Şimdi Ara

Şarkılarda sadece müziği nasıl alırım.? *.*.*.*.*.*.*.*.*.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani bi şarkıda ..örneğin candy shop..onun sözsüz oalrak müziğini nasıl alırım..yada nerdden bulurum.??

• yokmu bilen arakdaşlar
  • yokmuuu kimse..
  • nedeeeeeeeeeeeennnnnnnnn
  • benim ses kartında bi olay var voice cancellation diye zaten onboard.şu an adobe audition isimli prgramı kurcalamaktayım voice cancellation gibi bir şey arıyorum.olmadı frekans ayarlarına dalcaz
  • buldum adobe audition programında effects kısmında amplitude ayarlarında channel mixer bölümünde vocal cut ayarı var
    aynı ses kartındaki gibi yapıyor bu ayar.biraz da sen değitrirsin çünkü ön vokali tamamen kesiyor ama arka vokal duyuluyor.daha evvel yapmıştım bu işi müziğin üstüne kendin söyleceksen arkada belli olmuyo fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: MasterWindu

benim ses kartında bi olay var voice cancellation diye zaten onboard.şu an adobe audition isimli prgramı kurcalamaktayım voice cancellation gibi bir şey arıyorum.olmadı frekans ayarlarına dalcaz

ne
  • adobe audition programında var istediğin olay.effects kısmında amplidute var ordan da channel mixer'e git yandaki ayarlarda vocal cut ayarı var.bu bahsettiğim program Adobe Audition 1.0
  • quote:

adobe audition programında var istediğin olay.effects kısmında amplidute var ordan da channel mixer'e git yandaki ayarlarda vocal cut ayarı var.bu bahsettiğim program Adobe Audition 1.0

bende deneyeyim bi ara
    kaliteli mi peki müzik?
  • valla herçeşit müziği değiştiriyo bu ama bi de equalizer'den ayar deişikliği yapına prgramın performansı deişiyor.equalizeri kapayınca tam gidiyor vokal sesi ama bazı yerlerde hafif duyuluyor

ahan da yaptım vokalden eser yok ama geri vokal acaip duyuluyo.bütün programlarda böyle bu ya geri vokal leş gibi geliyor.o ksımları da hafif kısarak hallediyordm ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterWindu -- 25 Eylül 2005, 23:10:15 >
  • lisansı 300 dolar diyor hatta bi yerde 1500 dolara falan yazıyordu
  • valla ares ve emule saolsun
  • quote:

adobe audition programında var istediğin olay.effects kısmında amplidute var ordan da channel mixer'e git yandaki ayarlarda vocal cut ayarı var.bu bahsettiğim program Adobe Audition 1.0

abi baktım..program 30 mb..çok büyük yaa.. zaten adsl de sorun var..kopup duryo ..
  • valla sırf bu ayar için indirceksen boyutu fazla ama programda ayarlar coşmuş çok güzel ayarlar var lazım olursa elinin altında olur hemen.

mesela benim mic bozuk konuşma olmayan ara kısımlarda acaip cızırtı oluyor programda bi ayar var silence diye süper bişey ya sesi silmeden sıfırlıyor yine bir başka silence ayarı var girdiğin süreye göre sessizlik yapıyor.güzel program
  • DJ Tractor, VirtualDJ gibi programlar bu işi yapar. Ama sesin ne kadar kaliteli olacağı birazda senin ses kartına bağlı. Yani dandik bir ses kartıyla bunu yaptığında pek de hoş olmuyor. Yine uğultu şeklinde karışık sesler duyuluyor. Ayrıca bazı winamp eklentilerinde de bu özellik var. Örneğin OhmBoyz diye bir eklentisi var. Müzik ve vokal yoketmesinin yanında, DJ yazılımlarında da kullanılan bir kaç ses etkisi de eklenmiş.
  • sesi tamamen muzikten ayıramazsınız arkadaşın dediği programı kullandım karışık baya yani 30 mb kullanamayacak olan daha önceden denemyeler boşuna indirmesin programı gorun ce bu ne ya dunyalımı yapmış bunu diyorsunuz :))) ama ses genede kalıyor arkadaşın dediği gibi konuşmayla kapatabilirsiniz ama her ses tonu farklı olduğu için bazılarında sesi iyi ayırırken bazılarında ise çok az etkiliiyor.
  • Cevabım gec geliyor,ama ben böyle bi durumda.
    Ares ,emule,warez-(p2p) 'den sarkının instrumental'ını buluyorum.
    Yani sarkının vokalsiz halini indiriyorum.
    Örnek : - candy shop instrumental - olarak emule'den.

Daha kolay bir çözum olduğunu düşünüyorum.
    Sizce ??????????????
  • virutal dj ile atomix bence kurcala işini görücek
  • virtual dj güzel indirip kullandım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.