Şimdi Ara

--ŞARTLAR DEĞİŞTİ-- 49.com.tr'de BKM Express indirimi 80TL'ye 40TL indirim + KARGO (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
11
Favori
23.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatlara bak be herşey normalin 2 3 katı fiyatına
  • Burada hala konuşmanız saçma cidden. Her kampanyayı ilk gün hallediceksin 3 gün bekleyip kampanya mı kullanılır. Sen sözleşmeyi onaylarken orada zaten kampanya şartlarını bkm ve 49 bildirmeksizin değiştirebilir yazıyor. Hızlı olucaksınız böyle şeyde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bkm donus yapti ve ciftkisilik sinema bileti hediye etti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar şartların değişmesiyle ve fiyatlara zam gelmesiyle iyice çöp oldu...

Şartlar değişmeden önce bakanlar bir de şimdi baksınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

Burada hala konuşmanız saçma cidden. Her kampanyayı ilk gün hallediceksin 3 gün bekleyip kampanya mı kullanılır. Sen sözleşmeyi onaylarken orada zaten kampanya şartlarını bkm ve 49 bildirmeksizin değiştirebilir yazıyor. Hızlı olucaksınız böyle şeyde.

İşin içinde BKM Express gibi bir marka olunca insanlar şartlar değişse bile iyiye doğru olacağını bekliyor. Nitekim Migros kampanyasında öyle olmuştu. 3300 kişilik sınır dolunca sessiz sedasız limiti 5000'e çıkarmışlardı. Kampanya bitti ama belki de 5000'i bile arttırmış olabilirler. İşin özü, insanlar BKM Express'e güvenip bu siparişleri verdi. Siparişim sorunsuz gelse bile bu durum artık gözü kapalı BKM Express'e güvenilmemesi gerektiğini de ortaya koyuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebey19

49.com a iletisimden yazdim onlarda kampanyayi bkm nin yaptigini fiyatlarida onlarin belirttigini yazdi simdide bkm ye yazdim boyle yapmissiniz diye yesinler birbirlerini

Bkm yi aradım 49.com.tr nin kendi inisiyatifinde dedi. Bkm bence mükemmel herşeyiyle ama böyle firmalar yüzünden isim değeri düşüyor. Bunu da belirttim konuşmamda. Bence bkm ye şikayet oluşturun

• Hem BKM Express hem de Hopi entegrasyonu var şirketin. Meşhur yerli ve dünya markalarının çoğunu sattığı gibi vergi numarasını, vergi mükellefiyetini ve adresini kontrol de ettim.

Karşınızda cahil yok.
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Fiyata yuksek ama indirim ile ucuza alinabilir ihtiyaç varsa fakat indirim şartları da değişti.

• 74 lira olan Pentel Graph 1000 90tl olmuş.

• Aldigim cogu seye zam gelmis, gondermezlerse ayip ederler. Yahu adi sani duyulmamis bir sitesin, BKM sayesinde reklam yapiyorsun halen kâr pesindesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişim tedarik sürecinde yazıyordu artık hazırlanıyor yazıyor hadi bakalım hazılanmasında sıkıntı olmazsa gelecek gibi duruyor

• 15 liraya leitz hoparlör olsaydı alacaktım

• braveheart655 B kullanıcısına yanıt
    migrosla 49 u kıyaslamayın. 49 zaten yeni yeni bir şeyler yapmaya başlayan bir site. Bundan önce 80 lik hoparlörü 15tlye aldım hem de 2 adet ve ikisini de gönderdiler. Bunları da gönderirler. Adamlar oraya her üye bir kere faydalanabilir yazmasına rağmen yukarıdaki yorumlarda görmüşsünüzdür iki üç kere sipariş verenler var. Böyle zihniyet olunca yapıcak bir şey yok. Fiyat yükseltme konusunda bir şey diyemem artık hepsi yapıyor yani hb de n11 de vsvs. Yapılması yanlış tabi ama işte alışveriş yapılmazsa yükseltildiği halde tepki konulmuş olur.
  • Siparisim geldi arkadaslar, haber verene tekrar tesekkurler!

• cocco_reccy kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadar abaartılcak ne vardı sanki sadece kinaye olsun diye böyle esprili şekilde söylenmiş birşeydi takibide gelir gelmez tedarik edilir edilmez belki ama önemli olan burada fırsat peşinde olmanız birbirimizi kırmaya gerek yok yanlış anlaşıldıysam hakkınızı helal edin .. İyi forumlar

• Cumartesi verdigim siparisler kargoya bugun verilirmi diye beklerken kapi caldi actim kargocu bu kadar hizli ve ucuz pes

• Fırsatçılar hemen altlimiti artırmışlar sıcaklığı kalmadı
  • Benide akşam üstü aradılar 2.5 liralık ürün olmadığını iptal edersek kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler bende farketmez başka birşey gönderin dedim tamam dediler. Beklicez bakalım sorunsuz gelir inşaallah.

• sercanarcan S kullanıcısına yanıt
    Kargo takip no görünüyormuyduda hocam

• Az önce baktım yine Hazırlanıyor yazıyor sipariş durumunda. Ne mail ne de mesaj geldi kargoya verilmiştir, takip no'su şudur diye. Sipariş takip sayfasına güvenmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.