Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: electribe Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.052
Cevap
153
Favori
358.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dysonin bigball animal serileri var istediginiz özelliklerde. Onun dışında bildiğim turbo başlıklı kablolu süpürge yok benim suanda. Bu aralar indirimdeydi 6300 diye tabela koymuştu Teknosa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalkerr -- 2 Eylül 2022; 10:4:46 >
  • Daywalkerr kullanıcısına yanıt
    Dikey olmayan süpürgelerde var bu istediğim özellikler, dikey süpürge ve turbo başlık olunca hepsi şarjlı. Neden yapmıyorlar anlamıyorum
  • sinad S kullanıcısına yanıt

X20 de sadece sert zemin başlığı var. Halıda etrafa saçıyor verimli olmuyor. Birde tavsiyem teknik servis ağı geniş bilinen markalara bakın. Yoksa pil değişiminde bile ugrasirsiniz

• Partir kullanıcısına yanıt

Kablolu dikey supurgeler genelde alt segmentte olduğu için bu tür başlıkları eklemiyorlar

• Mediamarkt ta 3800 tl ye satılıyor. Dün mağazada gidip baktım. Bu fiyat aralığındaki diğer markalara göre daha efektif geldi.

Fırsat: BCS61113 Unlimited Serie Şarjlı 18V Dik Süpürge, 3129 tl

https://www.amazon.com.tr/dp/B084PG99NY/ref=cm_sw_r_cp_api_i_dl_23BS0WJHSJD257RR5ZD6?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeozbay -- 4 Eylül 2022; 9:46:29 >
  • arkadaşlar bosch seri 7 ile seri 8 arasında 1500 tl fark var bu farkta neler var ?

• Herkese iyi günler

Bende süpürge arayışlarımı Bosch bsc711 ext serisi alarak sonlandırdım

Ağustos ayının sonu gibi mediamarkt dan aldım 4300 civarına geldi diğer 7 serisi çift bataryalı vardı bin lira fiyat farkı vardı ama onda da aksesurlar eksikti baya almadım.

Süpürgeden baya memnunum güzel iş görüyor eksileri biraz ağır gibi geldi ama ortlama ağırlıkta diğerlerine göre ve çöp haznesi çok küçük ama ev için yinede yeterli

Bataryasının çıkabilmesi yedek batarya bulmanın kolay olması aksesurlarının çok olması gayet işe yarıyor güzel hızlı şarj cihazının da ayrı satılması ve bosch servis ağı yaygın bunlar benim için yeterli sebeplerdi

bütçe olarak da fazla çıkmaya gerek olmadığını gördüm diğer süpürgelerde ama 12 bin ve üstü olacaksa dyson v12 ye verilir onun harici gereksiz bence

• F/P Kralı & Dyson Katili , YENİ Yasomi G22 Plus incelemesi - TR'de İLK !!!

