Şimdi Ara

Sarsmaz.com Güvenilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sarsmaz.com güvenilir midir şikayet varda şikayeti yok ama n11 gibi sitelerdede mağaza yorumu falanda yok ve almak istediğim monitör orda 200 TL daha ucuz ondan alasım geliyor ama riske girmekte istemiyorum ne yapılmalı bu konu hakkında

• Şu bölüm sayesinde yeni yeni siteler öğrendim. Sitesi hb den çakma ama onu bile tam becerememişler. Acemice bir iş çıkmış ortaya. Alışveriş yapmanı tavsiye etmem.
  • En son bu tasarıma sahip technosistem vardı, sonrasını biliyorsunuz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AwerlawK

En son bu tasarıma sahip technosistem vardı, sonrasını biliyorsunuz zaten.

Valla bunlar da fena değil 1500'e Sapphire 570 8G, 2500'e 1070 Strix falan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 4 Nisan 2018; 19:33:0 >
  • Sarsılmaz.com? Benim silahın markası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarsılmaz değil hocam sarsmaz zaten google sarsmaz yazıyorum sarsılmaz silahlar çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diavelin kullanıcısına yanıt
    Uzzak durun hocam. Nanokatalog var birkaç kez ürün aldım güvenilir sitedir hem fiyatları piyasanın altında. Araştırın isterseniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diavelin kullanıcısına yanıt
    Nanokatalog, inventus, itopya vs varken aman diyeyim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alış verıs yapan oldumu fıyatlar pıyasaya gore uygun gıbı
    bır urun ıcın soru sordum hatta guya teknık servıslerıne sormuslar da oyle bır problem yokmus v.s cevabı geldı.
  • çok fazla sıkayet var para ıadesı yapılmadıgına daır dıkkat edın arkadaslar...

https://www.sikayetvar.com/sarsmazcom
  • Bu siteden sakın alışveriş yapmayın arkadaşlar.

Bu sitenin kapatılması bile lazım, çok fazla kişiyi mağdur etmişler.
  • Merhaba..bu firma organize dolandırıcı sitesi

Bende bu siteye ürün almak için ödeme yaptım.Dolandırıcılık sitesi paramı 2 ay oldu paramı vermiyorlar..Taktikleri siparişi verdikten sonra birtürlü size iptal ettirmek.Size ürünü göndermiyorlar ama internet sitesinden hala satmaya devam ediyorlar.Ürün gelmiyor diye siz iptale bir türlü mecbur bırakınca artık parayı almak için uğraşıyorsun..Telefonlara çıkmıyolarlar ara sıra mail ile size şu tarihte paranızı göndereceğiz diyorlar bu sadece oyalama taktiği..ve bu böyle sürüp gidiyor siz artık unutana veya umudunuzu kesene kadar..
    Adamların bir tane sitesi yok benim bildiğim 3 tane siteleri daha var .
    diğer siteleri::www.sarsmaz.com -www.senkar.net www.teknikmekan.com ( DN Yazılım Ltd. )
    Firmayawww.sikayetvar.com'a o kadar şikayet var ki kendileri sahte hesap açıp şikayet ediyor sonra şikayetlerinin firma tarafından düzenlemişti diyerek yeni kurbanları tuzağa çekmeye çalışıyorlar..Biz dolandırıldık başkası dolandırılmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sipahioğlu bilişim -- 5 Temmuz 2019; 18:12:37 >

• Piyasadan yaklaşık 50,00 TL kadar ucuz olduğu için bir ürün siparişi vermiştim. Telefona bakmıyorlar, defalarca mail sonucu 1,5 ay gibi bir sürede geldi ürün. Ancak faturası yoktu. Faturasını alma süreci de benzer şekilde oldu. Kesinlikle uzak durun derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.