Şimdi Ara

...ŞARK KÖŞESİ...hangisi... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.082
Cevap
1
Favori
48.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki

...ŞARK KÖŞESİ...hangisi...

(En Son Oy Tarihi: 16.4.2018)
Giriş

Orjinalden alıntı: -MaStamindZ-

bir nefesinin uzun sure ba$ donmesi ve oksuruk yaptigi, icinde 150gr nikotin bulunan, icilmemesi gereken bir nargile versiyonu.

bir kere sadece denemiş biri için kötü bir seçim olmuş
    neyse ben elmalı alıyim bariii

• quote:

Orjinalden alıntı: TUANA_

selamlarr ben uğradım tatile daha gidemedim ama cumartesi günki hack lenme olayını meğer atlatamamışım ben o geceden beri uğraşıyorum tüm belgeleri kurtarmayı başardım ama herşeyi yeniden kuruyorum .format atıldı

yazdığım mesajı şöyle bir okuyim dedimde okumaz olsaydım baya bir saçmalamışım kendi yazdıklarımdan kendim bile birşey anlamadım siz nasıl anladınız bilmemki şaşırdım vallahi çok sinirlerim bozuldu yaa işimin arasında iş çıktı bana

neyse allah hastalık vermesinde bunlar kolay işler hallederiz

• Bu arada kendimi tanıtıyıım adım Emre yaşım 15 lise 2 ye geçtim tam bir modifiye manyağıyım arabaları ve ses sistemlerini çok severim onlar benim yaşama kaynağımdır araba ve müzik vazgeçilmez iki tane hobim ve bu yaşta mahalle aralarında araba süreriim ara sıra :)
  • tanıştığımıza memnun oldum emre bende tuana .bende 42 yaşına basmaya bir kaç hafta kaldı benim arabalarla aram pek iyi değil ama senden bir tanede bizde var ,aslında 1 değil bir sürü varda ailede adı çıkmış bir tane eşimin yeğeni var, seni onla tanıştırayım bari .o trafiğe çıkıyor çünki ehliyeti var ama sen çıkmasan iyi olur zamanını bekle istersen.
  • quote:

tanıştığımıza memnun oldum emre bende tuana .bende 42 yaşına basmaya bir kaç hafta kaldı benim arabalarla aram pek iyi değil ama senden bir tanede bizde var ,aslında 1 değil bir sürü varda ailede adı çıkmış bir tane eşimin yeğeni var, seni onla tanıştırayım bari .o trafiğe çıkıyor çünki ehliyeti var ama sen çıkmasan iyi olur zamanını bekle istersen.

Hocam bekliyoruz şimdilik ama zor dayanıyorum ben resmen deliisiyim bu işlerin :) (bu arada memnun oldum bende )
  • eee şeeey kem küm diyorumki ben şöyle yarın gelmesembana izin verseniz yaz geleli ayağımı suya sokmadım gerçi yine değdirmiyeceğim ama hani benim canavarı bir götüreyimde başımın etini yemese hani sonrada rahatça işime baksam

şimdilik benden bu kadar çarşamba günü tekrar aranızdayım @mavim ben senden gitsem gidiyorum demezmiyim yahu o kadar hödükmüyüm öbürgün başındayım daha çok ekşiyeceğim ben senin başına kolay değil öyle

allah hepinize rahatlık versin kendinize mukayet olun

• quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

quote:

tanıştığımıza memnun oldum emre bende tuana .bende 42 yaşına basmaya bir kaç hafta kaldı benim arabalarla aram pek iyi değil ama senden bir tanede bizde var ,aslında 1 değil bir sürü varda ailede adı çıkmış bir tane eşimin yeğeni var, seni onla tanıştırayım bari .o trafiğe çıkıyor çünki ehliyeti var ama sen çıkmasan iyi olur zamanını bekle istersen.

Hocam bekliyoruz şimdilik ama zor dayanıyorum ben resmen deliisiyim bu işlerin :) (bu arada memnun oldum bende )

allah sana dayanma gücü versin ne diyim ben yeğenden biliyorum baya bir zor oluyo beklemek tabi allah yakınlarınada sabır versin biz kurdeşen olmuştukta zor zaptediyoduk valla yaaa

• quote:

eee şeeey kem küm diyorumki ben şöyle yarın gelmesembana izin verseniz yaz geleli ayağımı suya sokmadım gerçi yine değdirmiyeceğim ama hani benim canavarı bir götüreyimde başımın etini yemese hani sonrada rahatça işime baksam

şimdilik benden bu kadar çarşamba günü tekrar aranızdayım @mavim ben senden gitsem gidiyorum demezmiyim yahu o kadar hödükmüyüm öbürgün başındayım daha çok ekşiyeceğim ben senin başına kolay değil öyle

allah hepinize rahatlık versin kendinize mukayet olun

Güle güle tuana abi

(Sana amca diyebiliriyim )

• abla desen daha iyi olur sanırım
    yada teyze de en iyisi daha iyi olur
  • quote:

abla desen daha iyi olur sanırım
    yada teyze de en iyisi daha iyi olur

Emrahın filmine döndü

"bana babalık mı yaptı he ? Dayım yokken nerdeydin "
  • günaydın,dostlar,hepinize hayırlı günler,hayırlı işler

@DaRkFoX [tHu] bir bayana abi demek ne kadar kötü birşey Emre

@-MaStamindZ- aleykümselam dostum,katılabilirmiyim nedemek,boş bir mindere çök hemen

