Şimdi Ara

Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satıldı
    Forum dışına satılmıştır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 14 Nisan 2020 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam bu fiyata zor bilgin olsun revize şart
  • İlani paylaştığıniz forumda bu fiyata 1060 3 gb satılıyor garantili..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, ilk kez ilan veriyor ve üye olarak ilk günü arkadaşın. Daha nazik uyarmakta fayda var bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 2 Nisan 2020; 18:19:21 >
  • Ederi 400₺ anca hocam. İyi satışlar

• Ahahaha bu ne lan iyice kafayı yedi millet. Yav arkadaş şu ilanlarınıza fiyat yazarken biraz beyninizi kullanın. Böyle saçma ilanlar verecekseniz de gidin sarı siteden ilan verin orası ilan çöplüğü zaten. Ama bu forum'u kirletmeyin. Burada da çok saçma ilanlar var bir sürü hemde normalde yorum atmam ama böyle ilanlarda da susamıyorum. Birde Rx 580 ile takas yazmış. Bu şimdi gider 750 liralık Rx 580 ile kafa kafaya takas yapmak ister.

• Binlerce ilan olan siteyi başından sonuna kimse incelemez inceleyemez ve bu standartlara göre fiyatlandırma yapamaz. Keyfi olarak bile onlarca ilan açılıyor buradan veya forum dışından. Öte yandan gerek forum gerekse forum dışı ilanı dilediğim fiyata koyabilirim. Bununla dalga geçmek alay etmek acınacak halinizi örtmez. İnternette dolaşıp önüne gelen herkesle dalga geçebileceğini sanan klavye delikanlılarını köşelerine çekilip insanlık öğrenmelerini genç bir kardeşiniz olarak öneririm. Sonuçta içinde bulunduğumuz süreçten bir şeyler öğrenerek "insan" olmaya yaklaşarak çıkmaları hayatlarındaki tek başarıları olacaktır.

Mantıklı ve yardımcı olmak amacıyla yorum ve mesaj atanlara teşekkür ediyorum.

• oYs3 O kullanıcısına yanıt
    Forumu iyi takip edersen karışık binlerce ilan yok aslında.Satılan satılmayı bekleyen ve yeni açılan ilanlar var.Fiyatlandırma işi kartın oyun performansı ile orantılıdır,1050 ile kimse yayın yada render yapmayacağı için oyun dedim.1050 nin ederi 400-450 lira 700 lira yazman fazlası ile mantık dışı olduğu için alay konusu olmuşsun.Büyük ihtimalle fiyat belirlerken foruma değil diğer satış platformlarına baktın.Forum üyelerinin çoğu donanım bilgisi açısından epey doludur o yüzden gerçek fiyatını kendilerince söylemişler.Bir de ÖLÜCÜ diye tabir ettiğimiz çakal tayfa var 400-450 demez 300 vereyim der ederinden daha ucuza almaya çalışırlar.Moralini bozma seni forumda görmek güzel.welcome to the jungle.

İlanı gerçek fiyatına çekmen dileğiyle iyi forumlar...
  • Teşekkürler, fiyat revize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oYs3 -- 8 Nisan 2020; 20:27:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cabbar.ağa

Güldüğünüz ürünü ilan fiyatından yükseğe sattım, sırf rütbe alabilmek için etkileşime devam edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Athlon 840 Kaveri

Ahahaha bu ne lan iyice kafayı yedi millet. Yav arkadaş şu ilanlarınıza fiyat yazarken biraz beyninizi kullanın. Böyle saçma ilanlar verecekseniz de gidin sarı siteden ilan verin orası ilan çöplüğü zaten. Ama bu forum'u kirletmeyin. Burada da çok saçma ilanlar var bir sürü hemde normalde yorum atmam ama böyle ilanlarda da susamıyorum. Birde Rx 580 ile takas yazmış. Bu şimdi gider 750 liralık Rx 580 ile kafa kafaya takas yapmak ister.
    Haklısınız kafayı yemişten kafayı yemişe satış gerçekleşti. Takas yerine ise 2070 Super kasamı şenlendirdi. Susmamanız şerefine çay demledim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.