Şimdi Ara

(Al/Sat/Tak) gobl1n'in ThinkPad ağırlıklı Pro Lappop Pazarı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
26
Favori
44.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Takaslık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam. Sorunlu bir sistemle uğraşmak istemem zira geri dönüşü de yapılışı gibi zahmetli. Yine de aklımda bulunsun t420 sonrası modeller için whitelist için custom bios yazmaya korumalı yani dışardan programlama gerekli. Eğer bu modellerden birini alırsam sizi rahatsız edebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Tertemiz, ağzına kadar upgrade'li T430" daha önce x220 alan Faruk'un kuzeni Hüseyin'e satıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Rüya gibi Thinkpad X220 Pro, 8 GB, IPS, 128 SSD, dual boot (W10 & MacOS), özel wi-fi, Thinkpadci'nin kendi tercihi" Toyoda'ya elden satıldı. Güle güle kullansın.

• "Tertemiz 8GB Thinkpad X230 Pro" elden satıldı. Burada hesabı var. Nick'ini öğrenince referans isteyeceğim.

• Asus X54C Anıl'a Sahibinden üstünden elden satıldı.

• "Thinkpadci'nin kendi tercihi, kusursuz, SSD'li Thinkpad pro X220" Pamukkale'den Çağatay'a satıldı. Ödeme ulaştı. Yarın kargo. Thinkpad müşterilerimin %90'ı bilgisayar mühendisi veya bilgisayar mühendisliği talebesi. O %90'ın hemen hemen tamamı Linuxçu. Çok güzel insanlar tanıdım. Çağatay da talebe. Güle güle kullansın. Geçen gün cihaz alan Berkay ve arkadaşı da öyleydi. Geçen gün satılan x230 ilk defa bir hanımefendiye gitti. O x230'a kadar Thinkpad alanların tamamı erkekti. Ne kadar gerekli olduğu tartışmalı istatistiksel bilgilerle dolu bir postun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yazılımcı Erhan'a kendi x220'mi elden sattım, T520'ye geçtim.

Edit: Sebep artık evde bilgisayar masama yer ayırmamalarıdır. Artık evde maalesef kasa ve monitör kullanamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 2 Nisan 2018; 17:58:53 >
  • Bir T520 Oğuzhan'a elden satıldı.

• "Full HD IPS ekranlı, SSD'li, altıncı nesil Thinkpad E460" Letgo üstünden Ekrem'e satıldı.

• "Klasik klavye ve palmrest modlu sıfır SSD'li Thinkpad X230 Pro"yu kendime saklamaya karar verdim. Gül gibi X220'mi T520'mi kullanmak için sattım. T520 çok büyük. Sadece evde kullansam bile, oradan oraya taşıyorum. Ağırlığı iki katı. :/
  • High-end T530, eski müşterim adase'ye 16 GB RAM, 128 GB Samsung SSD konfigle rezervedir.

Edit: Windows 7 lisansı için T520 aldı. T530 yine satılık/takaslıktır. Kendi cihazımla beraber iki T520 kaldı. Birini elden çıkaracağım. İlana eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 15 Nisan 2018; 22:9:15 >
  • "Tertemiz, ışıklı klavyeli Thinkpad X230 Pro" Batuhan'a elden satıldı.

• Kürşad Bey'e bir x230 satıldı. EFT ulaştı. İlandakinin olup olmadığı belli değil. Akşam fotoğraf göndereceğim, seçecek. Yarın kargosunu göndereceğim.

Edit: İlandakinden başka bir cihaz seçti, ama onu yine de ilandan kaldırdım. Çantasını göndereceğim vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 16 Nisan 2018; 23:8:27 >
  • "Windows 10 upgrade'li tertemiz 8GB Thinkpad X230 Pro" Yağız'a elden satıldı. Güle güle kullansın.

• kalemli modeli mevcut mu? bana hızlı kalemli model lazım
  • Kullandığım emektar 3000 N200'e alternatif arıyordum. Full hd videoları oynatabilecek ve basit 3 boyutlu modelleme programları çalıştırabilecek bir model olarak Thinkpad Pro T430'u buldum. Ekran parlaklığı açısından çok düşük bir model olmadığı sürece bu cihazı düşünebilirim. Harici ekran kartına ihtiyacım yok, ancak i5 işlemciyi tam kapasite çalıştıracak kadar iyi bir soğutma sistemi lazım. 10 dakikalığına Prime95 testi yapıp sonuçları paylaşabilir misiniz? 1100 TL'ye alırım.
  • Elimdeki 2007 model Lenovo 3000 N200 modelini yedek parça olarak değerlendirebilirim diyorsanız 170 TL'ye bırakırım.
    2x1 gb ddr2 ram, 140 gb hdd, 1280x800 ekran, 1.6 ghz çift çekirdek işlemci, parmak izi okuyucu özellikleri var. Sıvı temasından dolayı anakartı değişirilmiştir. Bataryası ve F6 tuşu eksik, kasasında 3 yerde çatlama var, fanı ara sıra sürtünüyor, aşağı-yukarı-sağ yön tuşu çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencejk

kalemli modeli mevcut mu? bana hızlı kalemli model lazım
    Bende şu anda yok hocam. Zor, ama temiz X220T bulabilirseniz tavsiye ederim. Ben de tanıdıklarıma soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ılgaz94

Kullandığım emektar 3000 N200'e alternatif arıyordum. Full hd videoları oynatabilecek ve basit 3 boyutlu modelleme programları çalıştırabilecek bir model olarak Thinkpad Pro T430'u buldum. Ekran parlaklığı açısından çok düşük bir model olmadığı sürece bu cihazı düşünebilirim. Harici ekran kartına ihtiyacım yok, ancak i5 işlemciyi tam kapasite çalıştıracak kadar iyi bir soğutma sistemi lazım. 10 dakikalığına Prime95 testi yapıp sonuçları paylaşabilir misiniz? 1100 TL'ye alırım.
    Eve varınca testi yapıp paylaşayım hocam, ama en küçük bir throttling oluşmayacağını düşünüyorum. Her modeli test ettim, ama 10 dk değil. Foruma 1000'e bırakırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ılgaz94

Elimdeki 2007 model Lenovo 3000 N200 modelini yedek parça olarak değerlendirebilirim diyorsanız 170 TL'ye bırakırım.
    2x1 gb ddr2 ram, 140 gb hdd, 1280x800 ekran, 1.6 ghz çift çekirdek işlemci, parmak izi okuyucu özellikleri var. Sıvı temasından dolayı anakartı değişirilmiştir. Bataryası ve F6 tuşu eksik, kasasında 3 yerde çatlama var, fanı ara sıra sürtünüyor, aşağı-yukarı-sağ yön tuşu çalışmıyor.
    Maalesef değerlendirilebilecek parçası yok hocam. İkinci nesil i5'ten eski cihazlarla ilgilenmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.