Şimdi Ara

SAT/TAK İ5 2500k + MSI Z68A-GD55 (g3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Yalova
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan'dan alınma, sıfır ayarında, full kutu içerikli, yaklaşık 2 aylık işlemci ve anakart, ihtiyaçlarımın çok üstünde ürünler oldukları için satılıktır. Ürünlerin ve özelliklerinin bilindiğini düşündüğüm için, fotoğraf koyma ihtiyacı hissetmemişimdir. O yüzden de fazla detaya girmiyorum.

Anakart; MSI Z68A-GD55 (g3)

2 adet PciEx 3.0 (yeni nesil ekran kartlarına, SLI ve CrossFireX desteği "kutu içeriğinde SLI köprüsü mevcut")
    sata ll ve sata lll (b3)
    usb 3.0
    OC Genie II
    Click Bios ll (mause ile de kullanılıyor)

http://www.vatanbilgisayar.com/anakart/msi-z68a-gd55-%28g3%29-z68a-gd55-%28g3%29-intel-z68%28b3%29-soket-1155-ddr3-2133mhz%28oc%29dvi&hdmi--anakart/productdetails.aspx?I_ID=56992

İşlemci; i5-2500K

3.3 Ghz, çarpan kilitsiz, 6Mb. cache, hd 3000 entegre grafik birimi (HD film oynattım, tatminkar geldi), 32Nm ve hiç kullanılmamış stok fan.

http://www.vatanbilgisayar.com/cpu---islemci/intel-i5-2500k-core-i5-2500k-soket-1155-33ghz-6mb-cache-32nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=50997

Tek satış düşünmüyorum, ikisine birden istediğim rakam 750 Lira'dır. +100 Lira'ya, 2x4Gb. G.Skill RipjawsX 1600Mhz CL9 1.5Volt düşük voltajlı RAM'leri ve +400 Liraya Corsair 120Gb SandForce2281 kontrolcülü sınıfının kralı SSD'yi verebilirim. Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.

Takas sadece; HD6850 ve GTX460'a kadar her türlü ekran kartı ile ve Çift 12Volt kanalından 19-20 Amper verebilen kaliteli-sessiz PSU'lar ile olabilir. Fark konuşulur.

Her vilayete istenilen kargo şirketi ile yollanabilir, kargo bana aittir (takas hariç). Havale-EFT, akabinde kargo şeklinde olacaktır. G-e-t açmak istemem, komisyon vs. astarı yüzünü geçer...

"Pazarlık sünnettir." şeklindeki yaklaşımları tasvip etmiyorum. Belki ben müslüman değilimdir, kim bilir.

Her türlü yoruma açıktır, tekliflerinizi ve görüşlerinizi yazabilir yahut direkt özel mesajdan da iletebilirsiniz...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 1 haftalık ürün aynısından sadece anakart bir düşük modeli sanırım 580 tlye satılmıyor bilgine.
    Ayrıca ilanda Müslümanlığı karıştrman doğru olmamış nedemek ben müslüman değilim belki.
  • her satışta hepimiz müslümaniz elham dü lillah, pazarlık sünnettir bişeyler yap diyenlere inat müslümanlığı karıstırmış olabilir.
    ya da gercekten müslüman olmaya bilir ilanı acan kişi. böyle bir durumda kafirün suresinin son ayetini okuyunca ilanı acan kişiye olan kırgınlıgınız yok olur kim bilir.
    leküm diniküm veliyedin
    sizin dininiz size, benim dinim banadır"
  • Pazarlık tekliflerinin önüne geçmek için sergilenmiş bir davranış biçimiydi sadece bu benimki. inanırmısın, bu ilanı yahut benzer ilanı daha önce de açtım. 560 lira teklif edenler var işlemci-anakart ikilisine. Sen ne yapardın?
    Vatan'da indirim var şuan. Anakart 368'e, işlemci de 455'e satılıyor. Tabiki aynı fiyata değil satış fiyatım ama sıfır ayarında. KDV'si ödenmiş vs. konusunu zaten trasit geçiyorum. Benim ürünlerim bu fiyata, işine gelmeyen gider sıfırını alır...

