Şimdi Ara

--ŞARTLAR DEĞİŞTİ-- 49.com.tr'de BKM Express indirimi 80TL'ye 40TL indirim + KARGO (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
11
Favori
23.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mesajı ben yazdım zannettim (1 kalem 4 uç 1 poşet dosya 1 koli bandı 3 top kağıt)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TveK'da 60 küsüre gördüğüm bi Faber Castel kalem vardı. Uzun uzun düşünüp, sonunda benim ellerim bu kadar değerli değil deyip almamıştım. Daha geçen hafta hem de. Şimdi 48'e bu sitede buldum, üstüne de bir şeyler ekleyip 60'a tamamladım. 27'ye geldi. Ödeme sayfasında bir kez daha düşündüm, sonra 'abartma yav, bu kadar da değersiz değilsin' dedim aldım.

Bu gecenin ikinci sıcak fırsatı. 8TL'ye de 2 tane polo tişört aldım boynerden. fena keyifliyim.

Edit: kalemi düşündükçe heyecanlanıyorum. Allahım aklımı kaçırıyorum galiba. 60 TL'lik kalem ve ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themontana -- 15 Ekim 2017; 1:15:28 >
  • Sabaha bitmez umarim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun da, hangi kalemi aldın link verseydin bari :)

Bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkürler ben de aldım bazı kırtasiye malzemeleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Hayırlı olsun da, hangi kalemi aldın link verseydin bari :)

Bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkürler ben de aldım bazı kırtasiye malzemeleri.

https://49.com.tr/faber-castell-vario-lux-versatil-0-5-mm-p-198841

asalete bakar mısın yavv?
  • Bu adresim express ne oluyor? Bkm'den yararlandım, tamam ama adresim expressten de yararlanmaya bir engel yok gibi görünüyor. Teknik olarak sipariş verilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.KaanOz

TveK'da 60 küsüre gördüğüm bi Faber Castel kalem vardı. Uzun uzun düşünüp, sonunda benim ellerim bu kadar değerli değil deyip almamıştım. Daha geçen hafta hem de. Şimdi 48'e bu sitede buldum, üstüne de bir şeyler ekleyip 60'a tamamladım. 27'ye geldi. Ödeme sayfasında bir kez daha düşündüm, sonra 'abartma yav, bu kadar da değersiz değilsin' dedim aldım.

Bu gecenin ikinci sıcak fırsatı. 8TL'ye de 2 tane polo tişört aldım boynerden. fena keyifliyim.

Edit: kalemi düşündükçe heyecanlanıyorum. Allahım aklımı kaçırıyorum galiba. 60 TL'lik kalem ve ben...

hocam boyner olayı nedir?
  • bir köy okulu için kırtasiye malzemesi aldım, hb,sm,n11 gibi sitelerden daha uyguna geldi, yüzde 50 gibi bir oran yakaladım alışverişimde. Hayır olsun

• lifeblood6 L kullanıcısına yanıt
    Hopi 50 hediye , Boyner den X2 kullanıp alışverişi yapmaktan bahsetti arkadaş anladığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: syd0261

Söyeleyen arkadaştan Allah razı olsun gece gece masrafa girdim neyse tahta kalemi ve mürekkep stogu yapmış oldum. Faber Castell tahta kalemleri 3 renk . 9 ar tüpte boya :D

Tüpleri hangisinden aldınız?

• kaç günde kargoya verilir sms veya mail atıyorlar mı bilen var mı

• Stabilo keçeli kalemler aldım. 90tllik seti 50ye aldım. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duracell 4lu sarj cihazi ve tek tuk kalem aldim. Her sey kazik. N11de 25 liraya satilan philips kulaklik 45tl.

• fiyatı 10 tl olsa yüzüne bakmazdınız. biz de pahalı olan güzel mantığı var. fiyatı pahalı olsun en güzeli odur.

• inexo kullanıcısına yanıt
    İhtiyaç hocam Hayırlı olsun bu arada
  • RoBiN* kullanıcısına yanıt
    eyv hocam kazasız belasız gelir inş

• eserdar E kullanıcısına yanıt
    Faber Castell olanları

• quote:

Orijinalden alıntı: F.KaanOz

quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Hayırlı olsun da, hangi kalemi aldın link verseydin bari :)

https://49.com.tr/faber-castell-vario-lux-versatil-0-5-mm-p-198841

asalete bakar mısın yavv?

Daha önce sitede mekanik kalemlere bakmış ve kafama göre birşey bulamamıştım. Bu ürün, çizim kalemi olarak geçtiği için sizin sayenizde bulmuş oldum ve 0.9 olanından sipariş geçtim. Teşekkür ederim

Bu kalemden beklentim gerçekten yüksek. Memnun kalırsam serinin tümünden alıp stok yapacağım. O eski ince rotringlerden stoklamayanların pişmanlığını ancak çeken bilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara kullanarak bkm express ile kampanyadan yararlanabiliyormuyuz ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.