Şimdi Ara

[SAT] SON İNDİRİM !! KOMPLE OYUNCU BİLGİSAYARI (i5 2500K, ASUS 280X, 2x4GB RAM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
4
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba arkadaşlar,

HEDİYELİ VE MONİTÖR DAHİL KOMPLE SİSTEM

İşlerimin yoğunluğu ve ev içerisindeki yer sorunu sebebiyle keyifle kullandığım desktop pc mi satıyorum. Mecburen laptopa geçiş yapıyorum.
    Bilgisayarın tüm parçalarını özenle toplamıştım. Sorunsuz ve gayet güzel şekilde çalışmaktadır. Hepsi Türkiye içerisinden alınmıştır.
    Tüm hepsinin kutuları durmaktadır. Resimlerde kasa ve ses sisteminin kutusu gözükmüyor ancak onlarda mevcut.
    PC format atılmış bir şekilde işletim sistemsiz temiz olarak teslim edilecektir.
    Tüm ürünleri birlikte satmak istiyorum. O yüzden parça satışı ve monitör hariç satış mevcut değildir.

ÖNEMLİ NOT: Kasa üzerinde iki adet fan kontrolcü bulunmaktadır. Ancak bir tanesi çalışmamaktadır. Sorunu basit olabilir ancak uğraşmadım ek bir kablo yardımı ile tüm fanları tek fan kontrolcüye bağladım.

- MONİTÖR: SAMSUNG B2430H 24" Full HD 1080P (DVI+HDMI, Analog) LCD Monitor 300 cd/m2 DC 70000:1(1000:1)
    İncelemesi için link 1 : TIKLA
    İncelemesi için link 2 : TIKLA
    - ANAKART: MSI P67A-GD65 (B3) Intel P67 DDR3 2133MHz(O.C)
    Anakart İncelemesi için link : TIKLA
    Youtube İncelemesi için link : TIKLA
    - İŞLEMCİ : INTEL Core i5 2500K (3.7 GHZ)
    Orjinal fanı ile beraber. Kesinlikle hiç probelemi yoktur. Hiç O/C yapılmamıştır.
    İşlemci İncelemesi için link : TIKLA
    - İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU : AKASA VENOM VOODOO 2x12cm FAN
    Teknobiyotik link : TIKLA
    İncelemesi için link : TIKLA
    - RAM: GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
    Vatanbilgisayar link : TIKLA
    - EKRAN KARTI : ASUS R9 280X DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit - GARANTİSİ DEVAM EDİYOR (Fatura Tarihi 10.05.2014)
    Youtube incelesi Battlefield 4 : TIKLA
    Youtube incelesi GTA 5 : TIKLA
    - PSU : EVGA SuperNOVA 850 G2 850W 80+ GOLD tak çıkar kablolu - GARANTİSİ DEVAM EDİYOR (Fatura Tarihi 10.05.2014)
    En kaliteli PSU modellerinden birisi. Jonny Guru sitesinden 9.9 alan nadir PSU'lardan birisidir.
    Evga sitesi üzerinden kaydı yapılarak garantisi 10 yıla yükseltilmiştir.
    Jonny Guru inceleme link : TIKLA
    - KASA : AEROCOOL XPREDATOR Full Tower
    Teknobiyotik link : TIKLA
    - HARDDISK : 1 TB WD Caviar Black
    - DVD Writer : ASUS DVD Writter
    - SPEAKER: Logitech X-530 5.1 Speaker

- HEDİYELER -
    - Kasaya sonradan benim alarak eklediğim 2*14 cm kırmızı ışıklı ve bir tane normal fan
    -TP-Link 802.11ac AC600 wireless adaptör

Overclock işleriyle uğraşılmadı o yüzden tüm ürünler overclocksuz kullanılmışlardır.

Hepsini birlikte fiyat : 2.000 TL dir.
    İstanbul Halkalı da oturuyorum. Bu çevrede elden teslim edebilirim.
    Bunun dışında önce ücretin yollanması koşulu ile farklı illere tabi ki istenen kargo ile gönderilebilir ancak kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.
    Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

[SAT] SON İNDİRİM !! KOMPLE OYUNCU BİLGİSAYARI (i5 2500K, ASUS 280X, 2x4GB RAM)  [SAT] SON İNDİRİM !! KOMPLE OYUNCU BİLGİSAYARI (i5 2500K, ASUS 280X, 2x4GB RAM)  [SAT] SON İNDİRİM !! KOMPLE OYUNCU BİLGİSAYARI (i5 2500K, ASUS 280X, 2x4GB RAM)
     [SAT] SON İNDİRİM !! KOMPLE OYUNCU BİLGİSAYARI (i5 2500K, ASUS 280X, 2x4GB RAM)  [SAT] SON İNDİRİM !! KOMPLE OYUNCU BİLGİSAYARI (i5 2500K, ASUS 280X, 2x4GB RAM)

Forum içerisindeki bazı kötü niyetli kişiler sebebiyle ilan yoruma kapalıdır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil666 -- 10 Ağustos 2016; 16:15:48 >

• Hocam baya ucuz fiyat suan elde nakit olsa saniyesinde alırdım s hayırlı olsun satın alana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnoughDumbell

Hocam baya ucuz fiyat suan elde nakit olsa saniyesinde alırdım s hayırlı olsun satın alana

Teşekkür ederim hocam.
    Maalesef evde yer olmadığı için hızlı satılsın diye bu fiyata koydum.
    Bakalım kime kısmet olacak.
  • Hayırlı satışlar laptop alıcağım demişsiniz takas düşünüyor musunuz onu öğrenmek istiyordum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosman01

Hayırlı satışlar laptop alıcağım demişsiniz takas düşünüyor musunuz onu öğrenmek istiyordum?

Merhaba,
    Ne zaman ve nasıl bir laptop alacağım belli olmadığı için takas düşünmüyorum.

• Ah şu makineler Ankarada olsa :) hayırlı satışlar + takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: byshakram

Ah şu makineler Ankarada olsa :) hayırlı satışlar + takip.

6 Kasımdan sonraki hafta Ankara da elden teslim edebilirim.
  • Hocam satılmazsa yada ben almazsam sizinle iletişim kurarim o vakit. Bu iyi oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.