Şimdi Ara

SAT/TAK gobl1n'in RAM ilanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
5.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Takaslık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/sat-tak-gobl1n-in-bit-pazari--126502792?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 8 Şubat 2019; 13:40:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,

Samsung 2x4 GB ram aldım. Sorunsuz alışveriş oldu. Ayrıca hocam çok yardımcı oldu.

Ram bilgisayarım uyumlu mu diye araştırdı, geri alım garantisi verdi, bilgisayar getir test edelim dedi. Sınırsız müşteri memnuniyeti.

Tekrardan çok teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: murahhasaza

Merhabalar,

Samsung 2x4 GB ram aldım. Sorunsuz alışveriş oldu. Ayrıca hocam çok yardımcı oldu.

Ram bilgisayarım uyumlu mu diye araştırdı, geri alım garantisi verdi, bilgisayar getir test edelim dedi. Sınırsız müşteri memnuniyeti.

Tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Ben teşekkür ederim. Güle güle kullanın.
  • Hi-Level ve Kingston Fury RAM'ler İzmir'den Akın adlı arkadaşa Sahibinden üstünden satıldı. EFT geldi. Yarın kargolayacağım. Bilgilerini ilandan siliyorum.

• Bir çift Kingston @EneSerhat 'a satıldı. Bugün EFT + kargo yaptık. Sisteminde çalışmazsa geri gönderecek, çünkü sistemi Core 2 Duo.

Not olarak: Bu benim her alışverişimde geçerlidir. Uyumsuz, memnuniyetsizlik vb. durumlarda cihazları aynen iade alırım.

Bir çift Kingston'ı babamın makinesine taktım.

Ekran kartı satılırsa, oyun kasası ilanımı yayından kaldıracağım, onun içindeki 4x4 kutulu Kingston RAM'leri bu ilana ekleyeceğim.
  • 4x4=16GB kutulu Kingston RAM @gece.serkan 'a satıldı. EFT geldi. Yarın kargosunu çıkaracağım.
  • Bilgi olarak yazıyorum. 2x4 GB RAM @EneSerhat 'ın bu cihazında çalışmamış:
    http://www.ascendtech.us/dell-hn7xn-optiplex-380-mini-motherboard_i_mbdelhn7xnox380.aspx?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    En uyumlu bildiğimiz Kingston problem çıkarmış.

RAM'leri geri gönderecek. Gönderirken ettiğim gibi test edip, ücreti iade edeceğim. RAM'leri muhtemelen kendi 2x4 RAM'li sistemime takarım. İki boş yuvam var, 16 olur.

• DDR2 Mac Pro RAM'lerin tamamı Letgo üstünden Ali adlı arkadaşa elden satıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: airstyles-

Hocam mesaj kutunuz neden kapalı? 1 adet kingston ddr2 ram almak istiyordum forum üzerinden

0532 654 4755

• 2x8GB eski müşteri fiyatıyla madman1'e satıldı. Yarın T430'uyla beraber kargoda.

• 2x2GB takım DDR2 Kingston @airstyles- 'ye satıldı. EFT geldi. Öğleyin kargosunu çıkaracağım. Uyumlu cihazım olmadığı için test edemedim. Sıkıntı çıkarsa iade alacağım.
  • İzzet hocamdan aldığım ramler sorunsuz çıktı. Mesajlarınıza hızlı cevap veriyor, parçaları sağlam kargoluyor ve geri iade garantisi veriyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Üstteki arkadaşın dediği gibi sınırsız müşteri memnuniyeti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airstyles-

İzzet hocamdan aldığım ramler sorunsuz çıktı. Mesajlarınıza hızlı cevap veriyor, parçaları sağlam kargoluyor ve geri iade garantisi veriyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Üstteki arkadaşın dediği gibi sınırsız müşteri memnuniyeti.

Eyvallah karşim. Çalışmalarına sevindim. Referans da isteyeyim bari.

• Merhaba ram almak istiyorum 2x4 gb ama 3 4 kere mesaj yolladım gelmiyor mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QwertYYLoL08

Merhaba ram almak istiyorum 2x4 gb ama 3 4 kere mesaj yolladım gelmiyor mu acaba ?

Merhaba. Gelmedi. 0532 654 4755.

• @kurtadam316 'ya 2 GB'lik bankalar lazımmış. Babamın kasasındakileri göndereceğim. 2x4GB Kingston'ı babamın kasasına takacağım. Tek 4GB Kingston DDR3 kalmış olacak.
  • Kalan DDR2'ler Cango34 Ağabey'e satıldı.

• Hocam size nasıl ulaşabilirim. Alıcı olmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SesenOzy

Hocam size nasıl ulaşabilirim. Alıcı olmak istiyorum.

Merhaba. 0532 654 4755'ye WhatsApp mesajı atabilirsiniz. Telefon da açabilirsiniz. Bir saat daha ayaktayim.

• Büyük ihtimalle düşük RAM'li bir Mac Pro 2010 alacağım. Mac Pro RAM'lerini o cihazı RAM'le donatmak istediğim için ilandan kaldırdım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.