Şimdi Ara

Şart sağlıyor mu sağlamıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar turkcell tarafınca 22 şubatta tahauttu 10 mart tarihinde bitecek olan yapboz paketim için arandım.O zaman en makul paket turbo fırsat paketiydi ve geçiş için onay verdim.Bugün dikkatimi bir şey çekti.3 gb lık olan turbo konfor paketinin şartlarına baktığımda 8 martta eğer yapboz 250 dk paketinden faydalanmışsam konfora geçiş yapabileceğim söyleniyordu.Bende müşteri hizmetlerini aradım dedim konfor paketine geçiş yapabilir miyim diye,temsilci bana martın 10undan sonra fırsat paketine geçiş yaptığım için geçemeyeceğimi söyledi.Eğer şu an yapbozda olsaydım geçiş sağlanabilirmiş.Bu nasıl şartı sağladığım halde konfor paketinden faydalanamıyorum.Bu işin yordamını bilen uzman arkadaşlar var mı bu paket için şartı sağlıyorum bence ama geçişe izin vermediler.Not: fırsat 1 gb konfor 3 gb..
    İşte o şartın açıklaması:08.03.2019 tarihinden itibaren kampanyadan, Yapboz 250 ve Yapboz 500 paketlerinden halihazırda faydalanan Turkcell aboneleri de faydalanabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 13 Mart 2019; 15:59:24 >

• Hmm tamam anladım ne demek istediğini şansa bak ya iyi paketi kaçırmışım birkaç günle.Keşke şu şartı ayın başlarında koysaydılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.