Şimdi Ara

Şarjlı Piller Hakkında Her Şey (822. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: EXUBERT , EXUBERT
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
17.661
Cevap
366
Favori
1.943.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhans19

Hayır usb çıkışında 5v 1a. Tüm bilgileri kutunun üstünde ve cihazın arkasında bulabilirsin.

Alıntıları Göster
    Aynen gördüm hocam ben de şimdi Yani genelde pek kullanmam zaten powerbank olarak ama yine de bilmekte fayda var.
  • Arkadaşlar 48v 1000w elektirikli scooter için akü lazım

acaba şu pil kutusunu alsam bu güç degerlerini nasıl elde ederim yada başka öneriniz varmıdır.
    http://www.aliexpress.com/item/battery-box-plastic-case-waterproof-case-Electric-scooter-tricycle-for-lithium-48v-20ah-12v-100ah-24v/32906521050.html
  • Peki sizce Liitokala Lii-402 mi Duracell CEF 14 mi. Çok karasız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar bu konulara pek hakim değilim yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

sıkıntım ise elimde 10-15 tane şarj edilebilir pil var ve şarj cihazım Duracell CEF14EU eskiden bir kac taneyken şu an hepsi hata vermeye başladı

elimdeki şarj aleti ile tek başlarına şarj edilemiyorlar ciftli takıp her türlü eşleşmeyi denememe rağmen ışık yanıp sönüyor.

youtube da bu tür benim ölü diyebilecegim pilleri hayata döndürecek 1-2 video izledim ve denediğimde yapamadım

ama bu tür pilleri hayata döndürebilen şarj cihazları olduğunu duydum

sizin bu tür videolara ek olarak önerebileceğiniz bir şeyler varmı veya pillerimi hayata döndürecek şarj cihazı önerileriniz varmı

şimdiden teşekkür ediyorum.

iyi forumlar
  • Bu şarj cihazı nasıldır tek pil şarj eder mi bilgisi olan var mı

Şarjlı Piller Hakkında Her Şey

• Merhabalar, proje dersinde yaptığım araba için 4 adet güçlü AA pile ihtiyacım var. Elimde ATABA AT-308 ve hama wave şarj makinaları var. Pil olarak fiyat performans açısından hangisini tavsiye edersiniz ve son olarak elimdeki Şarj makinalarını yeni piller ile kullanmalı mıyım yoksa yeni şarj makinası mı almalıyım. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi energycatalyst -- 21 Nisan 2019; 16:36:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmtygn

Bu şarj cihazı nasıldır tek pil şarj eder mi bilgisi olan var mı

İsterse dünyanın en iyisi olsun. Pil şarj etmek için çok pahalı. Direkt 100 liraya aliexpressten bu işin kralı olan lii 500ü alıp keyfine bak bence. Eğer fazla olur dersen lii 202 veya lii 402de işini görür.
  • Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: mercuryfb

Merhabalar arkadaşlar bu konulara pek hakim değilim yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

sıkıntım ise elimde 10-15 tane şarj edilebilir pil var ve şarj cihazım Duracell CEF14EU eskiden bir kac taneyken şu an hepsi hata vermeye başladı

elimdeki şarj aleti ile tek başlarına şarj edilemiyorlar ciftli takıp her türlü eşleşmeyi denememe rağmen ışık yanıp sönüyor.

youtube da bu tür benim ölü diyebilecegim pilleri hayata döndürecek 1-2 video izledim ve denediğimde yapamadım

ama bu tür pilleri hayata döndürebilen şarj cihazları olduğunu duydum

sizin bu tür videolara ek olarak önerebileceğiniz bir şeyler varmı veya pillerimi hayata döndürecek şarj cihazı önerileriniz varmı

şimdiden teşekkür ediyorum.

iyi forumlar
    Bu yorumuma istinaden şu 2 ürün arasında kaldım sizce hangisi?