işlemci ve anakart 750 Lira kardeşim, zaten fantazi olsun diye aldım. Aklı selim biri zaten 3'ün 5'in hesabını yapabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: lvlono

Pazarlık tekliflerinin önüne geçmek için sergilenmiş bir davranış biçimiydi sadece bu benimki. inanırmısın, bu ilanı yahut benzer ilanı daha önce de açtım. 560 lira teklif edenler var işlemci-anakart ikilisine. Sen ne yapardın?
    Vatan'da indirim var şuan. Anakart 368'e, işlemci de 455'e satılıyor. Tabiki aynı fiyata değil satış fiyatım ama sıfır ayarında. KDV'si ödenmiş vs. konusunu zaten trasit geçiyorum. Benim ürünlerim bu fiyata, işine gelmeyen gider sıfırını alır...

işlemci ve anakart 750 Lira kardeşim, zaten fantazi olsun diye aldım. Aklı selim biri zaten 3'ün 5'in hesabını yapabilir.

Valla doğru diyorsun O konuda ama bu ikinci el ölmüş artık insanlar çok dikkat etmeli ürün alırken ben bu foruma girmeden önce 5-6 senede pc yenilerdim son seneye kadarda oyunları oynardım son senesinde açmamaya başlardı şimdi 2-3 ayda sistem satılıyor ve hep zarar hastalık gibi birşey bu..insanlar burda ikinci el kavramını bilmiyor ikinci el demek yarı yarıya ürün almak demek değildir misal anakart sıfırı 260 tlmi ikinci elinin olucağı fiyat 200 tl olmalıdır ilanın durumuna göre 1-2 aylık ürünler için bahsediyorum insanlar bu ürünü 150 lira alma derdindeler buda ölücülükten başka Hiçbirşey değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

quote:

Pazarlık tekliflerinin önüne geçmek için sergilenmiş bir davranış biçimiydi sadece bu benimki. inanırmısın, bu ilanı yahut benzer ilanı daha önce de açtım. 560 lira teklif edenler var işlemci-anakart ikilisine. Sen ne yapardın?

Valla doğru diyorsun O konuda ama bu ikinci el ölmüş artık insanlar çok dikkat etmeli ürün alırken ben bu foruma girmeden önce 5-6 senede pc yenilerdim son seneye kadarda oyunları oynardım son senesinde açmamaya başlardı şimdi 2-3 ayda sistem satılıyor ve hep zarar hastalık gibi birşey bu..insanlar burda ikinci el kavramını bilmiyor ikinci el demek yarı yarıya ürün almak demek değildir misal anakart sıfırı 260 tlmi ikinci elinin olucağı fiyat 200 tl olmalıdır ilanın durumuna göre 1-2 aylık ürünler için bahsediyorum insanlar bu ürünü 150 lira alma derdindeler buda ölücülükten başka Hiçbirşey değil..

Sende faydalı bir iş yapmıyorsun :) Hangi ilana baksam o fiyata satılmadı, bu fiyata olmadı, malesef böyle vs... yazmışsın sevgili kardeşim. Bunu kötü niyetle yapmadığını, yardımcı olmak için yaptığını düşünüyorum ama o ölücü dediklerine de istemeden yol veriyorsun haberin olsun.
    Bu mesajları başlığa yazmak yerine insanlara pm atarsan o zaman iyi niyetini belli edersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Digitaldrop

quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

quote:

Sende faydalı bir iş yapmıyorsun :) Hangi ilana baksam o fiyata satılmadı, bu fiyata olmadı, malesef böyle vs... yazmışsın sevgili kardeşim. Bunu kötü niyetle yapmadığını, yardımcı olmak için yaptığını düşünüyorum ama o ölücü dediklerine de istemeden yol veriyorsun haberin olsun.
    Bu mesajları başlığa yazmak yerine insanlara pm atarsan o zaman iyi niyetini belli edersin.

