Şimdi Ara

Şaşırdık mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ofsayt diye güme giden gol ve verilmeyen penaltı. Diğer faktörler devreye girdi başka türlü imkanı yok sabaha kadar oynansa böyle bitmezdi.

Şaşırdık mı ?

Şaşırdık mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu 1 sene yeter onlara işte

• pozisyon ofsayt olabilir ama topu bi taliscadan çıkarsaydınız önce :)
  • -Maçın başından beri tek amacınız çirkeflikti.

-Neto atılana kadar kaleyi bulan şutu bırak ceza sahasına bir kere girdiniz.

-Pepe'nin kırmızısı verilmedi.

-Medel kart görmeden maçı tamamladı.

Tabii alışmışınız her maç böyle oynamaya normali garip geldi. Sözümü Fikret Orman'dan ve Olcay Şahan'dan birer alıntı yaparak tamamlamak istiyorum:

"Hakem dünyada da, her yerde olduğu gibi hata yapmıştır, yapacaktır da. Bu sporun güzelliği."

"Canımızın yandığı derbi maçlardan sonra biz çok ağladık, isyan ettik hakemlere. Bırakın şimdi biraz da onlar ağlasın."

• Evet
  • Çizgi efsane değil mi

• 77 cm ofsayt degil. Mac icinde net olarak pozisyonun ofsayt olmadigini gorduk hakem de gordu ama kaldirmasi gerekiyordu. Yoksa fenerbahceyi nasil yarista tutacaklar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gol diyorsunuz da bayrak kalkınca kaleci topa uzanmıyor o bayrak olmasa belki uzanacak ve gol olmayacak. Bunu bir düşünün derim.
  • O nasıl çizgi çekmek la

• quote:

Orijinalden alıntı: bTusher

O nasıl çizgi çekmek la

Anlamanı beklemiyordum 77cm ofsayt değil pozisyon zaten

• Ali'nin maça verildiğini duyunca zaten ümidim yoktu pek. Babel'in golünü niye iptal etmedi hâlâ düşünüyorum.
  • Ryad Boudebouz kullanıcısına yanıt
    ben ofsayt mı dedim? pozisyon gol fakat git önce ofsayt çizgisi çekmesini öğren. Son defans oyuncusundan aşağı dik çekilir. Resimdeki çizgiye göre ofsayt pozisyon

tabi ofsayt ne biliyorsan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LinkX -- 24 Eylül 2017; 11:40:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bTusher

ben ofsayt mı dedim? pozisyon gol fakat git önce ofsayt çizgisi çekmesini öğren. Son defans oyuncusundan aşağı dik çekilir. Resimdeki çizgiye göre ofsayt pozisyon

tabi ofsayt ne biliyorsan.

Daha fazla konuşup kendini rezil etme bence ironiyi anlamıyorsun yöneticin 4.5 metre ofsayt dedi ona ithafen çizilmiş çizgi

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

-Maçın başından beri tek amacınız çirkeflikti.

-Neto atılana kadar kaleyi bulan şutu bırak ceza sahasına bir kere girdiniz.

-Pepe'nin kırmızısı verilmedi.

-Medel kart görmeden maçı tamamladı.

Tabii alışmışınız her maç böyle oynamaya normali garip geldi. Sözümü Fikret Orman'dan ve Olcay Şahan'dan birer alıntı yaparak tamamlamak istiyorum:

"Hakem dünyada da, her yerde olduğu gibi hata yapmıştır, yapacaktır da. Bu sporun güzelliği."

"Canımızın yandığı derbi maçlardan sonra biz çok ağladık, isyan ettik hakemlere. Bırakın şimdi biraz da onlar ağlasın."

İlk cümlenden sonrasını okumadım. Yazık cidden hangi kafayla maç izleyip yorumluyorsunuz, fanatiklik gözünüzü kör etmiş. Takımınızın ucuz, boş beleş oyununu görmekten uzaksınız. Günü kurtardınız. Bu işin böyle yürüyeceğine inanıyorsunuz. Geçen sene de son dakika golüne cl kupasını kaldırmış gibi sevindiniz. Sene sonunda yine Şampiyon Beşiktaş yazıldı. Bu sene de aynısı olacak. Bunu siz de çok iyi biliyorsunuz.

• Ryad Boudebouz kullanıcısına yanıt
    Off müthiş ironi..
  • çizgiyi nereye çekmişler bunlarla futbol konuşuyoruz
  • Nirvana. kullanıcısına yanıt
    Tek kale oynadık ne boş beleş oyunu? Ekici yorulunca Souza da geriye geçince düştü orta saha. Keşke 11-11 oynansaydı şu maçta 4leseydik sizi. Leipzig de hafta içi 3-4 tane atar CL dönüşü tekrar yenilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 24 Eylül 2017; 14:22:26 >
  • quote:

Tek kale oynadık ne boş beleş oyunu? Ekici yorulunca Souza da geriye geçince düştü orta saha. Keşke 11-11 oynansaydı şu maçta 4leseydik sizi. Leipziy de hafta içi 3-4 tane atar kapatırsınız bu sezonu.

Bu cümleleri unutmayın not edin kenara.Sene sonu biz yokken şampiyon olmak kolay diye kıvırıyorsunuz sonra.

Bu yüzsüzlüğe Aykut Kocaman,Aziz Yıldırım fazla bile.Nasıl hakediliyorsanız öyle yönetiliyorsunuz.Beter olun
  • quote:

Tek kale oynadık ne boş beleş oyunu? Ekici yorulunca Souza da geriye geçince düştü orta saha. Keşke 11-11 oynansaydı şu maçta 4leseydik sizi. Leipziy de hafta içi 3-4 tane atar kapatırsınız bu sezonu.

Yazık lan, adam inanmış.Tek kale oynamışlar. Bu kafayla devam edin, uyuşun, sonra yine Aziz Aykut istifa diye ağlarsınız.Güzel.
  • Sıkıntı yapmayın bu kadar. Basketbol ligi açılana kadar mutluluk Fenerbahçelilerin de hakkı. Arayı boş geçirmemiş oluyorlar işte bir şekilde mutlu ediyor yukarıdan birileri bu arkadaşları da.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.