Şimdi Ara

[SAT] POWERCOLOR 7870EZ - 370TL-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
5
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar elimde POWERCOLOR 7870 EZ var. tahiti gpu'lu modellerden. vatandan alınmış. Garantisi bitti. oc veya mining yapılmamış. Kutusu var.

FİYAT: -- 300 lira---

Kart 1 senedir kutuda bekliyor. Fiyatları takip etmedim. Teklifleri iletebilirsiniz.

Kartın çalışmasında bir problemini bulunmuyor. coil whine yok. Tek fanlı olduğu için gürültülü çalışıyor. Eğer ses konusunda hassas iseniz ve kasanızın havalandırması iyi değilse tavsiye etmem.

[SAT] POWERCOLOR 7870EZ - 370TL-[SAT] POWERCOLOR 7870EZ - 370TL-[SAT] POWERCOLOR 7870EZ - 370TL-
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acmtncy -- 2 Şubat 2019; 13:6:56 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat
  • pm
  • İlanda ki dürüstlüğünüz için sizi tebrik ederim. Herkes ne yazık ki sizin kadar dürüst değil malının özellikleri hakkında.
  • Fiyat düşerse takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat takip

• Tahiti gpu güzel kart, dürüst satıcı hayırlı satışlar.
  • şuan aynı kartın powercolor myst versiyonunu kullanıyorum. Battlefront 2 de 1000mhz de dx12 açık gtx1050 den 8-10 kare fazla alabiliyorum. Ama 3 katı watt harcayarak. 2 kartın 2. elinde 250-300TL fark var. Hesabı siz yapın. (Dizel benzinli araba karşılaştırması gibi oldu)
  • Fiyat takip

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.