Şimdi Ara

--ŞARTLAR DEĞİŞTİ-- 49.com.tr'de BKM Express indirimi 80TL'ye 40TL indirim + KARGO (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
11
Favori
23.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün konuştum MH ile. Kargoya verildiğinde "Sipariş Hazırlanıyor" yazacakmış. Ups veya Yurtiçi ile gönderiyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargoya verildiğinde "Sipariş Hazırlanıyor" yazacakmış. Kargo takibi sordum, mail ile gelir felan dedi ama en garanti yöntem MH ı arayıp öğrenmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: clxa

Kargoya verildiğinde "Sipariş Hazırlanıyor" yazacakmış. Kargo takibi sordum, mail ile gelir felan dedi ama en garanti yöntem MH ı arayıp öğrenmek.

Az önce benimki de hazırlanıyor şeklinde değişmiş. Neyseki UPS kargo yazıyor. Bir de Yurtiçi'nin eve geldik, yoktunuz, not bıraktık palavralarını çekmeyeceğim...

• Oğlumun siparişler gelmiş.

--ŞARTLAR DEĞİŞTİ-- 49.com.tr'de BKM Express indirimi 80TL'ye 40TL indirim + KARGO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Oğlumun siparişler gelmiş.

--ŞARTLAR DEĞİŞTİ-- 49.com.tr'de BKM Express indirimi 80TL'ye 40TL indirim + KARGO

Güle güle kullansın

Bu arada bir kırık-çıkık yok gözüküyor

• İkinci siparişimi de yollayacaklarmış

• Aldığım 2 tane yazı tahtası yerine dandik başkalarını göndermişler.Bi kampanya yaptınız diye milleti aldatmanız mı gerekiyor.

• Sipariş hazırlanıyor yazıyor ya biz de ne zaman kargoya verilecek diye beklerken, kargom bugün eve gelmiş ancak evde kimse olmadığı için kargo şubesine geri dönmüş. Artık yarın gidip kendimiz alacağız. Bu arada 2. sipariş de hazırlanıyor gözüktüğüne göre onu da göndermişlerdir. Kargo takip sistemlerinin olmaması saçma ama yapacak bir şey yok.
  • Benim de kargo hazırlanıyor diyordu. Sabah ups gelip bıraktı. Akşama doğru ups mail attı şu adresten kargoyu takip edebilirsiniz diye :) ilginç bir sistemleri var önce teslim sonra takip..

• 6 tane fotokopi kağıdı aldım bakalım getirecekler mi?
    siparişe sadece onaylandı diyor.
  • Benim ürünler de bu sabah geldi. Ancak bir kalemin farklı kalınlıktaki uçlusunu gönderdiler. Arayıp söyleyeceğim. Ürünler sağlam geldi sorun yok gözüküyor.

• siparişi hafta sonu geçmiştim, bana gelen giden yok hala
  • ayın 15inde verdiğim siparişler hala tedarik sürecinde. İstanbulun göbeğinde 3 parça defteri de tedarik edemiyosanız yapmayın bu işi.
    Zaten aldığım her ürüne sonrası zam yapmışlar.. ufacık 2.5tl lik post-it'e bile 1tl zam yapmaya tenezzül etmişler ilginç..
    Bu kampanyadan sonra kimse yüzüne bakmaz sanırım sitenin.. Anca böyle sömürülüp diğer sitelerin yanına atılırlar :)
  • mh ile konuştum şuan 3 gündür siparişim tedarik edilmedi diye. çok yoğunlarmış 500-600 sipariş varmış. 1 hafta sürebilirmiş işlemler.
    şaka gibi.. 500-600 fatura kesmek günümüzde çok da zor değil :/
  • Benim sipariş de bugün geldi.

1. UPS demişlerdi Yurtiçi kargo ile geldi.
    2. 3 tane 'B' uç yerine 3 tane 'HB' uç geldi.
    3. Kalem kesinlikle kullanılmamış. Ama depoda çok beklemekten falan ya da teşhir ürünü gibi kullanılmasından dolayı plastik kısımlarda kılcal çizikler vardı.
    4. Patlangaçlı zarfta geldi. Ekstra korumaya zaten gerek yoktu.

Bu kadar ucuza almamış olsaydım bir problem çıkarırdım ama buna da şükür.

• Benim siparis halen gelmedi. Hazirlaniyor yaziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 gündür hazırlanıyor nasıl sipariş verdiysek

• quote:

Orijinalden alıntı: SonerZTRK

Benim ürünler de bu sabah geldi. Ancak bir kalemin farklı kalınlıktaki uçlusunu gönderdiler. Arayıp söyleyeceğim. Ürünler sağlam geldi sorun yok gözüküyor.

Benim ürünler de geldi. Ürünlerden biri Masaüstü 3'lü kalemlik seti idi. Ancak siyah yerine yanlışlıkla turuncu göndermişler. Az önce aradım, durumu ilettim. Ben size beş dakika sonra döneyim dedi tefondaki görevli. Dediği gibi 5 dakika sonra aradı. Siyah renkli setinizi yola çıkarıyorum, 3 iş günü içinde ulaşır dedi. Diğer turuncu renkli olanı da size hediyemiz olsun, iyi günlerde kullanın dedi. Ben de size külfet olsun istemem kargo kodunuz varsa verin göndereyim dedim. Hiç gerek yok dedi görevli. Ben de teşekkür ettim.
    Bunca yıldır internet üzerinden alışveriş yaparım. Abartısız yüzlerce alışverişim olmuştur. Böyle bir durumda ilk defa bir yerli firmanın böylesi bir satış sonrası performansına şahit oluyorum. Daha önce bir tek Amazon'da böyle bir durumla karşılaşmıştım. Bizim firmalarımızın da bu seviyeye ulaşmış olması güzel bir gelişme. ( Bu arada merak edenler için ürünün fiyatı 19.30 + KDV idi)

Umarım ülkemizde böyle firmaların sayısı artar ve güçlenerek yaşamaya devam ederler.

• Fazladan pilot kalem geldi kargosu eksik olan varmı?
    Ekleme: Ben mh arayınca yukarıdaki durum gibi olmadı yurtiçi veya ups ile gönder dediler yakında ptt var dedim ok dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 19 Ekim 2017; 18:44:25 >
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Bende aradım kusura bakmayın kalemler benzer olduğu için farklı kalınlıktakini göndermiş olabiliriz dediler. Ürünü bize gönderin biz istediğinizi gönderelim dediler. Gerçektende sadece kapağının başındaki yazıda farklılık vardı. Tek bir kalem içinde kargo şubesine gitmeye üşendim açıkçası. Zaten tükenmez kalem olduğu için günlük kullanımda ince kalın çok da mühim bir şey gelmedi bana sonradan. Yine de tek bir kalem için böyle gönderin düzeltelim deyip yardımcı olacaklarını belirtmeleri beni de memnun etti.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.