Robot Kafalaryoutube
    Efsane Dibea G22 'nin geliştirilmiş haliyle Yasomi G22 Plus 'ı evimizde konuk ettik, kıyasını ve incelemesini yaptık. İyi seyirler dileriz... Emeğe saygı... @Yasomi Türkiye #YasomiG22Plus #DikeySüpürge #KablosuzSüpürge G22 Detay inceleme videosu : https://www.youtube.com/watch?v=lmVNAwMdYrU Bizi takip edin ! https://www.youtube.com/c/RobotKafalar/ https://t.me/RobotSupurge https://www.instagram.com/RobotKafalar/ https://www.facebook.com/groups/RobotSupurgeler https://www.facebook.com/RobotKafalarTR Arama Terimleri ; dikey süpürge, dikey süpürge tavsiye, dikey süpürge karşılaştırma, dikey süpürge temizliği, dikey süpürge inceleme, dikey süpürge mi robot süpürge mi, dikey süpürge mi normal süpürge mi, dikey süpürge tamiri, dikey süpürge fiyat performans, dikey süpürge tavsiye 2022, dikey süpürge filtre temizliği, dikey süpürge alırken nelere dikkat etmeliyiz, dikey süpürge a101, dikey süpürge alırken nelere dikkat edilmeli, dikey süpürge alırken dikkat edilmesi gerekenler, dikey süpürge asma aparatı, dikey süpürge animal, dikey süpürge bim, bim dikey süpürge, dikey süpürge çeşitleri, dikey süpürge çalışmıyor, dikey süpürge çekmiyor, dikey süpürge duvara montaj, dikey süpürge dyson, dikey süpürge dyson v7, dyson dikey süpürge karşılaştırma, dyson dikey süpürge, dibea f20 max şarjlı dikey süpürge ve paspas, dibea fc20 şarjlı dikey süpürge ve paspas, dyson muadili dikey süpürge, dikey süpürge en iyisi, dikey süpürge emiş gücü ne olmalı, dikey süpürge en çok satan, dikey süpürge emiş gücü karşılaştırma, dikey süpürge en iyileri, dikey süpürge emiş gücü yüksek, dikey süpürge en iyi, dikey süpürge en uygun, dikey süpürge evcil hayvan, dikey süpürge elektrikli, en iyi dikey süpürge hangisi, en iyi şarjlı dikey süpürge, elektrikli dikey süpürge, en iyi dikey süpürge 2022, en iyi dyson dikey süpürge hangisi, en iyi kablolu dikey süpürge, dikey süpürge filtresi, fiyat performans dikey süpürge, dikey şarjlı süpürge, dikey şarjlı süpürge tavsiye, dikey süpürge reklamı, dikey süpürge hangi marka iyi, dikey süpürge hangi marka almalıyım, dikey süpürge hangisi daha iyi, dikey süpürge hepa filtreli, dikey süpürge hep şarjda mı kalmalı, dikey süpürge heifer, dyson dikey süpürge hangisini almalıyım, dikey süpürge ıslak kuru, dikey süpürge ışıklı, ıslak kuru dikey süpürge, dikey süpürge kablolu, dikey süpürge karaca, dikey süpürge kablosuz, dikey süpürge kaç watt olmalı, dikey süpürge kullananlar kadınlar kulübü, dikey süpürge kullanıcı yorumları, dikey süpürge kıyaslama, dikey süpürge kıyasla, dikey süpürge kullananlar, dikey süpürge karşılaştırması, kablolu dikey süpürge, kablosuz dikey süpürge, kablosuz dikey süpürge tavsiye, kablosuz dikey süpürge karşılaştırma, dikey süpürge mi yatay süpürge mi, dikey süpürge makinesi, dikey süpürge mi kablolu süpürge mi, dikey süpürge mi robot mu, dikey süpürge miele, dikey süpürge motoru, dikey süpürge motor gücü ne olmalı, dikey süpürge montaj, dikey süpürge mi, dikey süpürge mop, moplu dikey süpürge, robot süpürge mi dikey süpürge mi, dikey süpürge nasıl temizlenir, dikey süpürge ne almalıyım, dikey süpürge önerisi, dikey süpürge öneri, dikey süpürge önerisi 2022, dikey süpürge özellikleri, paspaslı dikey süpürge, dikey süpürge sürekli şarjda mı kalmalı, dikey süpürge standı, dikey süpürge ses seviyeleri, dikey süpürge sapı, dikey süpürge sessiz, dikey süpürge sesi, sessiz dikey süpürge, dikey süpürge şarjlı, dikey süpürge şarjlı tavsiye, dikey süpürge şarjlı mı kablolu mu, dikey süpürge şok, dikey şarjlı süpürge karşılaştırma, dikey şarjlı süpürge tavsiye 2022, şarjlı dikey süpürge, şarjlı dikey süpürge tavsiye, şarjlı dikey süpürge karşılaştırma, şarjlı dikey süpürge tavsiye 2022, dikey süpürge tavsiyesi, dikey süpürge tavsiye kadınlar kulübü, dikey süpürge tavsiye 2021, dikey süpürge tavsiye ekşi, dikey süpürge torbası, dikey süpürge toz torbası, dikey süpürge tutma sapı, dikey süpürge toz torbasız, ucuz dikey süpürge tavsiye, uygun fiyatlı dikey süpürge, dikey süpürge üretimi, dikey süpürge vestel, dikey süpürge ve paspas, dibea g22 şarjlı dikey süpürge ve paspas, dikey süpürge yorumları, dikey süpürge yorumları kadınlar kulübü, dikey süpürge yorum, dikey süpürge yorumlar, paspas yapan dikey süpürge, dikey süpürge 2022, en iyi kablosuz dikey süpürge 2022, 2022 en iyi dikey süpürge,
    https://www.youtube.com/watch?v=n-hja76_YUc&feature=youtu.be
  • oqi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dyson katili olduğunu düşünmüyorum. Bir zamanlar her çıkan telefona da iPhone katili deniyordu. İnsanlar bir iPhone fiyatını bir sürü kullan at telefona ödüyor ve iPhone muadili telefon kullandığını düşünüyor.
  • Kryzkyzgn kullanıcısına yanıt
    Bütçe meselesi bu işler, 4.5K yerine 14K bütçeniz varsa tabiki Dyson 👍 iPhone da da durum aynı 👍
  • oqi kullanıcısına yanıt

Bu cin malına 4.5k bile çok

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Bencede 50 liraya çalı süpürgesi alın geçin 👌
  • 3-4 bin liraya ne tavsiye edersiniz? Bol bol süpüreceğim köpek olduğu için. Sarjı 20-30 dk da gitse yeter o kadar uzun süpürmem zaten sadece 6 ayda elimde kalmasın. Roidmi'den bu yüzden uzak duruyorum, pili çabuk bitiyor sonra değiştirme imkanı çok zor sanırım.

