Şimdi Ara

--ŞARTLAR DEĞİŞTİ-- 49.com.tr'de BKM Express indirimi 80TL'ye 40TL indirim + KARGO (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
11
Favori
23.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snomask

sepetteki ürünlere karar verene kadar gitti kampanya. 80/40'u oldu

aynen. ama 3 günde şartları değiştiren firmalara gıcığım ben arkadaş.en sağlam firmalar migros ve amazon. peki bu siteden ürünü gelen var mı sağlam mı?
  • cocco_reccy kullanıcısına yanıt
    Almış oldun ama gelicekmi düşündün mü 😂😂😂👾

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle firmaları fırsatını bulunca sömüreceksin sonra yüzüne bile bakmayacaksın. Kendine güvenmiyorsan neden böyle bir kampanyaya girişiyorsun.
    Neyse ki dün ve bugün kampanya şartları değişmeden siparişleri verdim, gerçi gönderirler mi orasıda süpheli.
    Zaten düne göre bugün takip ettiğim ürünlerde zam yapıldığı da gördüm, yaklaşık %15-20 gibi bir şişirme yapılmış ama tüm ürünlerde var mı onu bilmiyorum.
    Fiyatı şişirilmemiş ve tek parça olarak 80 tl üzeri ürün alacaklar için kampanyanın 80/40 olması bir şeyi değiştirmez ama firma pek güven vermiyor siparişiniz varsa hemen alın yoksa yarına neler değişir bilinmez.
  • Alışverişi biraz geciktirmistim , simdi hiç almayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheart655

quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Diğer arkadaşın hevesini kaçırmamak için bir şey dememiştim ama siz de alınca belirtme gereğini duyduğum bir şey var. Kalem güzel olmasına güzel ama parmaklara denk gelen metal kısım sararma, oksitlenme yapıyor ve o kısım çirkin ve rahatsız edici bir hal alıyor. Bilginiz olsun istedim, isterseniz kalem ile ilgili yorumalara bakabilirsiniz.

Bilgi için teşekkürler. Açıkçası normal şartlar altında ben de en azından bir kırtasiyede falan bizzat incelemeden böyle bir alışveriş yapmazdım. Ancak hem kalem hem de uzunca süre yetecek uçları neredeyse yarı fiyatına alma imkanı olunca internetteki sizin belirttiğiniz şekildeki yorumlara rağmen risk almak mantıklı geldi. Bir de artık eskisi kadar çok kalem kullanmadığım için benim için fonksiyondan çok görüntü daha da önem kazandı doğrusu

Rica ederim :) Madem fazla yoğun kullanımınız olmayacak o zaman sıkıntı da yaşayacağınızı sanmam çünkü uzun süreli kullanımda daha çok terlemeden dolayı olan bir durum olduğu için siz de böyle bir sorun oluşturmayacaktır.
    Hem dediğiniz gibi fiyat bayağı uyguna geldi. Sağlıkla, güle güle kullanın.
  • Benim ürünler de tedarik sürecinde yorumları okuyunca ürünlerin gelmeyeceğini düşünmeye başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: SonerZTRK

Benim ürünler de tedarik sürecinde yorumları okuyunca ürünlerin gelmeyeceğini düşünmeye başladım

+1

• Adres girmek bir problem. Sipariş hala hazırlanıyor görünüyor ama sabah kargoyu aldım. 2*6=12'li kartela Duracell istedim 9+3=12 paket yollamışlar. Talep olunca pillere zam gelmiş(22,07 den 25,38 e). İşlerine gelmeyince kampanya şartları değiştiriyorlar. Kutudan 3m command brand iz bırakmayan bant çıktı, aradım satışta yok. Tanıtım için mi koydular yoksa farklı pil yolladılar diye koymuşlar anlamadım. Nasıl çalışıyorlar anlamak mümkün değil. BKM keşke biraz araştırsa kampanya yapacakları firmayı.
  • sercanarcan S kullanıcısına yanıt
    Ne zaman sipariş vermiştiniz, kargonuz gelmiş

• almaktan vazgeçtim iletişim bölümünden de gerekenleri yazdım.
  • SSERKAN78 S kullanıcısına yanıt
    Cuma günü akşam sipariş verdim. Cumartesi kargoya verilmiş ancak kargoya verildi diye bir bilgi yok.
  • Bende almaktan vazgectim 2 gundur ugrasiyordum zaten telefona kod geliyor ekran gelmiyor iletisimden de yazdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün üye olamamıştım. Şimdi üye oldum, dün baktığım ürüne bugün zam yapmışlar. Kampanya şartları değişmiş. Almaya gerek yok artık. Böyle kampanya yapacağına hiç yapma. Alacağım ürün uygun da olsa kesinlikle almayacağım. Olay bitmiştir.
  • 49.com a iletisimden yazdim onlarda kampanyayi bkm nin yaptigini fiyatlarida onlarin belirttigini yazdi simdide bkm ye yazdim boyle yapmissiniz diye yesinler birbirlerini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka Gibi.. Çoğu Ürünün Fiyatı Yükselmiş..

Lütfen Şikayetlerimizi İletelim..

https://www.sikayetvar.com/49comtr

BKM Express'e Ayrı Şikayette Bulunun.. En Azından Kampanya Yapacakaları Firmaları İyi Araştırsınlar..

Sipariş Tarihi: 14.10.2017 18:58:57

Sipariş Durumu: Onaylandı.

Sipariş Verdiğim Ürünlerin Bazılarının Fiyatı Yükseltilmiş Bazıları İse Satıştan Kalkmış..
  • ben 67 tl siparişi 27tl'ya vermiştim. bakalım gönderecekler mi?
  • Artık YKS, KPSS, ALES artık neye gireceksen Türkiye derecesi bekliyoruz. Bu hayacanın karşılığı bu başarı olmalı :)

• Evet benim aldığım çoğu üründe de fiyatlar artmış

Migrosun kırtasiye kampanyası gelir yakında

90/50 indirimlerinden çok daha uyguna alınabilir.

Kendi ayaklarına sıkıyorlar

• kampanya şartlarını değiştirenlere teşekkürler, alsam mı almasam mı kararsızlığım vardı, sorun halloldu!
  • 28 liralik siparis vermistim, bakalim gelecek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.