Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Şarkının yada videonun getirdiği gazla neler yaptınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Şarkının yada videonun getirdiği gazla neler yaptınız?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Not
    Beyler şuana kadar dinlediğiniz şarkıdan veya izlediğiniz videodan gaza gelipte bir şeyler yaptınız mı?
    Birçok kez kardeşimle kavga etmişizdir.Özellikle 300 Spartalı'dan yapılma klipli şarkılarda, videolarında.Bir ara kızın tekine lak diye söylemiştim aptal gibi yaz tatilinde internetten.Oda kabul etmedi haliyle.Ama kenarda tabi Çoğu zamanda içim parçalanır, bira içesim gelir.Ama tadı dandik diye her zamanki gibi kola veya meyve suyuna başvururum Ha birde malum videolarda çok kez çipet pet.

Not:Şarkının verdiği gazla birşey yapmak ''Müzik'' bölümüne girmez.''Hayat, herşey, o, şu, bu'' kısmına girer.Şikayet ederlerse gelecek admine.Ne olur, ne olmaz.Bırakayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman Beyond -- 11 Aralık 2013; 14:21:38 >

|
    |

Jim Carrey Fan Club
    Sessizce gitmek en iyisi

• Teğmen
    101 Mesaj
    up güzel şeyler çıkacak
    |
    |
    |
    |

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.4 İşletim Sistemi
  • Yarbay
    2480 Mesaj
    takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.