Philips ve Bosch Unlimited 6 serilerine bakıyorum.

Philips in başlığı sorunlu diye çok video izlemistim. Kırmızı bosch pet e bakabilirsiniz. Birde Black decker in evcil hayvanlar için bir modeli vardı

• Omid D8PRO'dan memnunum. Çok hafif. Led çok verimli. Çekemediği bir durum hiç olmadı. Temizliği kolay. Halıda kayması çok iyi değil. Silme aparatını takınca biraz ağır oluyor ve kullanımı pratik değil. İhtiyaç olmuyor zaten. Diğer başlıkları da kolay takılıp çıkarılıyor. Servise henüz ihtiyacım olmadı. İnşallah da olmaz.

Pil ünitesi olmadığı için pil bitince şarja takmak gerekiyor. Artı veya eksi olarak değerlendirmek kullanıcıya kalmış.

Uygun fiyata yakalarsanız ihtiyacı olana tavsiye ederim.

• 4.5 seviyesine en iyi seçenek bosch seri 7 arkadaşlar aldım kullanıyoruz gayet yeterli dyson var arkadaşımız da hiçbir farkı yok göze batacak. Gözünüz arkada kalmadan alabilirsiniz inanılmaz rahat.

• kadobjk kullanıcısına yanıt

peki olası yedek parça vs? Fiyatı çok iyi ama 6 ay sonra elimizde kalmasın?

Bundan ben de şüpheliyim. Omid'i ne zaman arasam herşey elimizde mevcut diyor.

Aslında cihaz Dibea'nın bir modelinin aynısı. Ben alırken Çinli sitelerde Dibea'nın yedek parçalarının fazlaca satıldığını gördüm. Açıkçası bu duruma güvenerek aldım. TR'de çözülemezse Çin'den çözülür diye düşündüm.

""Ürün yeterli sağlamlıkta değil, ilk düşüşte dağılmaya müsait, satıcı resimlerde gözüken ana aksesuar olan halı fırçasını kutuya koymamış ayrı olarak satıyor. Mesaj atıyosun eksik ürün yok diyolar sanki ben yalan söylüyomuşum gibi bi tavırları var. Kablosunu cihaza takıp çıkarıyosun şarj için, duvar montaj aparatı aşırı uyduruk, yerli malı değil, çinde üretip burda yerli malı gibi çakıyolar. Kısaca almayın fiyatının ürünü değil. Daha çok yolu var bu firmanın, müşteri nedir arge nedir bi haberler. İade etmeyişim zamanımın olmamasından alışımsa yerli mala fırsat verilmesini düşündüğümden.

"Süpürgenin çöp toplama kutusunun kapağı kırıldı, daha garantisi de devam etmektedir, aradım servisini, mesaj ile de anlatıp fotoğrafını da çekip yolladım geri döneceğiz dediler 1 ay oluyor ilgilenen yok.

"çekmekten çok üflüyor iade

"Çok iyi değildi beğenmedim iade ettim maalesef

• mert1905x kullanıcısına yanıt

Farklı görüşler var.

"Halı fırçası" olayı doğru. Bende de çıkmadı.

"Şarj için cihaza takıp çıkarıyorsun." Bu da doğru. Pil ömrü açısından artı olarak değerlendirdim ben. Pratiklik olarak eksi olarak da değerlendirilebilir. Kişiye göre değişir.

"Montaj aparatı uyduruk". Yeterli kalitede diyebilirim. Fiyat/performans

"Yerli malı değil, çinde üretip burda yerli malı gibi çakıyolar." Kesinlikle doğru ama bence bu artı. Tamamen yerli malı olsa yedek parça sorunu yaşanabilir. Çin'de üretilen cihazlarda 10 yıl sonra bile yedek parça bulunur. Robot süpürgem Robogil marka. Servis hizmeti 10/10 olsa da aynı mantıkla Çin'e güvenerek almıştım.

"çekmekten çok üflüyor" Bu doğru değil.

"Çok iyi değildi beğenmedim iade ettim maalesef" Beğeni durumu değil de bütçe meselesi bizimkisi. Daha fazla param olsa ben de Omid almam. Gider Dyson alır, yoluma bakarım.

Dümdüz bir ev kullanıcısıyım. Sadece olanı yazmak istedim. Firmayı, cihazı falan savunmuyorum. Amacım forumdaşlık yapmak. Sakın yanlış anlamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobjk -- 7 Eylül 2022; 15:27:41 >

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.