İnsanların enayi Olmadığını Ölücülere pabuç bırakmamak için dikkatimi çeken ilanlara yazmamın neresi faydasız hocam sen bizlere gelen pmleri biliyormusun özelden pm atsam bunun ne yararı olabilirki en azından insanlarda bazı şeyleri görsün ve bu tür insanlara fırsat verilmemesinden yanayım ne gibi kötü amacım olabilir

• Şöyle biraz düşün anlarsın ne demek istediğimi :) Dedigim gibi sen durumdan şikayetçi olanlardansın, onu belli etmişsin ama "o fiyata x gitmedi" yazmak o şikayet ettigin adamları teşvik eden bir ifade. Pm her zaman daha iyidir, bu ölücü tayfasına da itinayla cevap atarsın olur biter.
    Çokta yazmayayım arkadaşın ilanı kalabalıklaşmasın, kusuruma da bakmasın. Sende keza kusuruma bakma :)
  • satıp satmamam benim için zaten önemli değil, evimde kullandığım 3 tane masaüstü makinam var. Birtanesi kasasıyla kenarda veya yedekte duruyor. Dedim ya işte, fantazi. Dediğin gibi hocam, hastalık belkide. Cep telefonu alırken iPhone almam. yahut kullanmayacağım özelliklere para vermem boşuna ama iş PC'ye gelince insan denemek istiyor. Farkı test etmek istiyor, haz almak istiyor. Olay; kazık yedim mutlu oldum olayı değildir kesinlikle. Sadece bana fazla olduğunun farkına vardım kısaca. Ben 2. el alıp egomu tatmin edemezmiydim? edebilirdim ama bekleyemedim diyeyim. Ters tepki yapacak ve ben bu makinayı 3-4 sene kullanacağım belkide. Hem de hertürlü herşeyime yetecek. yeri geldiğinde 5.0Ghz.e OC yapacağım ama yarı yolda bırakmayacak. Anlık olarak voltajsız 3.9 Ghz yetiyor fantastik olarak :) parası yetmeyen olur, takas seçeneği var. Satılırsa satılır, satılmazsa da amenna...

• Stıcıyı anlıyorum. Herkes istediği fiyatı yazar bunda özgürdür ve istediği fiyata da satar. Ancak alıcının da fiyat teklif etme hürriyeti vardır. Satmak istemez iseniz kibarca teşekkür ediyorum o fiyata veremem der geçersiniz. Hiç cevap vermeseniz de olur ama bu durumun çok şık olmadığını düşünüyorum. Olumlu olumsuz cevap vermek her zaman daha iyidir. İlanlarında agresif ifadeler kullanan satıcılardan ihtiyacım olan, fiyatı uygun olan ürün de olsa ben alışveriş yapmıyorum. Bu sözüm sizin şahsınıza karşı söylenmiş değildir. Kendi tavrımın bu olduğunu açıklamak için yazıyorum. Fiyatınızı yazarsınız teklif eden olur siz de kabul ederseniz satarsınız yok uygun değilse teşekkür eder başka teklifleri beklersiniz. Şurada birbirimizi kırmaya hiç gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saygi -- 14 Ocak 2012; 10:15:10 >
  • galiba bu sistem sonunda bana kalcak beni bekliyo :)
  • Tam da varya almayı planladığım CPU+Mobo+RAM üçlüsü.. Nakitim olsa ciddi düşünürdüm.
    Hayırlı müşteriler
  • Kimsenin kalbini kırdığımı düşünmüyorum henüz. Yaklaşım tarzıyla veya seviyeyle aynı oranda cevap verilmiştir herzaman.

Zaman zaman aynı yahut benzer ilanlar açıyorum. Ürünler de aynı fiyatta aynı. Elden çıkartmaya çalışsam, zaten değişken bir fiyat yazardım her ilana.

Popular yada mantıklı parçalardır, benim işime yaramazsa yarayacak insan da çoktur sanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.