@JoKeYANKARA dahil oldun bile dostum,artık bizim ŞARK KÖŞEmizin nargilelerinden sen sorumlu olursun,sana birde ateşçi çocuk alırız

@kebabkolik güzel muhabbetlerin müjdesini ancak güzel katılımcılar verir dostum

@harunpal eyvallah dostum,cee diyip kaçma herzaman beklerim

@B.S.S. hoşgeldin dostum,sadece nargile değil,kahve ve tavlada var

@swedy,
    teşekkür ederim ben canım sıkıldıkça kaçıyorum size,senide buraya beklerim haa

@blackros, akşam gidiyormuyuz tophaneye, erken gidersen büyükçe bir masa... hatta dükkanın birini dh için kapat herhalde kalabalık geleceğiz

@__MuLKiYeLi__ hoşgeldin dostum

@onlyone ve @saralonde dün tanışmıştık sizinle zaten tekrar hoşgeldiniz

@tuana sakın ayağını bile sokma denize maazallah tuzlu su zarar verir çekersin falan boyun kısalır bak

• cappicuno abi onuda koy

HARDCORE NARGILECILER KLUBU olsun burasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObOchine -- 10 Temmuz 2007; 7:52:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: c@neer

Abbas / Cahit Sıtkı Tarancı

Haydi Abbas, vakit tamam;
    Akşam diyordun işte oldu akşam.
    Kur bakalım çilingir soframızı;
    Dinsin artık bu kalp ağrısı.
    Şu ağacın gölgesinde olsun;
    Tam kenarında havuzun.
    Aya haber sal çıksın bu gece;
    Görünsün şöyle gönlümce.
    Bas kırbacı sihirli seccadeye,
    Göster hükmettiğini mesafeye
    Ve zamana.
    Katıp tozu dumana,
    Var git,
    Böyle ferman etti Cahit,
    Al getir ilk sevgiliyi Beşiktaş'ta;
    Yaşamak istiyorum gençliğimi yeni baştan.

böylede olabilr değilmi tuana hanım

• quote:

Orjinalden alıntı: ObOchine

cappicuno abi onuda koy

HARDCORE NARGILECILER KLUBU olsun burasi

hep nargileye yıkmayalım işi daha tavla turnuvaları düzenleyecez.
    (o hardcore dan millet yanlış anlamlar çıkarmaz dimi)

• valla nasil bi anlam cikarirlarsa cikarsinlar .... EY NARGILECILER TURK KAHVENIZI NASIL ICERSINIZ???

siradaki soru bu olsun bence
  • [Deleted by Admins]
  • mavim yaptıgımın farkındayım ama işgüç derken çok fazla gıremıyorum bu aradada muhabbetı kacırıyorum. ama kalbım sızlerle bılmenızı ısterım

bu arada ben hıc nargıle ıcmedım(yas 30)
    quote:

Orjinalden alıntı: mavim1974

günaydın,dostlar,hepinize hayırlı günler,hayırlı işler

@DaRkFoX [tHu] bir bayana abi demek ne kadar kötü birşey Emre

@-MaStamindZ- aleykümselam dostum,katılabilirmiyim nedemek,boş bir mindere çök hemen

@JoKeYANKARA dahil oldun bile dostum,artık bizim ŞARK KÖŞEmizin nargilelerinden sen sorumlu olursun,sana birde ateşçi çocuk alırız

@kebabkolik güzel muhabbetlerin müjdesini ancak güzel katılımcılar verir dostum

@harunpal eyvallah dostum,cee diyip kaçma herzaman beklerim

@B.S.S. hoşgeldin dostum,sadece nargile değil,kahve ve tavlada var

@swedy,
    teşekkür ederim ben canım sıkıldıkça kaçıyorum size,senide buraya beklerim haa

@blackros, akşam gidiyormuyuz tophaneye, erken gidersen büyükçe bir masa... hatta dükkanın birini dh için kapat herhalde kalabalık geleceğiz

@__MuLKiYeLi__ hoşgeldin dostum

@onlyone ve @saralonde dün tanışmıştık sizinle zaten tekrar hoşgeldiniz

@tuana sakın ayağını bile sokma denize maazallah tuzlu su zarar verir çekersin falan boyun kısalır bak

• [Deleted by Admins]
  • yazın en hararetli günleri...
    çok sıcak geçen bir günün akşamında,hafif bir esinti çıkmış,akşama kadar işkence çeken insanlara,başka hiçbirşeye değişilmeyecek bir ferahlık veriyordu...
    yer tophane...
    20 metre ilerde şehrin keşmekeşi ve kaosu yaşanırken,nargilecilerin olduğu yerdeki ulu çınarların altında sessizliği bozan sadece derinlerden gelen,sanat ve halk müziği nameleriyle,kızlı erkekli grupların neşeli sohbetleriydi...
    ,ilerinden ve okullarından çıkmış gençlerin kimi kahve içiyor,kimi çaylarını yudumluyordu,kimileri tavla oynarken,kimileride ya memleketi kurtaran,yada aşkın ne kadar anlamsız olduğundan dem vuran sohbetler ediyordu,
    ama hepsinde ortak olan şey nargilelerdi,öyle ya burası tophaneydi,insanlar buraya nargile için gelirdi...
  • [Deleted by Admins]
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.