Şimdi Ara

şase ucu neresidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
14.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar araç aldım şase ucunda 4 cm lik tamirat varmış şimdi internette şase ucu arattığımda bunun edek parça gibi satıldığını gördüm örnek olarakhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-pegueot-307-sase-ucu-on-7213vj-81958715/detay şimdi bu parça tamponun takıldığı yer mi oluyor şaseden bağımsızmıdır yoksa ben züğürt tesellisimi yapıyorum kendi kendime

• Şase nin en önüne takılıyor.

Öndeki güvenlik Demiri dedikleri şey bu sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şasenin en uç noktası işte ? tamponun arkasındaki Darbe emen demir değiştirilir düzeltilir herşey yapılır no piroblem
  • E tamponda bi tamirat yokmuymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

E tamponda bi tamirat yokmuymuş

valla ekspertize soktum araçda ön tampon ve çamurluklar fiber olduğu için bakmıyolarmış pekde iyi bir eksper değildi açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

Şasenin en uç noktası işte ? tamponun arkasındaki Darbe emen demir değiştirilir düzeltilir herşey yapılır no piroblem

kardeş içim biraz rahatladı teşekkürler bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: vivalaozgur

quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

Şasenin en uç noktası işte ? tamponun arkasındaki Darbe emen demir değiştirilir düzeltilir herşey yapılır no piroblem

kardeş içim biraz rahatladı teşekkürler bilgi için

Emin olun ön tarafta amortisör patlayıp araba gider vaziyetteyken bi anda o tarafa yüklenip motor kulaklarının kopmasından daha basit bi durum Şöyle önden vurursun tampon değişir far değişir öndeki darbe demiri yamulmuştur onu değiştirir yoluna bakarsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.