https://urun.n11.com/sarj-kiti/xtar-vc4-universal-pil-sarj-cihazi-li-ion-ve-ni-mh-pil-sarj-cih-P191323681

https://urun.n11.com/sarj-kiti/nitecore-digi-d4-pil-sarj-aleti-dijital-orjinal-P196173830?gclid=CjwKCAjwqfDlBRBDEiwAigXUaAfnFcM8X0GLzJw7FOSbjbZAa8Q7ng1IXa_zYnMH_NL3lOrNF0CdaRoCg-0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

bu ikisi arasındaki farklar nedir? hangisini niçin önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercuryfb -- 22 Nisan 2019; 7:34:24 >
  • Beyler. Xbox One S aldım. Kolları şarjlı değilmiş. Ben de şarjlı pil alayım diyorum. Şarj Aleti ve Pil tavsiye edebilir misiniz?
  • Pil şarj cihazı araştırırken Çin de satılan GOLİSİ S4 model cihazı gördüm. Forumda baktım ama anladığım kadarıyla hiç bahsi geçmemiş. Bu ürünü kullanan ya da hakkında bilgisi olan var mı? GOLİSİ ve Türkiye de da satılan XTAR VC4 model arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmtygn -- 24 Nisan 2019; 12:5:42 >
  • Kullanan arkadaşlar bilir. Örneğin dört kalem pil şarj eden bir ünitemiz var. Dört pil mutlaka aynı anda mı şarj edilmelidir, yoksa bir, iki yada üç pil takılarak ta şarj edilebiliyor mu? Veya markaya, modele göre falan değişiyor mu? Aydınlatırsanız sevinirim.

Edit: Satış mağazalarında Duracell'in bir modelinin satış yorumlarını inceledim. Epey bir yorum okuduktan sonra aradığım cevabı yazanlar olduğunu gördüm. Aynı türden en az iki pil takmak gerekiyormuş. Makul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diverapo -- 25 Nisan 2019; 15:43:28 >
  • diverapo kullanıcısına yanıt
    duracell cef14eu da dediğin gibi bende kullandığım için biliyorum 2 veya 4 pil yanyana olmak üzere şarj edilebiliyor ama şu an kullandığım XTAR vc4 olan üst model şarj cihazları tek tek istediğin takabilirsin şarj edebiliyor üst modele niye gectim soranlar için duracell cef14eu da hata verip şarj olmayan pillerim xtar vc4 ile gayet iyi şarj oluyor eğer şarj edilebilir cok sık sayı olarak cok kullanıyorsanız bu tür st modeller alabilirisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Arkadaşlar uygun fiyatlı trden alabileceğim aa şarjlı pil öneriniz. Panasonic almak istemiyorum şimdş ona yakın kalitede tr den ne alabilirim
    İkea nın şarjlı pili ladda alın ,made in chine yerine made in japon ve eneloop,
    Maceraya ne gerek var.
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/aydinlatma/diger-aydinlatmalar/70303876/ladda-sarj-edilebilir-pil.aspx

• 6 aylık bebeğimiz var, dönencesi 3 tane D tipi pil ile çalışıyor. Daha önce aldığım çoğu tek kullanımlık pil kısa zamanda bitti. Çocuk büyürken bir sürü oyuncak için pil lazım olacak, almışken şöyle güzel piller ve şarj cihazı set olsun istiyorum. D,C,AA ve AAA destekleyen universal şarj aleti ve ona uygun pil için hangi marka modelleri tavsiye edersiniz. 200-300 lira yatırım yapılır mı sizce bunlara şimdiden?
  • Logitech kablosuz kol için pil bakıyorum bunu buldum performanslımıdır 2700mah diyor.
    https://www.hepsiburada.com/varta-5706301402-professional-accu-kalem-aa-2700-mah-pil-2li-p-HBV000005TO4L?magaza=Tunelsan

• quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Beyler. Xbox One S aldım. Kolları şarjlı değilmiş. Ben de şarjlı pil alayım diyorum. Şarj Aleti ve Pil tavsiye edebilir misiniz?
    Evet beyler aynı sıkıntı bendede var. Tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: erha-n

Evet beyler aynı sıkıntı bendede var. Tavsiyeniz var mı?

Alıntıları Göster
    GP recyko+ pro aldım. Siyah renk olan.

Evde şarj aleti vardı. Fakat şarj aleti için ise cef14 tavsiye ediliyor.

• İstegelsin uygulamasinda sarjli piller yari yariya arkadaslar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

İkea nın şarjlı pili ladda alın ,made in chine yerine made in japon ve eneloop,
    Maceraya ne gerek var.
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/aydinlatma/diger-aydinlatmalar/70303876/ladda-sarj-edilebilir-pil.aspx

Alıntıları Göster
    MRB, konsol kumandasında kullanmak üzere ben de pil ve sarj aleti arıyorum. tavsiye ettiğiniz uzun süreli bir set /marka var mı ? cinde satılan ürünler var onları tavsiye eder misiniz
  • 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.