Şimdi Ara

Sarkan Tavan Bezini Yapıştırmak ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
2
Favori
184.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    5 cm bile olsa sarkan tavan tamamen çöp oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR UОRAŞIP HEM KENDİNİZE HEM ZAMANINIZA VE HARCADIОINIZ EMEKLERİ PARAYI ZİYAN ETMEYİN
    TAVAN 150TL
    KAPI KOLLARI 150 TL
    DETAYLI TEMİZLİK HİZMETİMİZDE VARDIR. YARDIMCI OLURUZ GÜVENEBİLECEОİNİZ TEMİZ ESNAF RUHLU BİR FİRMAYIZ. BUYRUN GELİN BEОENİLMEYEN BİR ŞEY OLURSA NEYSE GÜNAHIMIZ BOYNUMUZUN BORCUDUR. BÜTÜN MALZEMELER ORJİNALİ İLE BİREBİR YAPILIYOR.
    SİTELER YAPICI SOKAK NO 44 0534 293 96 7
  • dostum araç nedir eğer E36 ise ben kendim sanayiden orjinal bez alıp metresi 70 tl den kendim kaplamıştım hiç sunni deri tavsiye etmem orjinal bez herzaman daha iyi durur tavan plakasını kendin sökersin direklerin kenarlarını sök zaten çıkıyo hiç 150-200 tl vermene gerek yok tavanı sök çıkar eski bezide çıkar bali ile yeni bezi yapıştır baliyi iyice yay tavana lop diye oturuyo zaten orjinal gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fullaspsite

dostum araç nedir eğer E36 ise ben kendim sanayiden orjinal bez alıp metresi 70 tl den kendim kaplamıştım hiç sunni deri tavsiye etmem orjinal bez herzaman daha iyi durur tavan plakasını kendin sökersin direklerin kenarlarını sök zaten çıkıyo hiç 150-200 tl vermene gerek yok tavanı sök çıkar eski bezide çıkar bali ile yeni bezi yapıştır baliyi iyice yay tavana lop diye oturuyo zaten orjinal gibi olur

keşke anlatıldığı kadar kolay olsa,

genellikle sökme takma esnasında kırılan tırnaklar vs sıkıntı oluyor. bir de bunun geri toplaması var... metresi 70 tl den en az 2-3 metre bez alınacak. zaten 150-200 tl kumaşa gidiyor ? tavan kaplayanlar 150-200 tl ye dandik kumaş ile mi kaplıyorlar ?
  • Selamun aleykum

2008 model golf 5 TSİ comfortline aracımın tavanını bu gün 450 TL ye yaptırdım, işçilik, malzeme kalitesi çok iyi, kenar kaplama plastiklerinin iç kısımlarında bulunan pabuçlarda ve araç kapı fitillerinde en ufak bir hata yok, aracın modelini tavan üzerinde bulunan donanımların montaj ve demontaj işlemlerinin çok zaman aldığı için özellikle belirtiyorum,

İşyeri yenisahra metro gross Market'in karşı sokağında, aracını göstermek isteyen olur ise ustanın telefon numarasını verebilirim.
  • Benimde jetta tavan kumasi sarkti. Ankara icin tavsiye var mi? Tesekkurler

• Eski aracm olan 320d nin sarkmıştı. Teknik otoda yüksek fiyat verince döşemecide 300 liraya kumaşıda değiştirtmiştim. Sadece aracımda sunroof olduğu için söküp takamam demişti sanayide onuda halletmiştik.
  • Ankara veya izmir icin bende ariyorum..

• sunrooflu aracım için bende arıyorum. sunroof yerlerine zımba attım iyice düşmesin diye işe bak
  • Merhabalar.bmw 3.16 arabanin bez tavaninda sarkma olustu.istanbul anadolu yakasi icin uygun bir yer onerebilecek varmidir?

• Yardimci olacak yok galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: oto tavan kapı döşeme

ARKADAŞLAR UОRAŞIP HEM KENDİNİZE HEM ZAMANINIZA VE HARCADIОINIZ EMEKLERİ PARAYI ZİYAN ETMEYİN
    TAVAN 150TL
    KAPI KOLLARI 150 TL
    DETAYLI TEMİZLİK HİZMETİMİZDE VARDIR. YARDIMCI OLURUZ GÜVENEBİLECEОİNİZ TEMİZ ESNAF RUHLU BİR FİRMAYIZ. BUYRUN GELİN BEОENİLMEYEN BİR ŞEY OLURSA NEYSE GÜNAHIMIZ BOYNUMUZUN BORCUDUR. BÜTÜN MALZEMELER ORJİNALİ İLE BİREBİR YAPILIYOR.
    SİTELER YAPICI SOKAK NO 44 0534 293 96 7

Buraya 150 tl yazmis. Arayinca 350 tl diyor. Bilginize

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfa 147 var bende döşeme bugün sarkmış ya da ben bugün fark ettim. Ankara da uygun işinin ehli var mi bildiğiniz?.

• bayağı araştırmadan ve bu forumlardan elde ettiğim bilgilerin ışığında tavan döşememi yenilemiş bulunuyorum tecrübelerimi paylaşmak istedim ...

https://acemitamirciyim.blogspot.com.tr/2017/12/tavan-dosemesi-sarkmas.html

https://www.youtube.com/watch?v=OBOXW88ACK4

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.