın ben kendi gönderdiğimi. :)
    |
    |
    Referanslar : Hazar (bluetooth klavye satıldı), metal militan (black ops ile crysis 2 takaslandı.), Cango34 (büyüteçli tamir standı satıldı), hknss (Heavy Rain ile AC Brotherhood takaslandı), ultrasn0w (elektronik araç gereç satıldı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Mobilya Takımları
üniversite
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.