Şimdi Ara

SAT / ACER ASPIRE E5 521 62GK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SAT / ACER ASPIRE E5 521 62GK

İyi forumlar. Oğlumun EBA dersleri için mini pc almamdan dolayı , çok az kullanılmış laptopu satmak niyetindeyim. Cihaz 2014 model görünüyor ancak ben alalı maksimum 4 sene civarı oldu diye hatırlıyorum. %80 kenarda yatmış ürün , eziği vuruğu kırığı yoktur. İlk günkü kondisyondadır.

Ürün linkteki üründür , bazı farklı özelliklerini aşağıda belirteceğim ; https://www.epey.com/laptop/acer-aspire-e5-521-62gk.html

1 ; AMD A6 6310 APU işlemcili AMD R4 grafik birimine sahip. Gündelik kullanımda asla üzmez. Oyun performansı beklemeyin.

2 ; 8 GB ram

3 ; 240 GB SSD

4 ; 1366 x 768 çözünürlük ekran ( 15,6 inch )

5 ; Acer çanta ve kendi orjinal adaptörü ile beraber.

Belirttiğim üzere ürün son derece temizdir. Tamir görmemiştir. SSD takma işlemini kendim yaptım. Cihazda orjinal lisans mevcuttur ( Windows 10 Home Türkçe - 64 bit ) . Kargo yapılabilir , son derece itinalı paketlerim , ancak bütün sorumluluk alıcıya aittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3450 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• quote:

Orijinalden alıntı: nck06

Fiyat şaka değil ama senin link şaka olabilir muhtemelen..

• quote:

Orijinalden alıntı: OSINOS

Fiyat şaka değil ama senin link şaka olabilir muhtemelen..

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nck06 -- 10 Mayıs 2021; 0:29:1 >

• nck06 kullanıcısına yanıt

Okuma yazmanı geliştirdiğinde konuşalım kardeşim.

• quote:

Okuma yazmanı geliştirdiğinde konuşalım kardeşim.

Tamam. Senin okuma-yazma iyi olduğuna göre yukarıdaki karşılaştırma linkine tıklayıp sıfır ve daha ucuz cihazların daha yüksek puan aldığını OKUYUP anlamışsındır SAT / ACER ASPIRE E5 521 62GK 

• 3750 liraya ben ilan açmaya utanırım.

• Ya utanmadan bu fiyatı yazıyor, daha bir de tepki veriyorsunuz... Bu paraya canavar gibi Ryzen 3 3200U ya da i3 1115G4'lü makine alınır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirchade

Ya utanmadan bu fiyatı yazıyor, daha bir de tepki veriyorsunuz... Bu paraya canavar gibi Ryzen 3 3200U ya da i3 1115G4'lü makine alınır...

Amd A6 işlemci 4 çekirdekli. 3200u ise 2 çekirdekli biri işlemci.. Neyin kafasını bu ?

• Gençler ( gençler diyorum çünkü yaşım 40 ) ; Cebinizde Clio parası varken gidip bmw bakmazsınız doğru mu ? Ürün benim , temizliği ortada.. Satışta olan birçok muadil ürünün durumu belli.. Shb 880806543 örnek ilan , isteyen bakabilir. Şimdi , ben mi daha utanmazım , yoksa haşat ürüne 2k üzeri isteyen bu vatandaş mı ?

Forumdaki satış raconu bellidir ; ihtiyacın olan ilana bakarsın , fiyat sana uymuyorsa ilerlersin.. Kimseye zorla mal satmıyorum nihayetinde. Ha ; ihtiyacı olan gelir , derdini anlatır , gerekli kolaylığı sağlarız. Ama sizin gibi ; cümleleri hakarete varan, edep eğitimini tamamlamamış ergen arkadaşlar için yapabileceğimiz birşey yok , satacağımız ürün de yok maalesef. Kısacası , malımızın düşmanı değiliz. İlan keyfi açılmıştır , dolayısıyla 5000 TL bile yazabilirim.

Bu tip yorumlara devam ettiğiniz takdirde , yorumlarınız şikayet edip sildirilecektir , bilginize..

• quote:

Amd A6 işlemci 4 çekirdekli. 3200u ise 2 çekirdekli biri işlemci.. Neyin kafasını bu ?

Alıntıları Göster

Milletin aklıyla alay mı ediyorsunuz? O zaman aynı mantıkla Core 2 Quad da 4 çekirdekli, ama 11.nesil i5 işlemciler çift çekirdekli.

Core 2 Quad daha mı iyi? A6 dediğiniz işlemci çöp, Celeron ayarında bir işlemci. Normalde kolay kolay yorum yazmam, kimsenin malını kötülemem ama daha bir de böyle cevap vermeniz ayıp yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirchade -- 24 Mayıs 2021; 12:51:38 >

• Biraz sert tepki göstermiş arkadaşlar ama haklılar. Maksimum 2000 lira eder. İstediğiniz fiyatı yazarsınız tabi ama satılmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.